Yaptığım büyülerin etkisini yok etmek için

@nemon

Kayıtlı Üye
Merhabalar.Ben formda yeniyim.Bu tür büyü ve sihirde hiç bilgim yok.Forumda soru soranlara elinizden geldiği kadar açıklama yapıyorsunuz bende size bir soru sormak istiyordum.Seneler önce bir gazetenin verdiği kitapdan görüp yaptığım iki muska var ama onları bozmak istiyorum. Bu forumda birkaç gün okuyup öğrendiğim bilgilere göre çok yanlışlar yaptığımı anladım.Bu yaptığım muskaları nasıl yok edebilirim.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler. Dediğim gibi hiç bir bilgim yoktu bundan 6-7 sene önce yaptım.Tabi bilgisayarda yoktu çevremde bilem kimsede.Bende kitaptakileri kurşun kalmle kopyalayıp yaptım.Şimdi ben bunları nasıl yok edebilirim yardımcı olursanız sevinirim.Özelden Chillout a sordum yaptıklarımı foruma eklememi başkalarından bundan faydalanabileceğini söyledi.Bende aynen aktarıyorum size.

1.Okulda başarı muskası

2.Ev uğuru

Bu yaptıklarımı nasıl yok edebilirim?Yardımcı olursanız sevinirim

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
6-7 sene önce yapmışsınız ayrıca Kurşun kalem kullanmışsınız ki muhtemel Yıldız haritasını bilmediginiz için bunada riayet etmediniz dolayısı ile O zaten tesirsizdir, olumlu yada olumsuz etkisi yoktur, iptal etme çalışmasıda sadece Psikolojik olarak sizi teskin edecekse basit yöntemle Yapılan muskaları sirkeli suyun içine atınız üzerine felak ve nas okuyunuz 1 gün bekletiniz sonra kagıtları oradan çıkarım Toprak zemine gömünüz...

@nemon

Kayıtlı Üye
Tamam çok teşekkür ederim kontejyan.Evet kurşun kalem kullandım bilmiyordum çünki özel bir mürekkep hazırlandığını :)