kada'nın pyrokinezi tekniği

kadasencan

Kayıtlı Üye
Öncelikle, hepinize saygılar sevgiler...
Başka bir forumda müdavim olmakla birlikte bildiklerimi ve öğrendiklerimi geniş kitleye ulaştırmayı hedef edinmiş biri olarak yardımlara hazırım...
Şimdi geçelim tekniğe...
Uygulayacağınız teknikte her teknikte olduğu gibi,önce şüphesiz bir inanca sahip olun...Daha sonra başarma azminiz son derece eksiksiz devam etsin...Kibrit lazım hem de bolca...İlk başlayanlar için bayağı bir kibrit israfı olabilir... Kibriti yakın Ateşle bütünleşin ve yavaş yavaş ateşin azaldığını ve sıcaklığının da yavaş yavaş azaldığını imgeleyin ...
Not: önemli olan ateşi rüzgarın veya kibritin kendi kendine sönmesinden önce para psikolojik olarak söndüre bilmenizdir...
Biz Türkler sabırsız insanlar olduğumuz için hemen ikinci levele geçmek isteriz orda durun bakalım.Bu egzersize 1 haftanızı harcayın...
Gerçek manada kendi beyin gücünüzle söndürdüğünüze şüphesiz emin olun. Öyle bir hale gelin ki kibriti yakıp söndürmeniz 3-4 sn sürsün...
Geçelim ikinci aşamaya...
şimdi kibritin yanmış ve sönmüş (kimyasal yanıcı olan kısım) kısmının giderek kızıllaştığını imgeleyin.. Bu kızıllaşmayı her defasında daha da çoğaltın...
2-3 haftanızı alabilir, durmak yok yola devam...Sabırsızlık başarısızlığınızın anahtarı olacaktır...Sabır ve azimle devam edin...
4.haftanın sonunda bu güven kızıllaşmayı hafifte olsa kor'a döndürecektir...
eeee kor'a döndü alevi yeniden çıkartmaya ne kaldı...Sıkmayın canınızı muhakkak en sonunda tekrar yanacak...Şimdi 5-6.haftanın sonunda korun çoğaldığını ateşe dönüştüğünü imgeleyin...Ateş çıkıp 1 sn. kadar sürüp sönecektir...
Bu mutluluğun ilk sahnesi
Geliştirin kendinizi yapabilirsiniz...devam 7. haftaya kadar ...
7.hafta ve artık söndürüp tekrar yakabiliyorsunuz...
Şimdi kibritten hafif daha kalın bir çıta ile yapın çıtayı yakın ve söndürün ve tekrar beyin gücünüzle yakın...Nesnelerin ebadı büyüdükçe sizinde pyro kinezi yeterliliğiniz yükselecek...Başardıkça durmak yok...
Ha şunu söyleyeyim,çok ileri giderseniz bazen anlık düşünmeniz bile yetecektir bu da çok tehlikelidir...Dikkat...
Tahminimce 1 yılda alayını yakarsınız...
Sevgilerimle Kada...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hoşgeldiniz. Güzel bir teknik olmuş, pyrokinetik egzersizlere güzel bir örnek teşkil ediyor. İlgilenenlerin işine yarayacak bir method.

aragorn

Kayıtlı Üye
İş
Ogrenci
Aynen çok güzel bir tekniğe benziyor.. Denemelere başlamak istiyordum uzun zamandır ama olmuyordu. Bu tekniğinizi gördüm şimdi.. Yarın hemen başlıyorum denemelere.. :)

*apollon

Kayıtlı Üye
Güzel bir teknik. Bende deneyeceğim.
1 yılda alayını yakarız artık :D
Teşekkürler.

Psikite

Kayıtlı Üye
Tekniğini beğendim arkadaşım bende senin gibi pyrokinezistim.Bu dediğini denicem. :D