Aşk Majisi

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Gereken malzeme /araç :
1 . sevdiğiniz kişinin fotoğrafı
3 ad. kırmızı mum
2 ad. beyaz mum
kutsama yağı ve tütsü (aşk majide kullanılanlardan )
Mumlardan bir pentagram yapın , merkezde sevdiğiniz resimi yerleştirin , mumları yakın ve şunu söyleyin :
" Tanrı ve Tanrıçalara sesleniyorum . Duamı ve aşk sözcuklerimi duyun . Bizi bağlanmak için gücünüzü kullanın
ve aşkımızı koruyun . Etrafıma bulunan melekler , bu aşkı zerafetle kutsayın ve (kişinin adı ) aşkla bağlansın sonumuz
yaklaşana dek ve aşkla ruhlarımızı bağlayın , koruyun , aşkımıza hiç bir zarar gelmesin "
Bunu 3 kere tekrarlayın . Birleşmenize ve alevlenen aşk duygularına odaklanın .Tutku ve romantizmi çiçek açıp
güzelleştiğini hissedin .
Mumları ve tütsüleri sonuna kadar yanmasını bırakın . Tanrıya , Tanrıçalara ve Meleklere zamanı ve enerjileri
için şükranlarınızı sunun . Sonra sevdiğiniz kişiye doğru enerjiyi yönlendirin .

Duygu.jpg

termagant

Kayıtlı Üye
Yalnız bir kutsama yağı ve tütsüyü nereden temin edebiliriz? Kutsama yağının ne olduğunu bilmiyorum ki... Tam olarak onları anlayamadım. Herhangi bir tütsü kokusu olurmu ?

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Kutsama yağı aktarlarda bulunan bitkisel yağılar olarak satılır ..tabi ki ufak bir ritüelle ilk önce yağı kutsamanız gerekecek ... Gül yasemin ve misk yağı kullanılıyor aşk majisi uygulamalarda .. tütsü olarak misk ve gül tercihen

termagant

Kayıtlı Üye
Kutsama yağı aktarlarda bulunan bitkisel yağılar olarak satılır ..tabi ki ufak bir ritüelle ilk önce yağı kutsamanız gerekecek ... Gül yasemin ve misk yağı kullanılıyor aşk majisi uygulamalarda .. tütsü olarak misk ve gül tercihen

Kçük bir ritüelle demişsiniz. Ben daha önce hiç bir çalışma yapmadım. Umarım başarabilirim.

Teşekkürler, bilgiler ve emeğiniz için :)

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Kçük bir ritüelle demişsiniz. Ben daha önce hiç bir çalışma yapmadım. Umarım başarabilirim.

Teşekkürler, bilgiler ve emeğiniz için :)

O zaman biraz araştırma yaparsanız çok memnun olurum :)
Emeğiniz olursa başarıya ulaşırsınız , herşeyi emek ve özveri ister bunu unutmayın
Sevgiyle ve Işıkla kalın

escada35

Kayıtlı Üye
evet ama bir yağında nasıl kutsanacağı yazmıyordur bana kalırsa?