Rüyalarımda başkalarının gözünden izliyorum ?

Afrodit

Kayıtlı Üye
Uyuduğum zaman bir önceki rüyanın devamını görebiliyorum imgeler halinde bir çok şey iletiliyor yorumlayamıyorum nereden bilgi edinebilirim ayrıca bir ryada 3 kişini bakış acısından 3 kişinin yaşadıklarını görüyorum yada kontrol edebliyorum beynim sürekli bana oyun oynuyor bilgisi olan lütfen cevap yazsın delirmek üzereyim :eek:fftopic:

sebnef

Kayıtlı Üye
sayın yeşil çingeneyle görüşürseniz size yardımcı olucaktır diye düşünüyorum

Kar

Elit Üye
Sayın Afrodit sakin olun delirmenize gerek yok,sitedeki rüya yorumuna bakan modlar,kısa süre sonra siteye gireceklerdir.Rüyalarla ilgili mesajları okuyun bilgi sahibi olun,insan bidiği şeyden korkmaz.Beyninizin size oyun oynadığını düşünmeyin daha çok,yeni birşeyler öğreniyormuşunuz gibi düşünün .Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.Okumaya ,bilgi edinmeye devam edin lütfen.

Afrodit

Kayıtlı Üye
yeşil çingene kim ? Okuyorum da pek bir şey bulamadım bilinçaltından kaynaklanıyor diyor bir insan 4 saat sonra mutlaka rüya görürmüş ama ben 15 dakkalık bir kestirmem bile bir rüyaya görmemi sağlıyor haberci ruya görüyorum sanırım bunlar bana imge yoluyla iletiliyor çünkü daha önce bir şeyler yorumlamıştım arkadaşlarımla ilgilli çok yardımım dokundu ama kafam çok karışıyor neler olduğunu anlayamıyom o kadar karışık rüyalarki mekanlar aniden değişiyor :S

Kar

Elit Üye
Yeşil çingene Gizlimabet'in editörüdür.Çok yakında siteye gireceklerdir.Onlar girene kadar vakit buldukça sitedeki yazıları okuyun ,çok şeyler kazanırsınız.

Afrodit

Kayıtlı Üye
teşekkürler umarım okur yazdklarımı :)

Voy

Kayıtlı Üye
Rüya yorumu olmadığı için ben bildiğimi size ileteceğim bunda korkulacak bir durum yoktur ben mesela 5 dk.lık dalmada bile rüya görürüm ,devamınıda görürüm.Birçok insana olan birşeydir.Geriye kalan herşeyde ilgili mod.lar sorulanızı yanıtlayacaktır.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Uyuduğum zaman bir önceki rüyanın devamını görebiliyorum imgeler halinde bir çok şey iletiliyor yorumlayamıyorum nereden bilgi edinebilirim ayrıca bir ryada 3 kişini bakış acısından 3 kişinin yaşadıklarını görüyorum yada kontrol edebliyorum beynim sürekli bana oyun oynuyor bilgisi olan lütfen cevap yazsın delirmek üzereyim :eek:fftopic:

Sayın Afrodit , daha ayrıntılı bir şekilde yazarsanız bizler ancak o zaman size doğru cevabı verebiliriz .. İmgeler haline bir çok şey iletiliyor ve yorum yapamıyorsunuz...Rüya görüyorsunuz yada kontrol ediyorsunuz .. Geçerli olan hangisi ?