kubilay aktaş sıradışı programı astral seyahat ve cinler alemi video

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bitkilerim

Kayıtlı Üye
evet arkadaşlar bu paylaşımımda yakışıklı abimiz kubilay aktaş sizlere
üç harflileri ve astral seyahat gibi özel konuları bizim gibi meraklılarla
paylaşıyor ben izledim beğendim siz değerli kardeşlerim için paylaşmak istedim
beğenmeniz dileğiyle

http://www.zshare.net/download/7894201993400bc3/ part 1
http://www.zshare.net/download/78942721068b5a0f/ part 2
http://www.zshare.net/download/789442665c2420ad/ part 3
http://www.zshare.net/download/7894498350e94b12/ part 4
http://www.zshare.net/download/7894546317c72c8c/ part 5

Amethyst

Banlı Kullanıcı
evet arkadaşlar bu paylaşımımda yakışıklı abimiz kubilay aktaş sizlere
üç harflileri ve astral seyahat gibi özel konuları bizim gibi meraklılarla
paylaşıyor ben izledim beğendim siz değerli kardeşlerim için paylaşmak istedim
beğenmeniz dileğiyle

http://www.zshare.net/download/7894201993400bc3/ part 1
http://www.zshare.net/download/78942721068b5a0f/ part 2
http://www.zshare.net/download/789442665c2420ad/ part 3
http://www.zshare.net/download/7894498350e94b12/ part 4
http://www.zshare.net/download/7894546317c72c8c/ part 5

Sayın bitkilerim , merak ettim de "üçharfliler " nedir acaba ? CİN den mi bahsediyorsunuz yoksa ? Kur'anı Kerim de CİN süresi var "üçharfliler "süresi değil .Size İNSAN yerine başka bir şey söylerlerse hoşunuza gitmez hatta tepkili olursunuz
Sevgiyle ve Işıkla kalın

zenithmx

Kayıtlı Üye
Evet sevgili Amethyst katılıyorum artık Cinnilere üç harfliler deyip durmayın arkadaşlar bu siteye giren birçok kişi zaten bu konuyla ilgili kişiler hiç kimse CİN deyince korkmuyor. CİN deyince gelen giden de olmaz artık bunu anlayın yani.

Eğer bir tehlike varsa sanırım biz onlardan daha tehlikeliyiz, bilgili olanlarımız tabi. Umarım onlarda bizim için beş (5) harfliler demiyordur :D

bitkilerim

Kayıtlı Üye
arkadaşlarım lütfen bunu sizde biliyorsunuz bir çok hocadan isimlerini söyleyince geldiklerini söylüyorlar ben bu görüşe sahibim ve üç harfliler derim kabul edersiniz veya etmezsiniz saygı duyun yada hiç konularımla ilgilenmeyin

Voy

Kayıtlı Üye
Kökeni olan şeylere hep beraber saygı duyuyoruz biz ,her türlü inanca ,fikire.Fakat insanlar doğru bilgiler bulmak üzere girip araştırıyorlar ve yalnış bilgiler vermek iyi birşey değildir.Size yalnış birşey anlatılmış bu yanlışı devam ettirmeyin diye size doğrusu söyleniyor ,saygısızlık olsun diye değil.Okusak da ,okumasak da yalnış bilgiler istememekle ilgili konu.Şöyle düşünelim Cin diyince gelen mantıklı ,düşünebilen bir varlıktan söz ediyoruz ,cin kelimesinin ona ait olduğunu biliyor yani inanç bu doğrultuda değil mi?Peki bu düşünebilen varlık madem düşünebiliyor kendisine üç harfli denilince mi anlamayacak?Ayrıca bu varlıklarla görüşebilmek için neler neler yapılıyor cin deyince mi direk gelecekler.Umarım açıklayabilmişim durumu size.Konu fikire değil ,bilgiye dayalı birşey olduğu için söylendi bunlar yoksa herkesin fikirine sonsuz saygılar.:)

zenithmx

Kayıtlı Üye
Sevgili Voy 'un söylediği gibi siz düşününcede gelebilirler zaten ekstradan Cin demenize gerek kalmaz. Dilinizden birşey çıkmasınada gerek yok.

Ama şunu bilmenizi isterimki size bunu söyleyen kişi hoca yada medyum her ne isimi kendine benimsemişse kendisi "Cin" deyince çağırabildiği varlık varmı acaba ona bunu bi sorun. Yanlış anlamayın hakaret için değil örnek vermek için söylüyorum benim köpeğim bile sadece "Köpek" deyince gelmiyor. ismini söylüyorum ve hadi evlat buraya gel deyip üstüne bide el hareketi yapıyorum. Ancak öyle geliyor. Labrador cinsi ne kadar zeki olduğunu söylemeye gerek yok sanırım bilenler vardır. Kalmışki Cin deyince gelebilecek hiç bir varlık yoktur. Kişinin kontrolü altında olan Cinnler bile isimleriyle hitap edilip çağırma için okumasını yaptıktan sonra gelir ki zaten kontrolü altına alırken ne feragatlar gösterdiğini bilemezsiniz.

