düşmanınızın içini yakın

doguhang

Kayıtlı Üye
evet arkadaşlar ilk önce bu büyü çooook tehlikelidir ve sadece ama sadece büyü konusunda ustalaşmışlar yapabilir....
not1:bu bir karabüyüdür...
not2:eğer doğru yapılmassa 3 KATIYLA SİZE GERİ DÖNER....BU YÜZDEN SADECE UZMANLARIN YAPMASINI İSTİYORUM(tabii isterseniz)
malzemeler
6 tane kırmızı mum
zararı alacak kişinin fotoğrafı
çıra
tepsi(evi yakmamak için)
başlamadan önce....
1.tüm pazitifliğinizden kurtulun dünyayı siyah beyaz görün
2.sizi sevenleri yada sevdiklerinizi unutun(sadece büyüyü yaparken unutacaksınız kalıcı değil yani)
3.nefretiniz had safhada olsun
başlıyoruuuz....
1.ilk önce 6 tane kırmızı mumu pentagram olacak şekilde diziyoruz....
2.daha sonra bu pentagramın alt tarafını(kısaca uç nokta diyelim)güneye çeviriyoruz
3.daha sonrada zararı alcak kişinin fotoğrafını ortaya koyuyoruz....
4.çırayı yakıyoruz ve fotoğrafın üstüne koyuyoruz
5.fotoğraf hafifçe ateşin etkisiyle kararmaya başlıyor....
6.kararırken şu sözleri söyleyin....
EY HİSLERİN ELEMENTİ ATEŞ....BÜYÜYÜ YAPTIĞIM KİŞİNİN İÇİNDE DUYGUSAL BİR ALEVLENME YARAT VE ONA VEREBİLECEĞİM EN BÜYÜK ZARARI VER....CEHENNEMİN KARAKÜTÜKLERİ GİBİ İÇİNDEKİ ATEŞİN SÖNMESİNE İZİN VERME....ÜÇLEMENİN GÜÇLERİ ADINA OL DİYORUM OLSUN!!!!
7.işimiz bitti....artık beklemeye başlayacağız....

kıvep

Banlı Kullanıcı
Üçlemenin güçleri derken neyi kastediyoruz? Değişik yerlere çekilebilir sonuçta üçleme derken hangi üçlü acaba?

Ajan 47

Kayıtlı Üye
evet arkadaşlar ilk önce bu büyü çooook tehlikelidir ve sadece ama sadece büyü konusunda ustalaşmışlar yapabilir....
not1:bu bir karabüyüdür...
not2:eğer doğru yapılmassa 3 KATIYLA SİZE GERİ DÖNER....BU YÜZDEN SADECE UZMANLARIN YAPMASINI İSTİYORUM(tabii isterseniz)
malzemeler
6 tane kırmızı mum
zararı alacak kişinin fotoğrafı
çıra
tepsi(evi yakmamak için)
başlamadan önce....
1.tüm pazitifliğinizden kurtulun dünyayı siyah beyaz görün
2.sizi sevenleri yada sevdiklerinizi unutun(sadece büyüyü yaparken unutacaksınız kalıcı değil yani)
3.nefretiniz had safhada olsun
başlıyoruuuz....
1.ilk önce 6 tane kırmızı mumu pentagram olacak şekilde diziyoruz....
2.daha sonra bu pentagramın alt tarafını(kısaca uç nokta diyelim)güneye çeviriyoruz
3.daha sonrada zararı alcak kişinin fotoğrafını ortaya koyuyoruz....
4.çırayı yakıyoruz ve fotoğrafın üstüne koyuyoruz
5.fotoğraf hafifçe ateşin etkisiyle kararmaya başlıyor....
6.kararırken şu sözleri söyleyin....
EY HİSLERİN ELEMENTİ ATEŞ....BÜYÜYÜ YAPTIĞIM KİŞİNİN İÇİNDE DUYGUSAL BİR ALEVLENME YARAT VE ONA VEREBİLECEĞİM EN BÜYÜK ZARARI VER....CEHENNEMİN KARAKÜTÜKLERİ GİBİ İÇİNDEKİ ATEŞİN SÖNMESİNE İZİN VERME....ÜÇLEMENİN GÜÇLERİ ADINA OL DİYORUM OLSUN!!!!
7.işimiz bitti....artık beklemeye başlayacağız....

Pentagram dediğiniz 5 mumdan oluşabilirdi . Davut yıldızımı demek istediniz , yoksa 6. mum ortaya mı koyulacak ?

Belladona

Banlı Kullanıcı
Bitirme ve yoketme büyüleri için solan ay dönemi daha uygundur. (Solan ay: ayın dolunaydan hilale dönüştüğü zaman)