Yardım istesem?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eveningsun

Kayıtlı Üye
merhabalarkonuyu doğru yerdemi açtım bilmiyorum. Yeni üyenizim. Ama ciddi bir yardıma itiyacım var. Burayı bayağı takip ettim. Aile gibi olmuşsunuz.Herkes birbirine yardım ediyor. Benim derdim iş yerim. Büyük bi iflas yaşadım. Ardından tekrar neyim var neyim yok bir cafeye bağladım. Şuan işlerim çok kötü. Son kurşunumu sıktım ve kazanmam lazım... Her şeyi denedim. Çekim yasasıyla ilgileniyorum. Daha önce istediklerim olmuştu. Ama bu konuda elimden bir şey gelmiyor. Ne yapmalıyım? Yardım ederseniz sevinirim...

origanum

Yönetici
İşin içine para gitrince evrensel yasalar pek işlemez. Ama gene çekim yasası kullanmanızı tavsiye ederim. İhtiyacımı karşılayacak kadar maddiyat deyin, direk para istiyorum demeyin hatanız bu noktada olmuş olabilir. Cafenizin müşteriler tarafından rağbet gördüğünü imajine ederek işe başlayabilirsiniz. Mesela seneye bu gün bütün borçlarımı ödemiş olacağım ve geçimimi çok rahat sürdürüyor olacağım diye devam edin.

XTX

Kayıtlı Üye
Hazır bu konu açılmışken bende kendimle ilgili bir konuda yardım rica etsem sayın origanum, benim tam 5 yıldır devam eden bir hukuk mahkemem var, devam ediyor çünkü bulunduğum şehirde yerel mahkeme tarafından davayı hakimin de onayıyla tam olarak kazanıyorum ve arkasından yargıtay devreye giriyor, temyizde bozulup tekrar yeniden dava devam ediyor. Bu üç kez böyle tekrar oldu, tabiki benim ve aileminde morali bu yüzden alt üst oldu.. Sevinç ve üzüntüyü aynı anda yaşamaktan çok yıprandık.. Ben bu durumda çekim yasasını kullandım, kazandığıma dair ve sonucun tamamen benim istediğim şekilde olmasını ve artık bitmesini içtenlikle inanarak yaptım.. Ama sonuç yine aynı oldu, şu an yine yargıtayda onanmayı bekliyor..Sizden ricam, uygulama sırasında ben yanlışmı yapıyorum acaba, sizce en doğrusu nasıl olmalı..çünkü artık tükendiğimi hissediyorum.. Ben dahil tüm arkadaşlarım adına, yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.. saygılar.

origanum

Yönetici
Hazır bu konu açılmışken bende kendimle ilgili bir konuda yardım rica etsem sayın origanum, benim tam 5 yıldır devam eden bir hukuk mahkemem var, devam ediyor çünkü bulunduğum şehirde yerel mahkeme tarafından davayı hakimin de onayıyla tam olarak kazanıyorum ve arkasından yargıtay devreye giriyor, temyizde bozulup tekrar yeniden dava devam ediyor. Bu üç kez böyle tekrar oldu, tabiki benim ve aileminde morali bu yüzden alt üst oldu.. Sevinç ve üzüntüyü aynı anda yaşamaktan çok yıprandık.. Ben bu durumda çekim yasasını kullandım, kazandığıma dair ve sonucun tamamen benim istediğim şekilde olmasını ve artık bitmesini içtenlikle inanarak yaptım.. Ama sonuç yine aynı oldu, şu an yine yargıtayda onanmayı bekliyor..Sizden ricam, uygulama sırasında ben yanlışmı yapıyorum acaba, sizce en doğrusu nasıl olmalı..çünkü artık tükendiğimi hissediyorum.. Ben dahil tüm arkadaşlarım adına, yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.. saygılar.

Orada kullandığınız bitmesi kelimesi sanırım sizin sorununuz. Yargıtaydan istediğiniz sonucun çıktığını düşünün başka da bir şeye odaklanmayın. Evrenden mahkemenin bu sefer sizin lehinize karar vermesi için gerekeni yapmasını isteyin. Çok yıpratmışsınız kendinizi. Enerjinin serbest kalması lazım. Çekim yasası ile isteğinizi belirttikten sonra başka bir konuyla ilgilenin. Kafanızı boşaltın.

eveningsun

Kayıtlı Üye
bu dediklerinizi sürekli yapıyorum. ame genede içimde ufakta olsa şüphe ve korku oluyor. Sanırım hatam burada :eek:fftopic:

origanum

Yönetici
bu dediklerinizi sürekli yapıyorum. ame genede içimde ufakta olsa şüphe ve korku oluyor. Sanırım hatam burada :eek:fftopic:

Asla şüpheye yer olmamalı. Bu tüm uygulamalar için temel kural. Ne yaparsanız yapın olacağına inanın. Tam bir konsantrasyonla niyet edin. Kaybetmekle ilgili en küçük düşünce kaybetmenize yol açar.

XTX

Kayıtlı Üye
Cevabınız için çok teşekkür ederim sayın origanum, söylediklerinizi dikkate aldım ve inanın bana çok yardımcı oldunuz, hemen yanlışımı düzelterek doğru şekilde uyguluyorum. Size ilginizden ve yardımınızdan dolayı tekrar teşekkür ederim..saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...