Binlerce yıldır o alemdekilerle irtibat kurmak için sayısız uğraşlar verilmiş Cin deyincemi gelip size görünecek yada irtibat kuracak biraz mantıklı olalım lütfen.

Ayrıca onları korkunç şeyler olarak görmektende vazgeçin. Tıpkı insanlar gibi kötü olanlarıda iyi olanları da var elbette. Fakat inanın bana insanlar daha tehlikeli olmaya başladı.

bitkilerim

Kayıtlı Üye
bakın lütfen diyorum benim çok güvendiğim vazgeçilmez hocalarımda üç harfli diyorlar nihat hatipoğlu dahil içinde siz kimden nerden duydunuz bilemiyorum ama ben görüşümün yolcusuyum herkesin görüşü farklı ben üç harfli diyorum siz cin deyin önemli olan kime hitap edildiğini anlayabilmek ben şimdi üç harfli dersem kovulucam mı sayın yöneticiler moderatörler eğer bunun için kovulacaksam hiç girmiyim ayrıca bu video 500 mb tı bakın emektir bu siteye yüklemek 2 saatimi aldı haberiniz var mı?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
arkadaşlarım lütfen bunu sizde biliyorsunuz bir çok hocadan isimlerini söyleyince geldiklerini söylüyorlar ben bu görüşe sahibim ve üç harfliler derim kabul edersiniz veya etmezsiniz saygı duyun yada hiç konularımla ilgilenmeyin
Biz burada bir çok kişinin veya her ne ünvana sahipse, yanlış olan bir şey görürsek, doğru bilgilendirme için düzeltme yaparız. Mesela bazı hocalar da sevişerek işlem yapıyor onlara da ses etmeyelim!!?? Kısacası ben veya bu sitede yönetim kademesinde olan herkes ayrıca site üyesi olan herkes eğer bir şeyin doğrusunu biliyor ise bunu söyler. Söylemezse GMPP'nin kalitesi de düşer, büyüsü de bozulur. Biz burada hurafeleri yıkarız, doğru bilgiyi savunuruz, insanları yanlış veya eksik bildiklerini, doğru biçimde tamamlamaya çalışırız. son cümlenize gelince, biz bir şeye yanlış diyorsak ve o yanlışsa siz de o yanlışı kabul edeceksiniz ve o yalnışı devam ettirmeyeceksiniz. Saygı meselesi değil bu. Ben sırf sizin hatrınız olsun diye yanlış olan bir şeyi ne kabul ederim ne de insanların gözünün önünde tutarım. O sebeple bu duruma ya saygı duyun ya da bu siteyle ilgilenmeyin. Zira ben ve arkadaşlarım sizin ve diğer bütün üyelerin bütün konularıyla ilgileneceğiz, bunu sizin demeniz değiştirmez. Yani karar sizin, ya doğru bilgileri kullanın ve bu üslubunuzu biraz daha uygun hale getirin ya da sitemizle ilgilenmeyin.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bakın lütfen diyorum benim çok güvendiğim vazgeçilmez hocalarımda üç harfli diyorlar nihat hatipoğlu dahil içinde siz kimden nerden duydunuz bilemiyorum ama ben görüşümün yolcusuyum herkesin görüşü farklı ben üç harfli diyorum siz cin deyin önemli olan kime hitap edildiğini anlayabilmek ben şimdi üç harfli dersem kovulucam mı sayın yöneticiler moderatörler eğer bunun için kovulacaksam hiç girmiyim ayrıca bu video 500 mb tı bakın emektir bu siteye yüklemek 2 saatimi aldı haberiniz var mı?
Emekleriniz için teşekkür ederiz. Sizi bunun için kimse kovmaz ama bir önceki mesajınızdaki üslubunuz ve mantığınız doğru değildi. Bu konuda uyarı da yazdım. Sizin güvendiğiniz hocalar olabilir, ilim sahibi insanlar da olabilir buna bir lafımız yok fakat biz de senelerdir varlıklarla uğraşıyoruz, bu konuda biz de emin olun kitaplar yazacak düzeydeyiz. Hocaların size dediği şey baştan savmak için denilen bir kalıp. ''Aman Cin deme gelirler.. '' Yok öyle bir şey. Bu cümlenin detayı:
Trans haline girip, enerji yüklemesi ile, onlara yöneltilmiş düşünceler bir tür kapı açar. Bundan kaçının. Zira bilgisizseniz o kapıyı veya açtığınız iletişim bağını koparamayabilirsiniz ve bu da sıkıntılı bir durum yaratır.
Umarım anlamışsınızdır. Dünyada pek az kişi sadece ''CİN'' diyerek onları çağırabilir veya getirtebilir veya zaten orada bulunanı farklı titreşim seviyesine sokrarak kendi başına sarabilir. Lütfen bilgi verirken altını üstünü kenarını bilelim ve öyle bilgi verelim. Demek istediğimiz budur.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ee siz üç harfliler diyince onlar kendilerini kastettiğinizi anlamıyorlar mı? Size hayatınız boyunca herhangi bir lakapla hitap edilse, biri size o lakapla seslense dönüp bakmaz mısınız? Sanırsın Lord Voldemort :D Yine de teşekkür ederim paylaşım için :)

zenithmx

Kayıtlı Üye
Nihat Hatipoğlu TV programlarının düzenine göre konuşarak kanala tepki toplamamak için üç harfliler diyor. Tv de duyduklarınızı sadece bilgi edinmek için izleyin felsefe edinmek için değil.

