Para Büyüsü

mellek21

Kayıtlı Üye
Para Büyüsü

Çingeneler , ateş etrafında veya güneşli vardoların icinde bereket ve bolluk için büyü yaparlar. Bu bahsedecegimiz büyü yuzyıllar boyu cok populerdi.

Çingeneler büyü yapmak için eskiden , eski madeni para (tercihen altın) kullanırdı.

5 kısa yeşil mum ve 10 tane çeyrek para alın. Paraları tuzlu suyla durulayın. 5 fincan tabagini halka seklinde daire yapin. her bir tabagin ortasina madeni para koyun.
Madeni paraların uzerine birazcik mum damlatın ve mumu yapistirin. Kalan 5 tane parayı halkanın içine 5 köşeli yıldız sekilde dizin.
Yıldızın doruk tepesi sizden uzak olsun ve yuksek sesle su sozleri tekrarlayın:

''Şu anda şu kadar paraya ihtiyacim var (paramiktarı solenir)^''

Yeşil ve mor renkli , 5 köseli mum ışıklarından bir yıldız parladıgını dusunun. Bir kac dakika paraların mum alevinden dokuldugunu hayal edin.
Mumları kendi halinde yanmaya bırakın, eger bu paraya gercekten ihtiyaciniz varsa, rüzgarla para gelecektir , yoldadır.
Para ve şans getirmek icin çingeneler şu deyimi kullanır: Trinka beş

Alıntıdır.

sun shine

Kayıtlı Üye
Böyle büyüler insanlık tarihi boyunca kullanılıyordur büyük ihtimalle. Değişik kültürlerde değişik şekillerde yapılıyordur. Şimdi kendimiz için düşünürsek, herkesin paraya ihtiyacı var. Herkesin durumu iyi değil. Bu benim için de geçerli ama özellikle bu para büyüsü için, yaptık oldu diyelim, gelen para helal para mı oluyor? Gelen bu parayı ailemiz için çocuklarımız için kullanacağız mesela, haram olmaz mı bu para. mesleğimizden aldığımız maaş bellidir zaten, fazlası nasıl gelir ve sonrası nasıl olur bu büyünün? Bu yazdıklarım itham değildir kesinlikle yanlış anlaşılmasın, sadece merak ettiğim için soruyorum.

focus

Kayıtlı Üye
bir emek ve enerji sarf ediliyor sonuçta haram derken hak yenerek elde edilen kata külla ile sahip olunan para haramdır.

artık haram mı olur yoksa helal mi siz karar verin.

saglıcakla ve ışıkla

undead

Kayıtlı Üye
sadece bereket getireceğine inanılır...birden para gelmez yani...lakin bunu yapmak için muan enerjisine sahip olmak lazım herkes bilmez...ki bunu yapcağınıza gidin faydalı para getirecek iş yapın daha iyi

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Böyle büyüler insanlık tarihi boyunca kullanılıyordur büyük ihtimalle. Değişik kültürlerde değişik şekillerde yapılıyordur. Şimdi kendimiz için düşünürsek, herkesin paraya ihtiyacı var. Herkesin durumu iyi değil. Bu benim için de geçerli ama özellikle bu para büyüsü için, yaptık oldu diyelim, gelen para helal para mı oluyor? Gelen bu parayı ailemiz için çocuklarımız için kullanacağız mesela, haram olmaz mı bu para. mesleğimizden aldığımız maaş bellidir zaten, fazlası nasıl gelir ve sonrası nasıl olur bu büyünün? Bu yazdıklarım itham değildir kesinlikle yanlış anlaşılmasın, sadece merak ettiğim için soruyorum.

Helal kısmına bayıldım.arkadaşım.
sen beni yanlış anlama ama gelecek paranın helal mi olduğunu soruyorsun da.Büyünün haram ve büyük günah olduğunu bilmiyor musun?
Bu yorumu Müslüman olduğunu düşünerek yapıyorum.Ki okuyacak olanlarda fark ederler ki.arkadaş helal mi diye sorarak bunu belli ediyor :)
Gerçekten din-büyü-mit vs konularda cahiliz diyorum.

