astrala yaklaşmış olabilirim?

zedrix

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Bende yaklaşık 3 aydan beri astral üzerine çalışmalar yapıyorum.İlk defa dün garip birşey yaşadım.Önce bedenim 2 kez sarsıldı.Daha sonra gözlerimde elektirik kaçağı olduğunda çıkan ses gibi bir ses ve bir aydınlanma oldu.Sanki bir şimşek çakması gibiydi bu arada sağ omuzumun hafifçe yukarı doğru kalktığını hissettim ve korkarak gözlerimi açmaya çalıştım ilk denemede gözlerimi açamadım sonra açtım.Korkuya yenik düşenlerden biri oldu sanırım.Sizce yaşadığım şey astral olabilirmi?

yohauns

Kayıtlı Üye
seni korkutan sesler falan duydunmu hiç eğer ses falanda duymuşsan ilk aşamalardan birini yaşamış olabilirsin ama şu anlattıklarına bakılırsa Astralla bi ilgisi olduğunu düşünmüyorum belkide bilinç altına o kadar yerleşmiştir ki n-bu olay bir an için bir şeyler hissetmiş olabilirsin ama genelde ilk başlardaki yalancı hislerdir

zedrix

Kayıtlı Üye
Duyduğum tek ses bir elektirik prizinden çıkan kaçak elektirik sesi olur ya bunu yazarak tarif etmek çok zor.İşte o sesin çok şiddetlisiydi duyduğum.Ve gözlerimdeki beyaz ışık şimşek gibi hızlı bir aydınlanma.Ama bunun dışında herhangi bir ses yok beni korkutacak.Vücudumda uyuşma,ayak bileklerimde çekilme gibi bir dugu,göbeğimde çarpıntı ve sağ omuzumda yükselme.Zaten korkarak uyandım daha sonra.Cevap için teşekürler.Bilinciminde oynadığı bir oyun olabilir tabi.Yoruma açık.

TorukMacto

Kayıtlı Üye
gözlerindeki karanlık beyaza dönmüşse ramak kalmış diyebilirim,diğer belirtiler de çıkış aşamasında olduğunu gösteriyor,bir dahakine o beyazlığı gördükten sonra heyecanlanmazsan mutlka olur,elektrik dediğin şeyi anladım,bir flaş patlaması gibi ve birden etraf aydınlanmış...çıkmana çok az var,başarılar dilerim...

zedrix

Kayıtlı Üye
Teşekürler arkadaşlar.Ama korkumu yenmediğim sürece bir daha yaşayabilirmiyim bilmiyorum.Korkularda aslında astralla ilgili çok fazla yaşanan deneyim okumaktan.Belki fazla okumak iyi bir şey değil ...

TorukMacto

Kayıtlı Üye
Teşekürler arkadaşlar.Ama korkumu yenmediğim sürece bir daha yaşayabilirmiyim bilmiyorum.Korkularda aslında astralla ilgili çok fazla yaşanan deneyim okumaktan.Belki fazla okumak iyi bir şey değil ...
evet aynen öle iyi değil sahiden,ayrıca internette yazanların ne kadarı doğru birde onu düşün,çoğu insan uyduruyor,şöle oldu böle oldu,tam çıkarken öleceğimi sandım,astrale çıknca şunu gördüm,cin geldi vs...tek bilmen gerekn şey,astral denemen ölümle sonuçlanmaz asla ve çıktığında hiç bir varlık da seni beklemiyor emin ol=)

zedrix

Kayıtlı Üye
:) umarım öyle olur çünkü uzun bir süredir deneyemiyordum.Teşekür ederim...