Doğurganlık majisi

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Doğurganlık majisi
Gereken malzeme :
2 ad. beyaz mum
Tütsü ve kutsama yağı tercihinize göre
( doğurganlığı teşvik etiği tarzda )
Mumları ve tütsüyü yakın ve şunu söyleyin :
"Sen Tanrıçam , yalvarışlarımı duy .Arzumu gerçekleştir ve ihtiyacım olan yerine gelsin .
Rahimimde yeni bir hayat yönlendir , evim (yuvam ) mutlulukla dolsun , ve bizi koru "
Bunu bir kaç kere tekrarlayın , enerjiniz size müsade ettiği kadar bunu tekrarlayabilirsiniz
sonra mumları söndürün ama tütsü yanmaya devam edecek sonuna kadar .. Bırakın Maji dumanla beraber etrafa yayılsın

pray.jpg

sabii

Kayıtlı Üye
yabancı sitelerin birinde bu tarz bir maji görmüştüm. biraz değiştirip geliştirerek de uygulanabilir. şuanki hali için kötü birşey söylemiyorum fakat biraz geliştirirsek daha iyi olacağını düşünüyorum. paylaşım için teşekkürler.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
yabancı sitelerin birinde bu tarz bir maji görmüştüm. biraz değiştirip geliştirerek de uygulanabilir. şuanki hali için kötü birşey söylemiyorum fakat biraz geliştirirsek daha iyi olacağını düşünüyorum. paylaşım için teşekkürler.

Burda yayınlanan majiler sadece bir formül olarak algılanmalıdır . Her cadının çalışma tarzı farkıldır . Formüle ulaştıktan sonra kendi yaratıcılığı kullanacaktır . Bu sadece ana kriter olarak değerlendiriliyor .