scorpion

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Rüyamda memleketteki babaannemin evini görüyorum. Babaannem 3 yıl önce vefat etti. Kendi evinin üzerine her tarafı, tavanı da, camdan bir ev yapılmış, kendisi de bir köşede oturuyor, ben de görüyorum; cama vuruyorum "Ne yapıyorsun?" diye sorucam; hiç konuşmadan (eskiden bellerine bagladıkları şallar olurdu yaşlıların bilirmisiniz bilmem) o şala elini sokuyor ve şalın içinden eski bir tülbent çıkarıp bana veriyor. Elime alıyorum ve açıyorum. İçinden eski Osmanlı altını çıkıyor. Çok degişik bir altın ve mat bir renkte altınlar bana kalıyor ama babaanneme ne oldu bilmiyorum. Uyanmışım. Rüya bölümündeki arkadaşlar yok, yorum yapan olursa sevinirim.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Rüyamda memleketteki babaannemin evini görüyorum babaannem 3 yıl önce vefat etti.kendi evinin üzerine hertarafı tavanıda camdan bir ev yapılmış kendiside bir köşede oturuyor,bende görüyorum cama vuruyorum neyapıyosun diye sorucam hiç konuşmadan eskiden bellerine bagladıkları şallar olurdu yaşlıların bilirmisiniz bilmem.Oşala elini sokuyor ve şalın içinden eski bir tülbent çıkarıp bana veriyor elime alıyorum ve açıyorum içinden eski osmanlı altını çıkıyor çok degişik bir altın ve mat bir renkte altınlar bana kalıyor ama babaanneme ne oldu bilmiyorum uyanmışım.rüya bölümündeki arkadaşlar yok yorum yapan olursa sevinirim..
Rüyalarınızı Pantea Rüya Analizi - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" bölümünde paylaşmalısınız.Sitede Pentea dışında başkasına rüya yorumlatmak yasaktır.Lütfen dikkat edelim

ahmet255

Kayıtlı Üye
Vallaha çok güzel rüyalar görüyosun bide benim gördügüm rüyaları bilsen psikolojik bunalıma girersin.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Dürüst, ekmeğini ahlaklı yollardan kazanan birisiniz.

Dar gelirli bir yakınızın size yapacağı, gönüllü yardımın az çok mutlaka karşılığını verip, gönlünü hoş edin. Bu size bir sınav olacak. Akabinde alacağınız ödül hem ruhsal hem de maddi anlamda genişleme olacak. Aydınlanacak ve daha geniş bir bakış açısına sahip olacaksınız.

Mal ve makam gündeme gelebilir. Hem hayır hem de risk barındıran bir işe atılacaksınız. Emin olmanız, iyi düşünmeniz gerekir.

Bu işin büyük getirisi olacak ancak stratejik düşünüp, akıllı hareket etmeniz gerekecek. Sizin dışınızda gelişen etkenlerden kaynaklanabilecek, getirinin iki katı riski de bünyesinde bulunduruyor.

Bir büyüğünüz daima sizin destekçiniz ve duacınız.

Sevgiler…

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...