Büyü işlemleri ve bedeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esmer_minder

Kayıtlı Üye
Bazı medyomlarda temasa geçtim zaman zaman istedigim büyü işlemleri için inanılmaz rakamlar istediler.. Burda bilgili yönteciler var cevaplarlarsa sevinirim büyü işlemleri neden pahalı yapılır. Bu medyomlara güvenmek dogrumu?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bazı medyomlarda temasa geçtim zaman zaman istedigim büyü işlemleri için inanılmaz rakamlar istediler.. Burda bilgili yönteciler var cevaplarlarsa sevinirim büyü işlemleri neden pahalı yapılır. Bu medyomlara güvenmek dogrumu?
Medyumlar derken şu sanal medyumları kast ediyorsanız yorum dahi yapmak istemiyorum aslında, 7 günde kesin çözüm diyerek Allah adına söz verirler sanki takdir makamı kendileri, sizden milyarlarca ücret talep eder karşılıgında fotokopi cihazından alınan çıktı gönderirler, bilgi konusunda cahillerdir birkaç cümle etrafında dönüp dururlar çogu maji kelimesinin bile anlamını bilmez.. Bunların talep ettigi ücrette hatadır yaptıkları işlemde insanların onlara başvurmalarıda..
Gerçek psişik medyumlardan bahsediyorsanız yada ledünni ilim sahibi insanlardan bahsediyorsanız evet işlem bedelleri yine fazla olacaktır ki aslında yapılan işleme göre haklıdırlar.. Mesela herhangibir varlıkla irtibat aracısı olarak bir medyuma başurmuşsanız geçmiş hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu seans 3-4 bin tl olacaktır çünkü kişiyi inanılmaz riskler altında bırakıyorsunuz, ruhen bedenen yoruyorsunuz, musallatlara maruz kalmasına davetiye çıkarıyorsunuz, hepsi bir kenara bu bir yeti bu yetininde ücreti olmalı.. Majikal çalışmalarda alınan ücretlere gelirsek, işin durumuna göre metoduna göre,kişilerin burçları etki dereceleri, kullanılacak malzemeler, agırlık ve emek bedelleri hep belirleyici etkenlerdir..
Mesela bir metot ile kısmet işlemi yapacaksınız.. Malzemelerden birisi hüdhüd kuşu cigeri ve yarasa kanadı.. Bulun bakalım nereden bulacaksınız? Paraya vursan 5 kuruş etmeyecek malzeme gibi görülür, ama elde etmeye gelindigi zaman ciddi masraftır, işte bu konularda malzeme satışı yapan yerler bu malzemeleri ciddi rakamlara satarlar.. Mesela sıksık kullanılan ceylan derisi, tavus kuşu kanadı, baykuş gözü, misk, safran vs vs tüm bunlar birer masraftır.. Maji öncesi yada maji sırasında çeşitli ritüellerle bu malzemeler kullanılır, davet için olabilir,etki için olabilir,irade zayıflatmak için olabilir bu işlem metoduna göre degişir.. Bu baglamda tam profesyonel bir aşk çalışması 5.000 tl ücrete kadar çıkabilir.. Dikkat edilecek husus ücretten ziyade kişinin bilgi ve becerisidir.. Kısacası işlem bedellerinde ki yüksek miktar 2 yönlüdür, ya üç kagıtcıdır ya gerçekten profesyonelce yapılacaktır...

La-edri

Kayıtlı Üye
insanlarin duygularini sömüren ve caresizliklerinden kendilerine pay cikaranlardan hic haz etmiyorum...

saglam35

Kayıtlı Üye
sevgili kontejyan büyü ile ilgili gerçek bildiğin bi adres varmı.varsa ben bu konuda servetimi harcarım.ama garanti olsun isterim

BattleFury

Kayıtlı Üye
internet medyumlarının cok cok co kazı gercekten boyle seyler yapabilirler ki onlarda zaten bire bir gorusur, ilk once dost gibi nedenlerinizi-istediklerinizi ogrenirler ve aldıkları fiyat sadece malzeme parası olur :p zaten malzeme parasıda fazla bişi olamaz yani insanalrın duygularını somurerek sizleri kandırmaya calısanalra basvurmaynız.. bu forumda onalrdan kat akt guclu kişiler vardır , bilgili-deneyimli kişiler (gordugum kadarıyla..) onalrda yardım edebilir size :D

SEVGİLERLE..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Gerçekten bu konuya yıllarını veren,sürekli varlıklarla çalışan insanların normal hayatlarının nasıl olduğunu düşündünüz mü?
Bu konuda neleri feda ettiklerini hiç umursadınız mı?
Bu kişilerin de birer insan olduklarını ev kirası,yeme içme masrafları için paraya ihtiyaçları olduğu fikri çok mu tuhaf geliyor?

Hayatta herşeyin bir bedeli vardır.
Kimisi yaptığı işlem için maddi bedel ister.
Kimisi yaptığı bedel için manevi bedeller ister.
Manevi olarak hayır duası istemek de bir bedeldir bence.

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
Kaç kez gittim hatta yillarca derdime care diye olmadi illaki içinde haesap kitap olmayaca allah rizasi için içten yailacak ancak o zaman tutuyor sonra kendim yaptim ve tuttu

hadesgod2011

Kayıtlı Üye
Kaç kez gittim hatta yillarca derdime care diye olmadi illaki içinde haesap kitap olmayaca allah rizasi için içten yailacak ancak o zaman tutuyor sonra kendim yaptim ve tuttu

büyünün bedeli vardır. eger bedeli olmasa, tüm büyücüler zengin, üst mevkide olur, tum sans oyunlarında ve ask oyunlarında hep kazanırdı. her büyü ve büyücülüğün bir bedeli vardır. tarihteki ilk turk buyuculer saman rahipleri olan atalarımızdır. saman rahibi olan kam'ların özel yetenekleri olmasına rağmen onlarında pekde guzel bir hayatı olmazdı. yani siz istyorsunuz ki büyülü bir el gelsin ve suyu sabuna dokunmadan herseyi yapsın:) lakin evrenin bir sistemi var herseyinde bir bedeli....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...