Size Düşmanlık yapanlara...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Size düşmanlık yapanlara, hased edenlere kıskananlara, yada sevgisini saygısını kazanmak istediginiz insanlara (Aşk degil) aşagıda verecegim terkibi uygulayınız..

Bir parça toz şeker üzerine

Asâllâhu en yec’ale beynekum ve beynellezîne âdeytum minhum meveddeten, vallâhu kadîrun, vallâhu gafûrun rahîm.. ayetini 21 kez okuyun,
daha sonra bir bardak su içerisine 786 kez Bismillahirrahmanirrahim okuyun, şekeri su içine atın.. karıştırın.. bardagın çevresini Yeşil Yada beyaz bir bez ile sararak bu bezin üzerine

عَسَى اللَّهُ أَن يَجْعَلَ بَيْنَكُمْ وَبَيْنَ الَّذِينَ عَادَيْتُم مِّنْهُم مَّوَدَّةً وَاللَّهُ قَدِيرٌ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَّحِيمٌ

yazın ayetin baş tarafına ve sonuna kişinin ismini yazın.. 1 gün süre ile bu bardagı karanlık güneş görmeyen bir yerde muhafaza edin, ertesi gün bardakta ki suyu o kişiye içirin, bunu yapamazsanız yemeginde kullanın, bunu yapamazsanız, üzerine serpin bunuda yapamazsanız evlerinin kapısına dökün..
Çok kuvvetli bir uygulamadır birçok defa tarafımdan denenmiş yada denetilmiştir hepsinde olumlu sonuca kapı açmıştır yeterki tam temizlik ve titizlik üzere yapın, inançlı olun...

Kaynak: Kontejyan

karnawal

Kayıtlı Üye
aşk değil demişşiniz saygı sevgi benim için daha önemli yani eşime yapmamda bir sorun olmaz diye düşünüyorum....

ve bu bir ayetmi nerden alıntı bilgi verirseniz sevinirim....hak olmayan bir şeyi yapmak istemem....paylaşım için ayrıca teşekkür ederim...

bendeniz

Kayıtlı Üye
60. Mümtehine 7. ayet. Kontejyan vermisse yanlis yapmazsiniz herzaman yazilarina ilgiyle okuyorum.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Evet Mümtehine suresi 7.ayeti celiledir.. Eşinize uygulayabilirsiniz sorun olmaz, kaynak konuda belirttim alıntı degil, kaynak Kontejyan.. Özel uygulamalarımdandır...

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
aşk değil demişşiniz saygı sevgi benim için daha önemli yani eşime yapmamda bir sorun olmaz diye düşünüyorum....

ve bu bir ayetmi nerden alıntı bilgi verirseniz sevinirim....hak olmayan bir şeyi yapmak istemem....paylaşım için ayrıca teşekkür ederim...
Sevgi için aşk için yani negatif etki etmeyecek herşey için eşler birbirlerine yapabilirler. Çünkü birbirinize haksınız nikah var :)

karnawal

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim emin olmam gerekiyordu.....tekrar sağolun...

isabet

Kayıtlı Üye
Ayetin baş tarafına ve sonuna kişinin ismi yazılırken arapça yazmamız gerekecek sanırım.bunu çoğumuz başaramayacak...türkçe yazımında bir sorun olurmu.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ayetin baş tarafına ve sonuna kişinin ismi yazılırken arapça yazmamız gerekecek sanırım.bunu çoğumuz başaramayacak...türkçe yazımında bir sorun olurmu.
Evet Arapca yazılacak.. Arkadaşlar tekrar bildiriyorum doğu majisinde özellikle islami uygulamalarda latin alfabe KESİNLİKLE kullanılmaz...
Bu çoğumuz için zor olur demişsiniz, bu kadar büyütmeyin Arabca yazmayı okumayı küçük çocuklardan tutunda yaşlı dedeler ninelere kadar herkes biliyor sizde ögrenin zor degil.. Müslümansanız zaten bu göreviniz biliyorsunuz.. Ögrenmeyeceksenizde bilen birisinden yardım alabilirsiniz... Çevrenizde muhakkak yardımcı olacak kişiler vardır.. Bana şuraya şu isimleri yazarmısın bir arkadaş istedi dersiniz o yazıp verir size sizde gidip onu bakarak işleme geçirir yazarsınız...

casper72

Kayıtlı Üye
İş
finans
Maddi bir konuda ikna etmek istediğimiz birine yapabilir miyiz? Bayanlar özel günlerinde uygulayabilirler mi ayrıca?

LyCAn

Kayıtlı Üye
kişinin ismi yazılırken, filan oğlu/kız filan diye mi yazılacak. birde mesela evde baba kimseye saygı duymuyor, kötü davranıyor. evdeki tüm bireyler mi birer bardak su hazırlayacak. lütfen cevaplar mısınız.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Maddi bir konuda ikna etmek istediğimiz birine yapabilir miyiz? Bayanlar özel günlerinde uygulayabilirler mi ayrıca?
Bayanlar muayyen günlerinde bu işlemi yapamazlar.. İkna konusunda dedigim gibi bu düşmanların dostlugunu kazanma çalışmasıdır
İkna konusunda yeterli olmayabilir zira iki uygulamanın ana hatları çok farklıdır..
kişinin ismi yazılırken, filan oğlu/kız filan diye mi yazılacak. birde mesela evde baba kimseye saygı duymuyor, kötü davranıyor. evdeki tüm bireyler mi birer bardak su hazırlayacak. lütfen cevaplar mısınız.
Kişinin ismi yazılırken anne adı kullanılmayacak sadece ismini yazmanız yeterlidir... Evde ki tüm bireyler tektek uygulama yapmayacak bir kişinin yapması yeterli olur, bunun dışında aslında asi babalar için daha önce ayrı bir uygulama paylaşmıştım onada bakabilirsiniz...

murabba

Kayıtlı Üye
Bardağın çevresindeki beze yazılacak olan ayet , bez bardağa sarıldıktan sonra mı yazılacak yoksa beze yazıp sonra bardağamı sarılacak ?

YasinLY

Kayıtlı Üye
Bence bu uygulama herkesin güvenle yapabileceği bir uygulama. Çünkü düşmana, hasede, saygısını kazanmak istediğimiz kişiye acı vermek değil amaç. Tam tersine saygısını kazanmak için, bende bu durumlar da denerim İnşallah. Paylaşım için teşekkürler...