Öğrenci büyüleri

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
Verimli bir okul günü için:

Okula gitmeden önce doğuya doğru bağdaş kurun ve şu sözleri söyleyin :

Bilgelik Tanrıçası ,bugün benimle ol
Bilgiyi bulmaya gittiğimden
Yoluma rehber ol
Ve zihnimi açık tut
Kutsal olsun! (ya da istediğiniz herhangi bir bitirme sözü)

Orjinal dua :

"Oh Goddess of Wisdom, be with me this day,
As I go forth to seek knowledge,
Guide my path and let my mind be open.
So mote it be!

Not: Bir daire açmak her zaman daha iyi sonuç sağlar.

Başarı bilekliği

1 sarı mum
1 yeşil mum
1 parça sarı kurdele / yün / iplik / pipo temizleyicisi
1 parça yeşil kurdele / yün / iplik / pipo temizleyicisi
1 parça turuncu kurdele / yün / iplik / pipo temizleyicisi
şans veya başarı yağı (tarçın gibi)

Kendi seçtiğiniz yöntemle bir daire açın.
Önce sarı sonar yeşil mumu yakın .İki mum arasında çalışmak için yeterli yer olduğundan emin olun.

İnandığınızın dairenize gelmesini isteyin (Tanrı /Tanrıça / Lord / Lady vs. ).Bir bilezik ypıcak uzunluktaki 3 malzemenizi alın (sarı kurdele / yün / iplik / pipo temizleyicisi ) ve örmeye başlayın.((Sarı olan akıl ve berraklık ;yeşil olan şans ; ve turuncu olan da başarı için.)).Örerken çalışma,akıl,hatırlama sembollerini hayal edebilirsiniz.( Yada kendi kalıplaşmış sembollerinizi ;kitap,diploma,beyin vs gibi)

Daha sonra istediğiniz gibi dua edin ve isteğinizi belirtin.

Örmeyi bitirince, bilekliği (halhal da yapabilirsiniz.) takıcağınız yere biraz yağ sürün ve çalıştığınızda yada sınavlarda bilekliğinizi takın.

Sınavlarda Başarı için:

“As I take this test today I will receive no less than (the grade u want)
Earth, wind, fire and sea ,as ı say so mote it be ! “
Diyerek sınav kağıdına bi pentacle çizin.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Benim anlamadığım bir şey var sormak istiyorum. Tanrı çeşitleri var mı yani bana kalırsa bu büyü saçma. Başarı bilekliği olabilir ama o Tanrı işi yani bir çok büyü için de Tanrı'lar geçer bazılarının görevleri farklıdır. Yani İyilik için, kötülük için, başarı için vs.
gibi.

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
bnm bildiğim kadarıyla islamda büyü yasaklanmıştır(ama hristiyanlarda tanrı değil papa yasaklamıştır)bu yüzden de bazı insanlar allah veya tanrı yerine farklı tanrılarından,demonlardan,meleklerden vs. yardım alıyorlardır.ama farklı tanrılar varmı yada yokmu bilemem yani bn ispat edemem
yardımcı olabildiysem sevinirim

zona

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın nereye yazacağımı bilemedim ben bu siteyi çok sevdikten sonra arkadaşlarımada gösterdim onlarda üye oldu ama hepimizin kafasına aynı soru takıldı.Gördüğümüz kadarıyla bu site islam dini ile ilgili bazı dualarda var ama islamda büyü yapmak günah ve bu sitede ikisi birden yer alıyor lütfen biri bana bu sitenin din ile ilgili ilişkisini açıklayabilir mi?
Teşekkürler.

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
bence sen bunu konu olarak aç çünü bunu kenara köşeye sıkışmış olarak yazmışsın görülme olasılığı az cevap verecek yetkili merciler seni görüp cevap verebilirler böylece yanlış bir cevap almış olmazsın kontejyanada sorabilirsin bence

[XTR] Similar Threads