lütfen yardımcı olabilirmisiniz??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
mrb arkadaşlar ben 6 yıldır bir kızı seviyorum ama o beni sevmiyor kız biraz egoist:eek:fftopic:6 yıldır çok üzülüyorum neredeyse hergün onun için ağlıyorum ama nafile.hayattan çok yara aldığımı düşünüyorum:(maji alanında ilerleme kaydettim ama çoğunlukla düşünce gücü (telekinesis,pyrokinezi,psi ball vs.) alanındayım.ama lütfen bu konuda bana yardım etmenizi istiyorum şimdiden teşekkürler saygılarımla

Kar

Elit Üye
Seni sevmeyenin peşinden ne diye koşuyosunki boşver gitsin.Bu benim görüşüm tabikide.
Ayrıca bırakmam diyorsan sitede bu konuda uygulamalar var onları okuyabilirsin.
Güzel gelişmeler kaydetmişsin ,kendini dahada geliştir ,Forumları araştırırsan saydığn konularda açıklama çok, sana yardımcı olacaktır.

mavişpery

Kayıtlı Üye
bir kız olarak söyliyim :D peşinden koşmayı bırak bak nasıl geliyo :D yani şöyle diyim onu sevdiğini biliyorsa ve hala istemiyorsa seni artık peşinden koşmayı bırak yani bırakma ama bırakıyomuş gibi yap ona gösterdiğin aşırı ilgiden dolayı şımarmış olabilir.. yani mesela başka bir kızla çık gerçekten çıkmak zorunda değilsin artık onun peşinden koşmamayı hissettir ona..sonra zaten kendiliğinden yakınlaşır sana eğer yakınlaşmıyorsa zaten hiç sevmiyor demektir unutmak zorundasın .. unutamam falan deme bi süre sonra gelip geçiyor ve ağlama da ilerde saçma olduğunu anlıcaksın çünkü :) tam anlatamamış olabilirim sorun varsa sorabilirsin :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
mrb arkadaşlar ben 6 yıldır bir kızı seviyorum ama o beni sevmiyor kız biraz egoist:eek:fftopic:6 yıldır çok üzülüyorum neredeyse hergün onun için ağlıyorum ama nafile.hayattan çok yara aldığımı düşünüyorum:(maji alanında ilerleme kaydettim ama çoğunlukla düşünce gücü (telekinesis,pyrokinezi,psi ball vs.) alanındayım.ama lütfen bu konuda bana yardım etmenizi istiyorum şimdiden teşekkürler saygılarımla
Kusura bakmayın ama düşünceleriniz biraz garip geldi. Bir gün buraya biri üye olsa, şunu dese : ''Ben Angelina Jolie'yi tanırım, kendisini 10 senedir deli gibi severim ama kendisi o kadar egoist ki bir türlü beni sevmedi. Bana yardım edin şunu getirtelim.'' Pardon ama sizi sevmek zorunda mı? Altı yıldır size asla yüz vermeyen birinin etrafında dolaşmak ve planlar yapmak da ancak takıntıyı gösterir. Size tavsiyem yardımı bizden değil, bir psikolog veya kişisel gelişim uzmanıyla takıntılarınızı yok etmek için bir görüşün. Yazdıklarımdan hoşlanmamış olabilirsiniz ama lafı çevirmeden, açık ve anlaşılır biçimde söyledim.

mavişpery

Kayıtlı Üye
sevgili chillout belki haklısınız ama şuan onun düşünceleriyle bizimkiler çok ters.. bence bir de şöyle bakılmalı 6 senedir karşılıksız sevebildiğine göre gerçekten çok seviyor ama bir türlü çıkar yol bulamıyor.. biz gene de yardım edelim denesin eğer olmazsa artık bıraksın yani.. çünki aşk çok daha farklı birşey. dışardan tabikide amaaan o seni sevmiyor ne hala peşindesin gibi bir uslupla farkedilebilir ama o hiç bir zaman böyle düşünemez biz ne kadar söylesek de.. o yüzden bunu kendisinin anlaması gerekir anlaması için de bir takım şeyler dener sizin takıntı dedikleriniz... saygılar..

