Gözümün önüne gelenler.

Reddlabell07

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
gündüz havaya baktığımda şekilsiz deişin küçük anlamsız şeyler görüyorum gözümü nereye çevrisem oraya gidiyor bunlar nedir acaba ? kime sorsam cevabımı alabilirim bu sorunun yeri neresidir ? teşekkürler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
gündüz havaya baktığımda şekilsiz deişin küçük anlamsız şeyler görüyorum gözümü nereye çevrisem oraya gidiyor bunlar nedir acaba ? kime sorsam cevabımı alabilirim bu sorunun yeri neresidir ? teşekkürler.
Bunlar gözün içini dolduran vitre denen saydam jel şeklindeki sıvıda bulunan hücrelerin birikimleri tarzında bir şey sanırım. Daha önce bir göz ameliyatı yaşamadıysanız, miyop durumu olabilir. Yine de uzman görüşü için doktora görünmelisiniz. Çok çok ciddi bir şey olmadığını umuyoruz ve emin olmak için de doktora gidiyoruz.

Reddlabell07

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bunlar gözün içini dolduran vitre denen saydam jel şeklindeki sıvıda bulunan hücrelerin birikimleri tarzında bir şey sanırım. Daha önce bir göz ameliyatı yaşamadıysanız, miyop durumu olabilir. Yine de uzman görüşü için doktora görünmelisiniz. Çok çok ciddi bir şey olmadığını umuyoruz ve emin olmak için de doktora gidiyoruz.

teşekkür ederim güzel cevab . ciddi birşey deil doktorluk bi durum yokda merak ettim gözümle birlikte hareket ediyor filan . zevkli bişi tekrar teşekkürler.

Kar

Elit Üye
Gözünüzle aynı anda hareket ediyorsa Chillout'un dediği gözdeki sıvıdaki maddeler.Bunu güneşli açık havada deneyin daha çok ağaçların altındayken ve doğal yerlerde gök yüzüne bakın uçuşan minik parçacıklar göreceksiniz. Bunlar gözünüzden bağımsız sağa sola giden parçacıklardır. Bunlar farklıdır.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Evet bende de vardı aynı sinek gibi yanımda bir şeyler dolaşıyor zannediyorum ama gözdeki birikmiş sıvı maddelerdir.

Reddlabell07

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
hepinizde teşekkürler chillout un dediği gibi vitre deniyormuş bu sıvıya işte tekrar teşekkürler