Aşk büyüsü

motherlode

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar gerçekten yardımınıza ihtiyacım var. Çok sağlam bir aşk büyüsüne ihtiyacım var. Başka bir kıtada yaşayan birini seviyorum. Ama çoğu bilgisi elimde. Canbar büyüsü dışında bir aşk büyüsü paylaşırsanız çok mutlu olurum. :)

termagant

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar gerçekten yardımınıza ihtiyacım var. Çok sağlam bir aşk büyüsüne ihtiyacım var. Başka bir kıtada yaşayan birini seviyorum. Ama çoğu bilgisi elimde. Canbar büyüsü dışında bir aşk büyüsü paylaşırsanız çok mutlu olurum. :)

Papaz Büyüsü :)

Ama iyice araştırmalısın. Ve emin olmalısın, dönüşü yok diyorlar.
Birde siteyi iyice kurcala, bir sürü tarif bulabilirsin.

Kolay gelsin :)

termagant

Kayıtlı Üye
Papaz Büyüsünün tam tarifi varsa gönder her yerde yaziyor ama....

Sitede var detayı. Ancak emin olmak gerekir, hatta bu konuda daha net bilgi için Moderatörlerimizden bilgi ve yardım almanızı tavsiye ederim. Dönüşü yok, olmaz diyorlar yorumlarda. Belki çok iyi düşünmelisiniz gerçekten yapmak ya da yaptırmak için. Site içindeki yeri ;

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=10018 ilerleyen sayfalarda yorumlara da bakabilirsiniz. İnternette de birçok sitede mevcut, ancak buraya adreslerini yazamıyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Sevgiyle kal :)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Büyü tariflerini tam vermiyoruz. Bizlerden özelden de istemeyin, veremiyoruz arkadaşlar. Bunun birçok sebebi var defalarca açıkladık ve az önce de açıkladım; okuyun bir daha söylemeyeceğim.

termagant

Kayıtlı Üye
Ben, detaylı bilgi alması açısından sizlere ulaşmasını istedim Sayın Yeşil Çingene.
Yanlış anlaşılmak istemem...Yorumlarda okuyoruz, neyi neden vermediğinizi biliyoruz.
Ben sadece yardımcı olmak istedim, büyünün sitedeki yerini ve hakkında bildiklerimi yazdım.Bir kuralı çiğnediysem affola.