bitkilerim

Kayıtlı Üye
Biz burada bir çok kişinin veya her ne ünvana sahipse, yanlış olan bir şey görürsek, doğru bilgilendirme için düzeltme yaparız. Mesela bazı hocalar da sevişerek işlem yapıyor onlara da ses etmeyelim!!?? Kısacası ben veya bu sitede yönetim kademesinde olan herkes ayrıca site üyesi olan herkes eğer bir şeyin doğrusunu biliyor ise bunu söyler. Söylemezse GMPP'nin kalitesi de düşer, büyüsü de bozulur. Biz burada hurafeleri yıkarız, doğru bilgiyi savunuruz, insanları yanlış veya eksik bildiklerini, doğru biçimde tamamlamaya çalışırız. son cümlenize gelince, biz bir şeye yanlış diyorsak ve o yanlışsa siz de o yanlışı kabul edeceksiniz ve o yalnışı devam ettirmeyeceksiniz. Saygı meselesi değil bu. Ben sırf sizin hatrınız olsun diye yanlış olan bir şeyi ne kabul ederim ne de insanların gözünün önünde tutarım. O sebeple bu duruma ya saygı duyun ya da bu siteyle ilgilenmeyin. Zira ben ve arkadaşlarım sizin ve diğer bütün üyelerin bütün konularıyla ilgileneceğiz, bunu sizin demeniz değiştirmez. Yani karar sizin, ya doğru bilgileri kullanın ve bu üslubunuzu biraz daha uygun hale getirin ya da sitemizle ilgilenmeyin.

e artık yuh yani burası forum herkes herkesin görüşlerine saygı göstermek zorundadır ben eğer bu sitede bu yüzden atıacaksam o zaman silin atın hem ben başka sitelere de üç harfli yazdım onlar kelam etmedi size ne oluyor anlamadım onlar cahil mi yani tam tersi onlarda biliyor ama görüşüme saygı duyuyorlar yada kendileride benim gibi saygı duyuyor sileceksen sil beni moderatörsün hadi bakalım beni silen ellerinden öpüyorum sizden başka sitelerde var bana saygı gösterilmeyen mekanda durmam zaten siteniz sizin olsun öptüm sizi :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
e artık yuh yani burası forum herkes herkesin görüşlerine saygı göstermek zorundadır ben eğer bu sitede bu yüzden atıacaksam o zaman silin atın hem ben başka sitelere de üç harfli yazdım onlar kelam etmedi size ne oluyor anlamadım onlar cahil mi yani tam tersi onlarda biliyor ama görüşüme saygı duyuyorlar yada kendileride benim gibi saygı duyuyor sileceksen sil beni moderatörsün hadi bakalım beni silen ellerinden öpüyorum sizden başka sitelerde var bana saygı gösterilmeyen mekanda durmam zaten siteniz sizin olsun öptüm sizi :)
Laubali ve lakayıt üslubunuzu, bu üsluba uygun sitelerde sürdürebilirsiniz elbette. Hemen siliniyorsunuz şüpheniz olmasın.

bitkilerim

Kayıtlı Üye
Nihat Hatipoğlu TV programlarının düzenine göre konuşarak kanala tepki toplamamak için üç harfliler diyor. Tv de duyduklarınızı sadece bilgi edinmek için izleyin felsefe edinmek için değil.

yok yani tövbe estağfur o zaman arkadaş millet zaten bilmiyor mu sanki üç harflilerin cin olduklarını neden cin demiyor o zaman kanal bilmiyor mu kanalı bırak rtük salak mı üç harflilerin cin olduğunu anlamayacak kadar kendi bildiğin sana kalsın tamam mı güzel kardeşim ben cinleri senin kitabından öğrenecek değilim benim kitaplarım bana yeter hadi moderatörsün siliver zor mu?? bir gün senide silerler belki haaa görüşüne ters düşer kızarlar sana olur ya değil mi sende silinebilirsin :)

en büyük erdem saygı duymaktır önce saygı göster sonra saygı gör

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu ''bitkilerim'' denen saygıyı üstüne oturduğu vücut parçasıyla değerlendiren üyeye cevap yazmayın. Konuyu da kapatıyorum. Sayıyla veriyorlar bunları. Yanlış bilgine saygı göstermek zorunda mıyız a kendini bilmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...