Astral için...?

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Merhabalar,

Ben yaklaşık olarak 20'ye yakın astral denemesi yaptım fakat astral bedenime geçemedim. Çekilme hissini yaşadım fakat kontrolü kaybettim. Bir yerde yalnış yapıyorum dedim ve konuyu açtım...
Vücudumu gevşetiyorum ayaklarım-kollarım uyuşuyor, hissetmeme noktasına geliyorum ama sadece başımı uyuşturamıyorum, yani başım hariç tüm vucüdumu gevşetiyorum. BAŞIMI NASIL GEVŞETİRİM? Bunu yaparsam galiba başaracağım.

Teşekkürler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sitemizde nefes teknikleri var. Trans için uygun nefes tekniklerini deneyin.

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Galiba soruma net karşılık alamadım.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
galiba soruma net karşılık alamadım
Yardımcı düşünce istediniz ben de konsantrasyon ve odak eksikliği olduğunu tespit ettim yazdıklarınızdan ve transa girip odaklanabilmeniz, gevşeyip bilincinizden sıyrılmanız için yol önerdim. Bir de imla kurallarına uymanızı rica edeceğim.

Reddlabell07

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben de göz kaslarımı rahatlatamıyorum, hep hareket halindeler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bende göz kaslarımı rahatlatamıyorum . hem hareket halindeler.
Size de aynı öneriyi veriyorum. Bu çalışmalardan önce vücudunuzu rahatlamak da önemlidir. Hatta arındırıcı ve rahatlatıcı bir banyo ve masajdan sonra, göz torbalarınıza kadar rahatlatabilirsiniz. Ilık bitki çayı torbaları, salatalık dilimleri vs. vs.

Reddlabell07

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Size de aynı öneriyi veriyorum. Bu çalışmalardan önce vücudunuzu rahatlamak da önemlidir. Hatta arındırıcı ve rahatlatıcı bir banyo ve masajdan sonra, göz torbalarınıza kadar rahatlatabilirsiniz. Ilık bitki çayı torbaları, salatalık dilimleri vs. vs.

anladım teşekkürler.