Cim HARFİ ve Özellikleri

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Nurlu bir harftir..Nemli tabiattadır, günü salıdır. Başlıca özellikleri arasında haklı ve haksız arasında yaptıgı ayrımdır.. Kuranda tecelli aynası Bakara 72 de yatmaktadır.. Mesela bir iftiraya maruz kaldınız yada bir suçluyu ifşa edeceksiniz; Normal yutulabilir büyüklükte üçgen şeklinde ekmek kesilecek ortasına cim harfi çizilecek, çevresine
وَإِذْ قَتَلْتُمْ نَفْساً فَادَّارَأْتُمْ فِيهَا وَاللّهُ مُخْرِجٌ مَّا كُنتُمْ تَكْتُمُونَ

Ayeti yazılacak. Bu işlemi tecrübeli birisi yaparsa şaşmaz, sanık bu ekmegi yutabilirse suçlu degildir yutamazsa suçludur.. (Not:Şeria düzende bu yöntem uygulanmaz bu sadece havasi bilgidir)

Bu harfin başka bir özelligi ise; büyük bir devlet adamı yada iş veren birisinin yanında bir görüşmeye gideceksiniz, iş yada başka bir talepte bulunacaksınız, baş orta ve serçe parmaklar üzerine sırasıyla cim-ye-mim yazdıgı takdirde güleryüzle karşılanır, diledigi işi yaptırır.. Kontejyan

La-edri

Kayıtlı Üye
Bilgi icin tesekkürler,harflrin manevi gücleri hakkinda hic bir bilgim yok bilgiyi gectim fikrim bile yok, ama ilgimi cekmeye basladi,size bu konuda birsey sormak istiyorum, nun harfinin özelligi varmidir, nedir..

Birisi var ruyasinda birkac kere nun harfini görüyor ama harf konusuyor görüntüsü var yani sekle bürünmüs gibi, ve ruya sahibine kendi özelligini ögretiyor,ruya sahibi pek birseye yormuyor, fantastik bir ruya gördüm diye gecistiriyor,madem harflerin böyle bir durum var Nun harfi nasil bir seydir,yada varmidir bir olayi,bilgilendirirseniz cok sevinirim, tesekkürler...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Nun harfini tek başına görmüyordur arkadaşınız, bir kombinasyon dahilinde görüyor olabilir bir esma yada ayetle beraber.. Bilincini biraz kuvvetlendirse detaylara daha çabuk ulaşabilir.. Nun harfi ağrılara iyi gelen tabiatı hava unsuru olan bir harftir..

La-edri

Kayıtlı Üye
cok ilginc ya, bahsetigim kisi arada bariz ayet duyar ama ruya esliginde degil yakaza halinde, ama ayetleri hatirlamiyor,genelde unutur unutmadiklarinin arasinda Buruc var birde Ihlas ,ihlas suresini niye duydugunu biliyor Buruc'u ise cok okudu ama olayi cözemedi,cözemedigi icin pekde üstünde durmuyor ,hatirladiklarinin Nun ile alakasi yoktur herhalde cünki ayni vakitlerde degil..
onun disinda hatirlamiyor ayetkeri, tavsiyeniz varsa sevinirim,

repece

Kayıtlı Üye
Çok ilginç bilgiler, teşekkür ederiz.

aswang

Kayıtlı Üye
lam.jpg

ar-kaf1.gif

Kontejyan bende rica etsem bu iki harfinde manalarını, özelliklerini paylaşır mısın? Özellikle Lam harfi.. Gerçekten çok merak ediyorum. Bir de rüyalarda tek görünmez mi? Yani illa rüyalarda ayetlerde mi geçer?