undead

Kayıtlı Üye
Helal kısmına bayıldım.arkadaşım.
sen beni yanlış anlama ama gelecek paranın helal mi olduğunu soruyorsun da.Büyünün haram ve büyük günah olduğunu bilmiyor musun?
Bu yorumu Müslüman olduğunu düşünerek yapıyorum.Ki okuyacak olanlarda fark ederler ki.arkadaş helal mi diye sorarak bunu belli ediyor :)
Gerçekten din-büyü-mit vs konularda cahiliz diyorum.
DOĞRU SÖYLÜYORSUNUZ ama büyü kısmına girmeyen ,bereket içinde değil, bizzat para getiren uygulamalar var...arkadaş belki bunu öyle bir şey sanmıştır...bilgi paylaşılarak çoğalır..ayıplamayalım

VECİHA

Kayıtlı Üye
sayın mellek21,
yaptığınız paylaşım için ellerinize sağlık. ama şunu da belirtmeden geçemeyeceğim bu alıntı yaptığınız kitabı 2 sene evvel bende aldım ve gerçekten de şu anda piyasada bulunan belki en basit, en düzmece ve bir o kadar da saçma bir kitap. uygulamaların bazılarını deneme imkanım oldu ve gerçekten okuyanı ve uygulamaları yapmaya kalkışanları gerçekten de (afedersiniz) salak yerine koyan bir kitap. kitabın adını vermeyeceğim etik olmaz. ama yine de söylüyorum emeğinize ve ellerinize sağlık paylaşım için. diğer arkadaşlara da sesleniyorum sakın bu kitaba ve bilgilerine itibar etmeyin tam bir fiyasko.

hasan06

Kayıtlı Üye
Para Büyüsü

Çingeneler , ateş etrafında veya güneşli vardoların icinde bereket ve bolluk için büyü yaparlar. Bu bahsedecegimiz büyü yuzyıllar boyu cok populerdi.

Çingeneler büyü yapmak için eskiden , eski madeni para (tercihen altın) kullanırdı.

5 kısa yeşil mum ve 10 tane çeyrek para alın. Paraları tuzlu suyla durulayın. 5 fincan tabagini halka seklinde daire yapin. her bir tabagin ortasina madeni para koyun.
Madeni paraların uzerine birazcik mum damlatın ve mumu yapistirin. Kalan 5 tane parayı halkanın içine 5 köşeli yıldız sekilde dizin.
Yıldızın doruk tepesi sizden uzak olsun ve yuksek sesle su sozleri tekrarlayın:

''Şu anda şu kadar paraya ihtiyacim var (paramiktarı solenir)^''

Yeşil ve mor renkli , 5 köseli mum ışıklarından bir yıldız parladıgını dusunun. Bir kac dakika paraların mum alevinden dokuldugunu hayal edin.
Mumları kendi halinde yanmaya bırakın, eger bu paraya gercekten ihtiyaciniz varsa, rüzgarla para gelecektir , yoldadır.
Para ve şans getirmek icin çingeneler şu deyimi kullanır: Trinka beş

Alıntıdır.
büyü yapmak kadim kişilerin işidir çingeneler o zaman beş parasızdı şimdide beş parasızdırlar. hiç holding sahibi çingene gördün mü sen ?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
büyü yapmak kadim kişilerin işidir çingeneler o zaman beş parasızdı şimdide beş parasızdırlar. hiç holding sahibi çingene gördün mü sen ?

Çingeneler bütün dünyanın insanlara ait olduğunu ve bu yüzden de sınırsız bir dünyada yaşayarak dünyayı dolaşırlardı. İstedikleri yere yerleşir, hayvanları evcilleştirir doğanın nimetlerinden yararlanırlardı ve onlara göre bu durum dünyanın en zengin insanı olmak demekti. Binaların içerisine tıkılmış, kendi kasabasından öteye gidememiş dünyanın ve evrenin ruhunu anlayamamış kişiler için üzülürlerdi. Ta ki insanların sahip olduğu dünyayı yeniden egemen güçlerin sahip olarak insanlara bunu satmasıyla herşey değişti. Ve çingenelerin bu özgürlüklerine müdahale ederek onları da yerleşik hayata getirdiler. Bir çingenenin yarını yoktur. Yarın ne giyeceğini, ne yiyeceğini düşünmez. Anda yaşamak zenginliktir. Bu zorunlu yerleşik hayata geçtikten sonra kendi el emekleri ile yaptıkları ürünleri ve evcilleştirdikleri hayvanları satmaya başladılar. Daha çok satış yapmak daha çok para kazanmak içindi bu. Ve o gün birşey satmışlarsa zenginlerdi. Bu uygulamaya da bu şekilde bakmak lazım.

Eğer çingeneleri tanımıyor onların ruhlarını bilmiyorsanız bu şekilde anlamsız yorumlardan kaçınınız.