Remil

YasinLY

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkesi selamlıyorum arkadaşlar. Bazı havas kitapların da (İsterseniz ismini verebilirim.) remiller den bahsetmekte. remillerle; iyi mi ?
kötü mü ? define var mı ? yok mu ? ve bunlar gibi bir çok konulara değinilmiş. Değişik şekiller var anlamadım babam da bana İdris (A.s)'ın mucizesi dedi başka da bir şey demedi merak ediyorum acaba ne işe yarıyor remil. Bilenleriniz varsa özellikle de Sn. Kontejyan bu konuda beni aydınlatırlarsa sevinirim. Allah'a emanet olun...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Reml Kum demektir.. Bu vasıta ile fal ve kehanet gösterim ilmidir.. Babanızın dedigi dogru İdris as. zamanına dayandırılır ancak Danyal as. zamanınada nispet edilmiştir.. Remil İlmi 16 şekilden meydana gelir. Bu şekillerin yedisi kötü ( Nahıs ) şekiller ve dokuzu iyi (Saad) şekiller
olarak adlandırılır. İzdüşümü 16 adet sayılarla şekiller oluşturulur sonra bu şekillerle remil denklemi dediğimiz bir
denklem oluşturulur. Sonra bu denklem içinde Remil İlminin 2500 yıllık değişmeyen kaideleri ışığında binlerce
sabit değişkenler ve bu sabit değişkenler içinde Formülasyon hesapları yapılarak tuttuğumuz niyetin sonuçları
aranır

YasinLY

Kayıtlı Üye
Acaba sitede remil ile ilgili bölüm açmak uygun mudur ?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Artık pek ragbet görmeyen benimsenmeyen bir uygulama şartları agır sonuçları çok muteber degildir.. Bu yüzden açılmamış olabilir, bu konuda bölüm degil ama açıklayıcı ögretici bir konu açılabilinir aslında konu açmayada gerek kalmadı bu açtıgınız konu üzerinden bilgili arkadaşlar fikirlerini paylaşabilir..

YasinLY

Kayıtlı Üye
Evet olabilir. Remil hakkın da bildiğiniz uygulamalar olursa öğrenmek isterim. İlginiz için teşekkür ederim Sn. Kontejyan, kitaptan bakacağım uygulamalarla ilgili sorum olabilir. Allah'a emanet olun...

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
artık internetten yıldızname yada remil diye girilip baktırlıyor ücretsiz ve bende herşey doğru çıktı ::))