farkedilmek

podul

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,çalıştığım iş yerinde hoşlandığım bir kız var.fakat duygularımdan habersiz,benimde gidip açıkça duygularımı anlatabilecek cesaretim yok.Bi şekilde beni farketmesini ve duygularının bana yönelmesini istiyorum.Nasıl bi uygulama yapmalıyım,yardım lütfen.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar,çalıştığım iş yerinde hoşlandığım bir kız var.fakat duygularımdan habersiz,benimde gidip açıkça duygularımı anlatabilecek cesaretim yok.Bi şekilde beni farketmesini ve duygularının bana yönelmesini istiyorum.Nasıl bi uygulama yapmalıyım,yardım lütfen.
Biz bu tür şeylerde veya her basit şeyde majiye yönelmeyi doğru bulmuyoruz. Gidip konuşmadan nereden bileceksiniz sizi fark edip etmediğini. Hanımlar, erkeklerden daha az belli ederler. Aşkınızdan ölüyorlarsa başka tabii ama normal fark etmelerde veya hoşlanmalarda hiç belli etmezler zaten. Siz gidip bir açılın ve uygun dille kendinizi ifade edin bakalım. ;)

zenithmx

Kayıtlı Üye

bence onun hoşlandığı şeyleri öğren, bazı maji uygulamalarda bile bu gereklidir. sonra hoşlandığı şeyleri sende görsün. böylece seni farkedecektir. yada farklı bi sempati duyacaktır. şu anda sizde olduğu gibi ondan hoşlanmanızı sağlayan şeylerin olduğu gibi. size biraz ilgi duydugunu gördüğünüzde ona açılabilirsiniz. tabi bu benim fikrim. yine de çalışma verebilecek dostlarımız varsa yazacaklardır.

podul

Kayıtlı Üye
Teşekkürler cevaplarınız için.Salim kafayla düşününce tamamıyla haklı olduğunuzu anladım.

Meyra

Banlı Kullanıcı

Siz duygularınızı açıklamazsanız o kişi nerden bilecek szin duygularınızı
cesaretini topla açıkla duygularını ne düşündüğünü... siz söylemikten sonra sizi fark etmiş ne işe yarar...
sonra diğer çözümlere bakarsın..