sabahh

Kayıtlı Üye
Bende takıntı olduğu kanısındayım çünkü 6 yıllık bir süre söz konusu ve bu hissettikleriniz artık sizde alışkanlık haline gelmiş belkide sevmiyorsunuz sadece o istemediği için siz bu kadar çok istiyorsunuz onun sizi sevmesini beklemek ve bu yönde uğraşmak yerine kendinizi ondan soğutmak için uğraşın dünyadaki tek kız da o değil başka birini bulun onu düşünmekten vazgeçip onu hatırlatmayacak şeylerle meşgul olun....

DARKKING011

Kayıtlı Üye
İyide bunun adı chillout'unda söylediği gibi takıntı bunun adı aşk değil aşık bi insan yada gerçekten sevdiğini düşünen yada gerçekten seven bi insan savaşa gider misali her yol mübahtır demez buda benim görüşüm.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Tabiki vazgeçmek zor ama sana tavsiyem bi başkası ile dene bi süre başkası ile bi ilişkin olsun kendini dinle bi faydası olur diye düşünüyorum. Ama bi başkası dediğim mümkünse hoşuna giden bi başkası olsun.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Svg. Chillout çok hoş ifade etmişsiniz. Can-ı gönülden katılıyorum.

Syg.

gulchn

Kayıtlı Üye
Hadi kızın kine egoistlik diyelim peki bu arkadaşınki de resmen bencillik kız sevmiyor ama illa sevsin neden ee çünkü ben çok seviyorum hergün ağlıyorum varmı böyle bir şey istese bunca sene isterdi zorla güzellik olmaz. Chillouta katılıyorum kesinlikle hayır iki çocuğunun annesi olsa hadi diyelim yapalım birşeyler yuva yıkılmasın ama durum çok saçma

mavişpery

Kayıtlı Üye
ya bakın zaten arkadaşımız bu kızı bana ayarlayın gibi bir şey söylememiş hepimiz yanlış anlamışız ben de 2. okuyuşumda farkettim. bence şöyle demeye çalışıyor o kız nedeniyle acı çekiyorum yara aldım enerji çalışmaları da yapıyorum ama nasıl dönebilirim yardım edin gibisinden bir şey istemiş.. biraz daha dikkatli okununca böyle bir anlam da çıkıoyr gerçe bunu söyleyen arkdaşımız ne demek istediğini anlatırsa daha sağlıklı olur bence..

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
ya bakın zaten arkadaşımız bu kızı bana ayarlayın gibi bir şey söylememiş hepimiz yanlış anlamışız ben de 2. okuyuşumda farkettim. bence şöyle demeye çalışıyor o kız nedeniyle acı çekiyorum yara aldım enerji çalışmaları da yapıyorum ama nasıl dönebilirim yardım edin gibisinden bir şey istemiş.. biraz daha dikkatli okununca böyle bir anlam da çıkıoyr gerçe bunu söyleyen arkdaşımız ne demek istediğini anlatırsa daha sağlıklı olur bence..

Haklısınız hafiften :)
ama genelde yardım talepleri "beni bu derdin ızdırabından kurtarın" diye olumuyor ya...

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
syn mavişpery bnm anlatmak istediğim tamda buydu konuyu çok yanlış tarafa çektiğinizi düşünüyorum tamam zada olsa takıntılık yapmışta olabilirim ama o altı yıl içerisinde bnde birileri ile çıktım unutmaya çalışmadımmı sanıyorsunuz hemde bir arkadaşımız evlidir...konusunda çok yanılıyor bn daha lise sondayım ? lisede olduğum için öyle düşünmenizide istemem bu çocuk daha düşündüğü şeylere bak die ama bn bu siteye yeteneklerimi geliştirmek için kaydoldum yoksa her gördüğüm kıza veya birisine maji yaptırmak için değil
saygılarımla

