Gizlilik perdesini aralamak

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Yeryüzünde birçok ilim vardır, bu ilimler tabiatın kucagında zamanını ve sırasını beklemektedir.. Atom tabiat içindedir, Fen bilimleri, Astronomi bilimleri, din bilimleri, dil bilimleri, tarih bilimleri hep tabiat içindedir.. Bir böcek kanı gerektiginde insanlıga ışıktır, bir yaprak damarı belki ilaçtır.. Öyle ilimlerde vardır ki gizlilik ve sırları keşif içinde keşif gerektirir zira bu bilimler tüm bilimlerin esasını ögretici Alim esmasını tecellendirici özelliklerdedir.. Derler ki; gayb bilgisini kimse bilemez, derler ki Gelecegi ALLAH'tan başka kimse bilemez.. Peki bu sözleri diyenler bilmezler mi Gayb2ın anahtarı elbette Allah'ın yanındadır ancak istedigi kişiye Gayb bilgisi verme tasarrufu sadece kendi elindedir.. Allah diledigi kişiye kendi belirledigi sebeplerden ötürü istedigi bilgiyi verebilir, gelecek hakkındada bilgi verir geçmiş hakkındada..
Bazı ilimler vardır ki; hayvanların konuşmalarını anlarsınız, lisanlarına haiz olursunuz, bazı ilimler vardır ki insanların içinden düşündüklerini duyarsınız, rüyalarınız gün aşırı hak olur, tüm bu ilimlerin kaynagını gösteren ledünni ilimlerdir..

Allah'ın bazı isimleri ile yapılan bir zikir, 7 günlük bir riyazat ve akabinde okunan ayet ile bu ilim deryasına kişileri adım attırır.. Sonrasında maneviyatı düzgün yaşantısına oranlı, bedenen ve ruhen arınmış kişiler ilk 5-6 yıl bu kapının ögrenci kaşifleri olurlar..

Bu isimlerle oluşturulan zikirlerden birtanesi şu şekildedir;

Hüvellezi la ilahe illa Hüvel Alim-ül Allamül guyub, El Hakim-ül Habir, El Hafizül Rakib, El Mübin-ül Hadi..

Günlük ortalama bir sayı edinilecek ve 7 gün boyunca o sayı arttırılarak gidilecek başlangıç sayısı 1000'den az tutulmamalıdır..
Akabinde bir ayet okunmalıdır ama işin burasını eksik bırakıyorum..
selam ile
Kaynak: Kontejyan

Meyra

Banlı Kullanıcı
eksik demeseydin biz eksik olduğu bilmezdik ki :)

sadece okumak yeterlimi konyejyan ? inanmak ve başka şeyde
gerekmez mi ?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
eksik demeseydin biz eksik olduğu bilmezdik ki :)

sadece okumak yeterlimi konyejyan ? inanmak ve başka şeyde
gerekmez mi ?
Yukarıda yazdım bakın tekrarlıyorum önemli noktayı;

Sonrasında maneviyatı düzgün yaşantısına oranlı, bedenen ve ruhen arınmış kişiler

meriç

Kayıtlı Üye
Eksik olan ayeti verseydiniz bile dediğiniz kimliğe uygun insan kaldımı ki? Ellerinize sağlık Kontejyan...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
anlamı nedir açıklarmısınız ?
Bunlar Allah'ın isimleridir,
Habir: herşeyden Haberdar olan,
Hakim: Emirleri kelamı ve bütün işleri hikmetli yerli yerinde olandır.
RAKİYB:
Bütün varlıklar ve bütün işler murakabesi altında bulunan her şeyi gözetleyip kontrolü altında tutandır.
ALİM:
Her şeyi en ince noktasına kadar bilen ilmi ezeli ve ebedi olandır.
MÜ'BİN:
Kullarına emniyet veren. Kendisinin ve peygamberlerinin doğruluğunu ortaya koyandır. Kullarına yaptığı va’dinde sadık olandır.
HADİ:
Hidayete kavuşturan kulunu hayırla muvaffak kılandır.
HAFIZ:
Her şeyi afat ve beladan koruyan dengede tutandır.

