ilk defa bu kadar yoğun yaşadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MRW

Kayıtlı Üye
Daha önce böyle şeyler çoğu kez olmuştur bende ama ilk kez böyle farkında olarak ve anında yaşadım..
Bugün kendime yemek hazırlamış balkonda yiyordum, birden aklıma uzun zamandır görüşmediğimiz bir arkadaşım geldi ama sanki düşünceler benden istemsiz şekilde kafamda oluşmaya başladı, söylediği sözler , anılarımız ve bi kaç görüntü canlandı kafamda. Sonra bir an durdum ve neden bunları düşündüm ki şimdi anlamadım, ne alaka ya dedim. Birden telefonuma mesaj geldi ve o arkadaşım, "akşam bir işin yoksa görüşelim" diye mesaj atmış. Bu nedir tam olarak adı nedir ?

Whısper

Kayıtlı Üye
Tesadüf de olabilir... Uyku esnasında bir şeyler farkettiysen başka. Bu nasıl açıklasam, böyle bir farkındalık yani gelecek günü rüyada görmek bu konu sitede mevcut. Duru görü olarak şayet bilinç altınızda yer almış biriyse ve rüyanızda onunla ilgili bir şeyler gördüyseniz, böyle bir farkındalık mümkün. Ne olursa, en ufak detay, sadece adı bile geçse, rüyanızda gün içerisinde böyle bir farkındalıkla karşılaşabilirsiniz... Bu benim şiddetle reddedip şimdi tekrar aradığım bir nitelik Saygılar.

MRW

Kayıtlı Üye
Evet olabilir ama rüyamda görmediğimi biliyorum. Tesadüf olmadığını düşünüyorum çünkü düşüncelerin, hücum şeklinde beynime aktığını hissettim hatta bunu kendim de garipsedim .. Düşüncelerimden sıyrıldığımda, direk mesaj geldi.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Tesadüfte olabilir... Uyku esnasında birşeyler farkettiysen başka... bu mmm nasıl acıklasam böyle bir farkındalık yani gelecek günü rüyada görmek bu konu sitede mevcut duru görü olarak şayet bilinc altınızda yer almış biriyse ve rüyanızda onunla ilgili birşeyler gördüyseniz böyle bir farkındalık mümkün ... ne olursa en ufak detay sadece adı bile gecse rüyanızda gün icerisinde böyle bir farkındalıkla karşılaşabilirsiniz... Bu benim şiddetle reddetip şimdi tekrar aradıgım bir nitelik ... sayıgılar.
Tesadüf diye bir şey yoktur. Arkadaşımızın yaşadığı çok büyük ihtimalle istemeden de olsa, onun beyni ile telepatik bağlantı kurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...