Benim için önemli bir konu...

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Herkese merhaba...
Bu konuda bilgili ve tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum...
Annemin göğsünde 2 tane kist var. Henüz iyi huylu mu yoksa kötü huylu mu olduğunu tam olarak bilmiyoruz; ancak doktorlar kötü huylu olduğunu tahmin ediyor. Sonuçları yarın açıklanacak. Annem kistleri biliyormuş ama 4 ay boyunca benden saklamış. Gerekli işlemleri şimdi yaptırıyoruz. Bir testin sonucuna göre kistlerde 4 ay boyunca büyüme olmamış ve karaciğere yayılmamışlar. Bu çok iyi bir haber tabii. Ama işlerin kötüleşmesinden korkuyorum. Annem, duygusal açıdan kötü bir dönem geçiriyor. Ne yapsam onun iyi hissetmesini sağlayamıyorum. Bildiğim kadarıyla bu tarz durumlarla stres gibi koşullara bağlı olarak kist iyi huylu olsa bile zamanla kötü huylu olabiliyor... Benim sorum ise şu; annemin kötü hissetmesini onunla konuşarak engelleyemiyorum; ancak onun iyi hissetmesini sağlayabilecek olan bir takım şifa yöntemleri olduğunu tahmin ediyorum. Bu konu hakkında pek bilgim olmadığından ona yardımcı olamıyorum. Bu yöntemlerin neler olduğunu, nasıl kullanıldığı konusunda bilgi edinmek istiyorum. Yardımcı olabilecek birileri olursa çok mutlu olurum...
Sevgiler...

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Memede oluşan tümörlerin ilk yayılacağı yer akciğermiş sanırım ve biraz önce tahminen kötü huylu olan tümörün akciğere yayılmadığını öğrendim. :) İçim içime sığmıyor. Gerçekten çok mutlu oldum :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
geçmiş olsun. şifa konusunda origanuma danışınız lütfen. gerekli olan yönlendirmeleri yapacaktır.

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Danışacağım o halde. Çok teşekkür ederim. :)

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Başvurunuzu yaptınız mı?
Hayır, henüz başvuru yapmadım; çünkü henüz her şey çok belirsiz. Eminim Sayın Origanum'un yardımına benden daha çok ihtiyacı olanlar da vardır. Herşey böylesine belirsizken onu rahatsız etmek istemedim. İlgilendiğiniz için teşekkür ediyorum Sayın Chillout.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hayır, henüz başvuru yapmadım; çünkü henüz her şey çok belirsiz. Eminim Sayın Origanum'un yardımına benden daha çok ihtiyacı olanlar da vardır. Herşey böylesine belirsizken onu rahatsız etmek istemedim. İlgilendiğiniz için teşekkür ediyorum Sayın Chillout.
Belirlendiğinde buradayız. Başvurunuzu yapın zamanı gelince.

Aphrodite

Kayıtlı Üye
Frozen ; aynı olay benim de başımdan geçti.Hatta geçti diyemem hala devam ediyor.Benim de annemin göğüsünde kist vardı.İyi huyluydu fakat sonradan kötü huyluya değişmeye başladı.Annemin 3 ayda bir doktora gitmesi gerek fakat annem sonuçlardan, duyacaklarından çok korktuğu için gitmiyor.Ne yaptıysam ikna edemedim.2 yıldır kistler büyüdü mü küçüldü mü sıçrama yaptı mı başka organlara hiçbir bilgim yok.Umarım senin annen de benim annem de biran önce sağlıklarına kavuşurlar.:)

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Frozen ; aynı olay benim de başımdan geçti.Hatta geçti diyemem hala devam ediyor.Benim de annemin göğüsünde kist vardı.İyi huyluydu fakat sonradan kötü huyluya değişmeye başladı.Annemin 3 ayda bir doktora gitmesi gerek fakat annem sonuçlardan, duyacaklarından çok korktuğu için gitmiyor.Ne yaptıysam ikna edemedim.2 yıldır kistler büyüdü mü küçüldü mü sıçrama yaptı mı başka organlara hiçbir bilgim yok.Umarım senin annen de benim annem de biran önce sağlıklarına kavuşurlar.:)
Annen ve senin adına çok üzüldüm Aphrodite... Umarım onu doktora gitmeye ikna edebilirsin. Benim annemde ilk başta gitmek istemedi doktora. Ona ihtiyacım olduğunu, onsuz olmak istemediğimi söyledim. Pek çok kez ablamla birlikte konuştuk annemle ve onu ikna ettik. Senin annenin de benim anneminde en kısa zamanda iyi olmasını diliyorum. :)