vedat23

Kayıtlı Üye
kontajan abi ,yeni oldugum icin ozel mesaj gonderme link inin bulamadin bana bi zahmet ozel mesajdan gerekli ayet ve detail procedurle ile bilgilendirirsen cok sevinirim cennab mevla razi olsun
birde su an baska bir ayet ile ilgili halvet yapmaya niyetliyim onumuzdeki hafta Turkiyeye geliyorum acaba nerde halvethane bulunur ? ve de kimden icazet almami tavsiye edersin ?

bu konuda rehber olursan cok sevenirim , cok tessekurler, hurmetlerim ile

darkkanqel

Kayıtlı Üye
kontajan abi ,yeni oldugum icin ozel mesaj gonderme link inin bulamadin bana bi zahmet ozel mesajdan gerekli ayet ve detail procedurle ile bilgilendirirsen cok sevinirim cennab mevla razi olsun
birde su an baska bir ayet ile ilgili halvet yapmaya niyetliyim onumuzdeki hafta Turkiyeye geliyorum acaba nerde halvethane bulunur ? ve de kimden icazet almami tavsiye edersin ?

bu konuda rehber olursan cok sevenirim , cok tessekurler, hurmetlerim ile

boşuna kontejyandan özel mesaj beklemeyin kendisi yasaklanmış

Cem

Kayıtlı Üye
Çok güzel yazmışsın ama zikirleri yapmadan ve , inna ile başlayan dua dan önce yapmayı düşünen arkadaşların temizlenmesini yazman gerekirdi okumaya başladıkları an saldırıya uğrayacaklarını belirtirsen iyi olur işin kötü tarafı temizlik yapıldıktan sonra zikirler ve iki dua sonrası okuyana saldıramıyorlar yanındakine saldırı başlıyor

Cem

Kayıtlı Üye
Kardeşim Ya-Rakiyp Ya-mübin Ya-Hadi Ya-hafız okumalarına gerek yok

bendeniz

Kayıtlı Üye
Çok güzel yazmışsın ama zikirleri yapmadan ve , inna ile başlayan dua dan önce yapmayı düşünen arkadaşların temizlenmesini yazman gerekirdi okumaya başladıkları an saldırıya uğrayacaklarını belirtirsen iyi olur işin kötü tarafı temizlik yapıldıktan sonra zikirler ve iki dua sonrası okuyana saldıramıyorlar yanındakine saldırı başlıyor

Okuma yaparken odada tek basiniza olunca yan odalardakileri nicin saltiri yapsinlar, sonucta rahatsiz eden kim okuyorsa ona saldirirlar. Yapacagin zaman mekani men edme duasini oku kendini korumaya al daha sonra gelen saldirsa bile bosa ceker gider.

Cem

Kayıtlı Üye
mekani men edme duasını okuduğumda gelenleri yakmış olmam herhalde anladığım kadarı ile hane içerisine bir saldırı yapamıyorlar mekandan kovuyoruz herhalde ilgi ve alakan için teşekkür ederim

Cem

Kayıtlı Üye
mekani men edme duasını internette bulamadım zahmet olmassa verebilirmisin ?

vedat23

Kayıtlı Üye
dua ile gerekli ayeti bilen varsa bana bildiririse cok sevinirim baslamak niyetindeyim
ve ayreten halvet yapmak icin kimlerden icazet alabilirim ?

tavsiyelerinizi ozelden beklerim , hurmetlerim ile

vedat23

Kayıtlı Üye
arkadaslar bu tertip ile gerekli aytei bilen varsa lutfederse sevinirim baslamak niyetideyim

ayreten bir onceki sorum ile ilgili halvet ile icazet alabilecek mursitlerden kimleri tavisye edersiniz ?

hurmetlerim ile

vedat23

Kayıtlı Üye
cem kardes hifz ayetleri ve koruma duasi diye arayiver bulursun ,selametle ^^

mumunisi

Kayıtlı Üye
Cahilliğimi bağışlayın!Ama merak ettim.
Saldırıyı kim yapıyor ve niye yapıyor.Allah ın ismini zikretmek neden ve niçin birşeyleri rahatsız ediyor ve saldırı oluyor?

baraga

Kayıtlı Üye
ayeti yazarmısınız veya bana mailime gönderebilir misiniz sayın kontejyan