Lanetleme Büyüsü

Osiris

Kayıtlı Üye
Malzemeler:
Kekik otu - Biberiye - Nane - Kozalak - Mürekkep - Siyah fon kağıdı - Deniz tuzu
Yılan dili - Kurbaga gözü veya derisi

Hazırlanışı:

Kozalağı koparın parcalara bölün havanda dövün daha sonra kekik otu, biberiye, nane ve deniz tuzuyla beraber kaynatın. Ayrı bir yerde de yılan dili ve kurbaga gözü veya derisini közleyin. Közlenenleri kaynattığınız karışımla yıkayın. Fon kağıdınızın 4/1 ini kullanın ve üstüne mürekkeple büyüyü yapıcağınız kişin adını, soyadını, doğum tarihini ve yaşadığı yeri veya kişinin resmini fon kagıdınızın yine 4/1 ine yapıstırın ve üstüne mürekkeple kişinin ismini yazın ve pişmiş yakınmış olan yılan dili ve kurbaga gözü/derisine sarın ve bol agaçlı kimsenin ulaşamayacağı bir yere gömün...

Kaynak:İnternet

Kagemushe

Kayıtlı Üye
Bunu birisi üstünde denemek istiyorum haksız yere hayatımı etkileyen, işimden olmama neden olan, psikolojimi bozmuş bir kişi üstünde yapıcam fakat yılan dili ve kurbağa gözü yada derisini nasıl bulucam en büyük sıkıntı bu iki ürünü bulmak türkiye'de üstelik fikri olan ?

Ori

Kayıtlı Üye
Bunu birisi üstünde denemek istiyorum haksız yere hayatımı etkileyen, işimden olmama neden olan, psikolojimi bozmuş bir kişi üstünde yapıcam fakat yılan dili ve kurbağa gözü yada derisini nasıl bulucam en büyük sıkıntı bu iki ürünü bulmak türkiye'de üstelik fikri olan ?
Ya uygulama yanlışsa o zaman ne olacak? Kaynak internet olarak yazıyor ama internette her gördüğünüzü yapacak mısınız? Öfkenize yenik düşmeyin ve imzanızla çelişmeyin. Tavsiyem budur. Siz bilirsiniz tabi.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Memlekette kurba da çok, yılan da çok.

Bu lanetin tam olarak nasıl bir etki yaratacağı belli değil. Tahminimce o insanı çevresi için, itici ve mide bulandırıcı yapacaktır.
Ben olsam ormana gommezdim, kapının önünde bırakırdım kendisi görür ve dokunursa kesinlikle daha etkili olur.
Bir de foto kurba derisine saramazsiniz, küçücük o, siyah bir kumaşa sarmak daha mantıklı.

Kagemushe

Kayıtlı Üye
ya esasta başka bir yöntemde var en azından benden uzak durmasını sağlayabilecek ama ben bu sefer şerefime guruma dokunduğu için can yakma peşine düştüm bildiğiniz ama haklısınız benim bir anlık alıcağım hazdan dolayı kendimi hataya doğru sürüklemeye başladığımı fark ettim esasta sayenizde ışıktan çıkmamakta fayda var her zaman benden uzak inandığı dininde inandığı şeye yakın olsun yeterli yoksa pıçaklıycam majidir enerjidir hiç birşeye gerek kalmıycak :D