Öfkeden Kurtulma Büyüsü

doguhang

Kayıtlı Üye
Artık bununla yüzleşin: öfkelisiniz! Öfkeliyken, bir tür enerji formu, faydalı amaçlar için işinize yarayabilir ama bu genellikle sevgilileri birbirlerinden soğutur ve bazen ayırır. Kendi hayatlarına dönmekde zorlanabilirler. Bu büyüyü öfkeden kurtulup onu evrenin hangi köşesinden size ulaştıysa oraya geri göndermek için kullanabilirsiniz.

Şunlara ihtiyacınız olacak:

Camdan bir eşya, eğer mümkünse bir şarap bardağı, bir tabak ya da sevgilinizin kullandığı camdan herhangi birşey. Ancak yine de herhangi bir cam şişe ya da kavanoz da olabilir. Bunun dışında biraz da siyah boya gerekli.

Siyah boyayı alıp, sevgilinizin baş harflerini bu cam eşyaya çizin, sonra o camla beraber bir geri dönüşüm tesisine ya da yerel çöplüğe gidin. Bütün öfkenizi ve gücünüzü camda toplayın, gözlerinizi kapatın ve olabildiğince hızla camı fırlatın. Parçalanmasını dinleyin. Gülümseyin ve oradan yürüyüp gidin. Arkanıza da bakmayın.

Voy

Kayıtlı Üye
Kaynağınızı öğrenebilir miyim acaba?

Voy

Kayıtlı Üye
Ben link istememiştim internet sitesinden alıntıladım diyebilirdiniz, bu arada yeni üyesiniz sanırım aklınızda bulunsun link vermek burada yasak ve konuların altına kaynak belirtmek gerekiyor.Kaynak derken kimden öğrendiniz ,hangi kitaptan yada nereye ait ,neye ait bir uygulama.

doguhang

Kayıtlı Üye
Sağolun daha yeniyim o yüzden pek bilgim yok.