Büyü Yapmadan Önce

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sevgili dostlar;

Herhangi bir konuda büyü yapmadan önce düşününüz. Fal bakımlarında sürekli neredeyse herkezde büyü görmeye başladım. Türkiye de yaygın olduğunu biliyoruz fakat belli kimseler yapardı. Şimdi her önüne gelen yapmaya çalışıyor. Enerjiler değişiyor, yeni kapılar yeni boyutlar açılıyor. Eski pek çok uygulama artık işe yaramıyor. Bir çok uygulama kişinin kendisine özel sadece o kişiyede zamanında işe yaramış olabilir.

En güçlü uygulama diye bişey yok zaten. aşk acısı çekiyorsanız , gittiyse bırakın unutmaya çalışın yeni aşklar bekleyin unutamıyorsanız 1 seansta çözülüyor bu sorunlar. Birine kızdığınızda kötü bişey yapmayın affedin, affetmezseniz siz hastalanır siz sorun yaşarsınız.

Parapsikoloji şuan bir bilim gibi algılanmasa bile modern bilimin tüm temmelerinin atıllığı ve insan potansiyeline en çok inanan ve gelişitimeye çalışan bir disiplindir.

Ezoterik tarik bize derki kendini dönüştürmeyen hiç bir şeyi dönüştüremez. Siz farkındalığa ulaşmadan işlem yapıyorsunuz. Evren ak ve kara , yer ve gök, agarta ve şambala gibi iki temel kutupta hareket eder. Biri iyi ya da kötü değildir. Biri doğru ya da yanlış değildir. Salt olarak öyle vardır. Öyle yaratılmıştır. Evren zıtlıkları ile vardır. Bu nedenle majisyenler iki yol seçer bu bilinçli bir seçim değildir. Bir çok isim verilmiştir ; biz derviş yolu savaşçı yolu diyelim. Birinin yaptığını diğeri yapamaz. şifacı olan lanet yapamaz (elbetteki yapabilir ama denge değişmemelidir, yaparsa herşey alt üst olabilir)

Bir şifacı , bir majisyen, bir bakıcı 10 yılda 20 yılda yetişir. Sizler farkındalığa ulaşmadan, yolunuz belirlenmeden, eğitiminiz tamamlanmadan uygulamar yapıyorsunuz. Evrenin kollektif bilinçi çoğu kez insan ve doğa için en doğrsunu bildiği için en doğru en iyi gelen bir uygulama bile tutmaya biliyor. Bir çoğunuzda bu bir bağımlılığa dönüşüyor maddi manevi kendini paralıyor.

Hayatın istediğimiz yönde ve bized uygun yönde olması için çok basit çözümler var eğer ezoterik geleneği bilmiyor sombel ilminden anlamıyor, mistisizmden haberiniz yok , spirütüel yönden gelişmeye başlamadıysanız bırakın uğraşmayı. Kendi yolunuzu çizin.

Bu sitenin asıl amacı haber vermek , bilmediklerinizi öğrenmeniz kendinizi korumanız ve farkındalık seviyenizin güçlenmesi içindir. Uygulamalar yapmanız değil.

Tabiki seçimler size ait ben sadece basit çözümler için kendizi habe etmemeniz için uyarıyorum .

Sevgi ve Işıkla

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Her zamanki gibi basit ama etkili çözüm önerileri . Kendim ve diğer üyeler adına teşekkür ederim .

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Yazılanlara katılıyorum. Bende bir hevesle bu işe giren insanları onaylamıyorum.
Kaldı ki söylendiği gibi büyü işinde belli bir seviyeye gelmek kişinin yıllarını alır.
Sırf beni terketti, işim bozuldu, hayatım karardı gibi basit nedenlerle bu işlere girenlerin yapacakları kendilerini feraha değil; kaosa sürükler.
Ben de az çok ilgilendim büyülerle; bir daha da asla geri dönmeyeceğim bir yoldur.

Normal yollarla çözmek çok daha zahmetsizdir sorunları; basit bir örnek vereyim:
Eski sevgilinizle barışmak için;
Onu telefonla aramak, özür hediyesi alıp, samimi bir şekilde emek harcamak varken;
Sevgiliyi geri döndürme büyüsü yapmanın bence gereği yok.
Kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına da yapmayın derim ben.
Ama ben ısrarla büyü istiyorum diyorsanız:
Ateşi avuçlamak yerine; maşa kullanın.
Bu işte güveninizi kazanmış, alanında uzman kişilerden yardım isteyin.

Bu işe asla karşı olduğum fikrini gelmesin aklınıza.
Bu işlere çokça bel bağlamış biriydim; bir daha geri dönmemeceğine bıraktım.
(okumamış kişilerin dikkatini çekmek adına, konuyu güncellemek istedim).

crysania

Kayıtlı Üye
çok güzel bir yazı olmuş teşekkürler...
belli bir farkındalık bilincine ulaşmadan bu uygulamalar hem bize hemde çevremize zarar vermekten öteye gitmez.
bu kulakları duymayan birinin şarkı dinlediğini idda etmesi gibi birşeydir.
Ayrıca bu uygulamalarda aynı ilaçlar gibi her insanda aynı etkiyi yapmaz kişiye özel olmalıdır.Bunun içinde bilenlerden yardım alınmalı ...
bende aynı hatayı yapanlardanım şimdi her şeyi bırakıp kendi farkındalığımı geliştirmeye çalışıyorum

ahya

Kayıtlı Üye
Güncelleme, benim merak ettigim bu iki yoldan(savasci ve dervisin yolu) hangisinde oldugunu nasil anlariz?

Sevgiyle..

canmert196

Kayıtlı Üye
Güncelleme, benim merak ettigim bu iki yoldan(savasci ve dervisin yolu) hangisinde oldugunu nasil anlariz?

Sevgiyle..

ak ve kara dan bahsediyorsunuz sanirim.Bunu icinizde hissedersiniz zaten ve tam taraf belli olmaya bilir yasinizi bilmiyorum su akar yolunu bulur :) insanlari affedebiliyorsaniz kolay bir sekilde intikam yoluna dusmuyorsaniz ak taraftasiniz demektir.