astral seyahat denemesin de yaşadığım sorun için yardım lütfen

omemo

Kayıtlı Üye
arkadaşlar şimdiye kadar bir kaç kere astral seyahate çıkmanın ucundan döndüm (tabi bana öyle gelmiyorsa). 2 gün önce uykum olmamasına rağmen uyumak için zorladım kendimi ve sabaha doğru yarı uyanık haldeyken astral seyahate çıkmayı denedim. gözlerim kapalı iken astral bedenimin üst kısmının doğrulduğunu hissettim ve gözümü açtım veya açtığımı sanıyorum neyse, gözümü açtığımda sanki akşam odada ışık açıkken camdan dışarıya bakarsınız da hem dışardaki görüntü hem de camın yansıttığı görüntü olur ve ikisini de aynı anda görür veya herhangi birine odaklanmakta güçlük çekersiniz ya onun gibi fiziksel bedenimin konumundan bakılan görüntüyle astral bedenimin bulunduğunu hisstiğim yerdeki görüntü çok bulanık bir şekilde aynı anda görünüyordu. ve astral bedenimi hareket ettirmek ve gezinmek istediğimde hareket ettiremedim. bilgili arkadaşlardan ricam 1. si bu durumu yorumlamalrı ve tavsiyede bulunmaları 2. si de astral seyahat denemesinde astral beden vücuttan dışarı çıktığına kanaat getirildiği zaman nasıl görme sağlanıyor yani bildiğimiz fiziki bedendeki gibi gözümüzü açmaya çalışarak mı veya nasıl? bu sorulara cevap verebilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum

omemo

Kayıtlı Üye
peki tekrar astral çıkışa yaklaşma halinde bu sorunları tekrar yaşamamam için biraz bilgi verebilirmisiniz?