Acil yardım edebilir misiniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MRW

Kayıtlı Üye
Biraz önce meditasyon yaptım yirmi dakikalık.Sadece burnumdan giren ve çıkan havaya odaklandım bir de o havanın bana enerji verdiğini ve ruhumu temizlediğini düşündüm .Bu meditasyonu yatarak ve avuçlarımı açarak yaptım.Ancak bir süre sonra ayak tabanımda karıncalanma ve yanma hissettim.Aynı şeyi avuç içlerimde de hissettim avuç içlerimde ek olarak sanki kıpırdanmalar vardı.El bileklerime ve sol koluma ağrı girdi.
Açıkçası biraz endişelendim. Bu ne demek oluyor,kötü bir şey midir ?

aswang

Kayıtlı Üye
Kötü bir şey yok, sadece yoğunlaşmışsınız. Yoğunlaşınca olur böyle şeyler. Bende de çok sık oluyor.

alize

Kayıtlı Üye
Endişe etmenizi gerektirecek bir durum değil, enerjiden kaynaklanıyor yaşadıklarınız. Biraz daha devam etseydiniz 1 saat kadar, çok daha yoğun bir deneyim yaşayacaktınız.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Biraz önce meditasyon yaptım yirmi dakikalık.Sadece burnumdan giren ve çıkan havaya odaklandım bir de o havanın bana enerji verdiğini ve ruhumu temizlediğini düşündüm .Bu meditasyonu yatarak ve avuçlarımı açarak yaptım.Ancak bir süre sonra ayak tabanımda karıncalanma ve yanma hissettim.Aynı şeyi avuç içlerimde de hissettim avuç içlerimde ek olarak sanki kıpırdanmalar vardı.El bileklerime ve sol koluma ağrı girdi.
Açıkçası biraz endişelendim. Bu ne demek oluyor,kötü bir şey midir ?

Sayın MRW ,
İlk önce şunu belirtmek istiyorum , başlığı yanlış adlandırdınız "acil" diye bir şey yok zira burası acil servisi değil . Bunu uyarı olarak değerlendirin .
Yazdığınız konuya gelince , böyle hissetmeniz gayet normaldir . Enerji akımını hissettiğiniz o anda ... Biraz daha araştırma yapın ki , öyle durumlarla karşı karşıya geldiğiniz zaman ne olduğunu farkında olup paniğe kapılmazsınız

MRW

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim yorumlarınız için.
Haklısınız ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...