Biseksüeller İçin Bağlama Mühürü

Osiris

Kayıtlı Üye
Malzemeler:

*İnce mısır ipi
*Yapılcak kişinin özel eşyası ((yüzük, kolye, bileklik, bilezik) veya sizin aldığınız mühürleyip vericeğiniz aksesuar).
*Kutsanmış su

Yapılışı:

Kutsanmış su 7 dakika kaynatılır. Kaynadıktan sonra kişinin özel eşyası ve mısır ipi suyun içine atılır.

'' Sana sesleniyorum.. Beni duy, beni gör, beni hisset derinden ve bana gel.. Senden Bir dokunuş, bir bakış bir öpüşten fazlasını tamamen seni istiyorum.. Bana ve alıcağın sevgiye doğru gel..!''.

diyerek suyu karıştırın ve mısır ipini kişinin eşyasına sarın.. Bir gece ay ışığı alıcak yere koyun ve sabah güneşinde bekletin.. İkinci günmısır ipini açın ve kişiye verin..Suyu Gül Ağacının dibine dökün gün doğmadan..

-------------------------------------------------------------

Malzemeler :

Siyah muhr mürekkebi
Siyah kalın saf yün
Yapıcağınız kişiye ait bir yüzük ve sizin kullandığınız bir yüzük.

Yapılışı :

Yünü yüzüklerin arasından geçirin ve bağlayın, muhr mürekkebinden biraz başka bir kaba dökün ve kabın içine bağlamış olduğunuz yüzükleri atın.

Kişiyi imaje ederek ve kısık bir tonla '' Seni bana istiyorum. Kalbini kalbime mühürlüyorum. Ben çözene kadar benim ve bedeniminsin.'' diyin ve karştırın..

Karıştırdıktan sonra kabın içindeki mürekkep ve yüzükleri, gece ve gün doğumu arasında Söğüt veya Gül agacının dibine gömün ve arkanıza bakmadan uzaklaşın..

Elinizde kalan muhr mürekkebini 7 sefer (gün) gömdüğünüz toprağın üzerine dökün..

Kaynak:İnternet/Çeviridir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yani bu uygulama ne içindir? Yani özellikle biseksüel diye belirtilmesinin manası, heteroseksüel veya homoseksüele çevirmek için midir? Onu tam anlayamadım.

Osiris

Kayıtlı Üye
Böyle biriyle birlikte olan kişinin,sevgilisini sadece tek bir cinse bağlaması için.

Örneğin bir kadın,biseksüel bir erkekle birlikteyse,o erkeği sadece kadın vücuduna yönlendirirsin.

Yada bir erkek başka bir biseksüel erkek ile birlikteyse,o erkeği sadece erkek bedenine yönlendirirsin.

Aynı örnekleri kadınlar üstündede gösterebiliriz.

zenithmx

Kayıtlı Üye
Peki erkeklerden hoşlanan bir erkeği kadınlardan hoşlanmasını sağlayabilirmiyiz. Yani normale döndürülebilirmi acaba ? Aynı şekilde kadın içinde. aslında sorunun yeri burası değil ama konu açılmışken sorayım dedim bilen biri varsa illa büyü olmak zorunda da değil tabi. Başka çalışmalarda olabilir. kendisi kurtulmak istiyor ve duygularına mani olamayan biri için soruyorum. teşekkürler.

Osiris

Kayıtlı Üye
Bu büyü sadece biseksüeller için.Ama sizin istediğiniz niyete ait çalışmalarda pek tabii vardır.

xilode

Kayıtlı Üye
bu 2 büyünün hangisi yapılacak bide kutsal su nasıl bulunacak :/

Osiris

Kayıtlı Üye
Suyu cadılar kendi kutsar.Ve 2 büyüden herhangi birisini yapabilirsiniz.