Bana yardim edebilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

daniel

Kayıtlı Üye
Muhakkak ki sitede ilgili bir konu vardir. Ama ben hangi kategoriye iliskin olduguna emin degilim.

Sorunum su;

Cok uzun yillar once deneyimli bir arkasimin destegiyle, agri alabilme ozelligimi kesfettim. Kendim disinda hemen her insanin agrisini alabiliyordum.

Bir donem ilgilenmeyip biraktim, cunku cok agirlik yapiyordu bana..

Son yaklasik 1 senedir, gece yatagima yattigimda, gozlerimi kapayip her zaman ki nefes egzersizlerimi yaptiktan sonra, gozum kapaliyken, dogal olarak sadece gozkapagimdaki siyah bolgeyi goruyordum. Fakat cok uzun zamandir, bu gozkapagimdaki siyah perdede cesitli vizyonlar goruyorum. Bazen daire icinde siyah beyaz film gibi, bazen birden fazla insan sekil vs. gibi.. Ilginc olan bunlari gorurken henuz uyumamis halde oluyorum. Fakat cok siddetli cinlama veya zincir sesleri isitiyorum. Sanki birisi dibimde zincir saklatiyor gibi..

Ondan sonra gelen hal ise, asiri agir hissediyorum kendimi, sanki ayaklarimdan can cekiliyor ve kademe kademe butun vucudumda bu cekilmeyi yasiyorum. Bazen sanki birisi eli ile dokunuyor hissi yasiyorum. Hani donsem arkami tutacakmisim gibi..

Ve zaten uyumamis oldugumdan panik yapip dua okuyorum ve sonrasinda uyumuyor sabahlamak zorunda kaliyorum. Ama asla yasadigim korku degil bu olaylar olurken.

Allah'a inanirim, Kuran okumayi ve incelemeyi severim. Yani inancsiz biri de degilimdir.

Bu ne olabilir sizce?

Tesekkur ederim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yetenekleri eksik, tedbirsiz ve denetimsiz kullanmanın sonuçlarıdır. Örneğin ağrı alabilen biri ağrı almayı öğrenmeden önce, ağrıyı doğaya, evrene zararsız biçimde dökmeyi, boşaltmayı öğrenmelidir. Bırakın başkasındakini daha kendinizdekini boşaltmayı bilmiyorsanız, üstüne bir de başkasınınkini alırsanız ciddi sorunlara sebep olabilir. Bu her yetenek için geçerlidir.

daniel

Kayıtlı Üye
Sevgili Chillout, agri almayi birakali yaklasik 10 yil oldu. Aldigim agriyi topraklamayi bosaltmayi zaten biliyordum. Beni rahatsiz edisinin sebebi, yanimdan gecen insanin agriyan yerini bilmeye kadar gitti bu is ve biraktim. Ondan sonra da hic almadim.

Agirlik yapmasinin sebebi de o kisiye fazla kanalize olmamdan kaynaklaniyordu. Bunun bilincindeydim. Hani es, dost sebepli..

Bahsettigim vizyonlar yaklasik 10 yil sonra ortaya cikti o yuzden sormak geregi hissettim sizlere belki bilginiz vardir diye..

Yani agri mevzuu cok uzun yillar once bitmis bir olay. O zamanlar Reiki filan yoktu Turkiye'de bugunku gibi..

Ben bu vizyonlarin sebebini baska birsey oldugunu dusunuyorum ama nedir tam olarak cikarsayamiyorum.

Yine de tesekkur ederim cevabiniz icin.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Evren bir enerjidir ve her enerji birbirini etkiler. Diyelimki bilgisayar çalıştırıyorsunuz. Elektirik geliyor pc ısıtıyor bir şey olmasın diye içinde fanlar var. virüs korumaları var. Belli zamanlarda temizlik yapmak hatta format atm atmak gerekiyor.

Biz insanlarda enerji üretir ve enerji alırız. İnsanlardan, bitkilerden, güneşten, kendi içimizdeki hormanlardan , enzimlerden, gezegenlerden, geri ve akıllı varlıklardan ve bir ton şeyden. Bu enerjiler bazen negatif bazen pozitiftir. Kendi enerjimizle birleştirerek yine enerjileri dönüştürebilir istediğimiz gibi kullanabiliriz.

Prana, chi, ka, mana, baraka gibi değişik değişik isimlendirilen yaşam enerjisine sahibimiz. bedenizmizde nadiler var binlerce. bunlara bağlı enerji diskleri var. bilmeden uygulanan her çalışma bedenizdeki hormanları emzimleri, hücresel aktivasyonları bu diskleri ve nadileri etkilemektedir. Gözde, kulakta, ağzıda kaslarda , burunda fiziksel olarak etkilenmektedir. önce zihinsel fakındalığa sonra duygusal farkındalığa erişmek gerekir sonra kendimizi dönüştürmeyi öğrenmek en son diğer insanları dönüştürmeyi öğrenmek gerekir. Eğer bir şifacı olmak istiyorsanız ve zarar görmek istemiyorsanız (zararda vermeye başlarsın ) farkındalık seviyeleri yavaş yavaş geçip işlem yapmaya öyle başlamanız gerekir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Enerjiler kaybolmaz sadece dönüşür. Zihniniz size bu vizyonların sebebi başka bir şey diyorsa ve sebep o değilse bile zihniniz gerceğe dönüştürebilir. Enerjisi yüksek olan kişiler , enerjilerini kontrol edemeyen kişiler başka insanların paralel evrendeki olayların boyutlarda olan olaylarında farkına varabilir ya da kapı açabilir. Bu illa hemen cin ifrit vs vs büyü şu bu olmak zorunda değildir. (ki olsa belirtiler çok başka oluyor)

daniel

Kayıtlı Üye
Son 10 yildir agri almiyorum zaten .. Sanirim ayni anda mesaj girdik hemen ustte yazmistim.

Sadece vizyon'a takildim niye vizyon goruyorum?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Sanırım dikkatli okumadınız. Evrendne alınan enerjiler göz kulak kaslar gibi fiziki bir çok organımızı etkiler. Enerjisi yüksek olan kişiler , enerjilerini kontrol edemeyen kişiler başka insanların paralel evrendeki olayların boyutlarda olan olaylarında farkına varabilir ya da kapı açabilir.

daniel

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim ikinci cevabiniz daha aciklayici olmus. Yok cin filan o turlu birsey degil, korkmuyorum zira.. Onlar genelde korkutuyor sanirim.

Tekrar tesekkurler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...