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
vede o acı çekmek konusunu biraz daha açmamı isterseniz (benle ilgili şüphelerinizi kaldırmak için) bir çok aile sorunu yaşadım hala da yaşıyorum ne yazıkki arkadaş çevremden çok yara aldım ordan birşeyler oldu o bana bişey yaptı ben onlara yaptım derken 1 yıldırda bu konuyla uğraşıyorum akrabalarım çevremdekiler artık sıkıldım gerçekten ama derdi olmayanda yok tabi ama bnm konum çok yanlış yerlere çekilmiş vede çok şaşırdım bu cevapları görünce ama yinede teşkkürler en çokta syn. mavişpery'ye beni savunduğu için çok teşekkürler
saygılarımla

ilim-sahibi

Banlı Kullanıcı
kız egoist ise sen onu sevsende işe yaramaz... hem seninkisi tek taraflı aşk... tek taraflı aşklarda acı çeken sadece sevendir...

bence kendinize 6 yıldır anlamsız acı çektirmişsiniz...

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
kız egoist ise sen onu sevsende işe yaramaz... hem seninkisi tek taraflı aşk... tek taraflı aşklarda acı çeken sadece sevendir...

bence kendinize 6 yıldır anlamsız acı çektirmişsiniz...
bunu bende düşündüm hep acı çekekn taraf bn oldum teşekkrler

saygılarımla

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
o kızı sevmiyorum artık xD çok mutluyum vs. ee artık 6 yıl bekledim şimdide bana kanka olalım gibi yaklaşımlarda bulundu sn. Chillout yorumunuzu tekrar okudum ve sinirlendim açıkçası siz hiç birisine aşık olmadınızmı ? lütfen söylermisiniz...açıkçası orada yazmak istediğim o kızı ben 6 yıldır seviyorum (dikkatinizi çekersem ne büyü yapalım diyorum nede kızı getirtelim diyorum sadece görüşlerinizi almak istedim)onun için yapmadığım şey kalmadı .s kızı tanıtmak isterim kız 24 saat boyunca evden çıkmaz resim yapar(anime falan çizer ama harika)anime izler vs. içine kapanık bir kız.s...orada maji alanı vs. demişim o anki psikolojim alt üst olmuştu ne yazdığımı bilemedim .s yanlş anlattıysam gerekten çok özür dilerim.s
sağlıcakla kalın

druid...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
o kızı sevmiyorum artık xD çok mutluyum vs. ee artık 6 yıl bekledim şimdide bana kanka olalım gibi yaklaşımlarda bulundu sn. Chillout yorumunuzu tekrar okudum ve sinirlendim açıkçası siz hiç birisine aşık olmadınızmı ? lütfen söylermisiniz...açıkçası orada yazmak istediğim o kızı ben 6 yıldır seviyorum (dikkatinizi çekersem ne büyü yapalım diyorum nede kızı getirtelim diyorum sadece görüşlerinizi almak istedim)onun için yapmadığım şey kalmadı .s kızı tanıtmak isterim kız 24 saat boyunca evden çıkmaz resim yapar(anime falan çizer ama harika)anime izler vs. içine kapanık bir kız.s...orada maji alanı vs. demişim o anki psikolojim alt üst olmuştu ne yazdığımı bilemedim .s yanlş anlattıysam gerekten çok özür dilerim.s
sağlıcakla kalın

druid...
Sinirlenmenizi gerektirecek bir şey yazdığımı sanmıyorum. Yani bu durumun müsebbibi ben değilim ki bana sinirlenesiniz. :) Orada önce maji alanında belirli alanlarda geliştim diyerek lafı başlatıp sonra da lütfen bana yardım edin demişsiniz. Bu tür başlıkların da %99'u majikal talepler olduğundan, sizin de giriş, gelişme, sonuç durumunuzdan bunu anlamış olmam da gayet doğal. Bunu da böyle algılayarak ''6 YIL'' boyunca sizi sevmeyen görmezden gelen biri için bir yardım talebinde bulunmanızın ne kadar anlamsız olduğunu anlattım. Yani zorla mı alalım kızı? Büyü mü yapalım kuklaya çevirmek için? Ne yapalım? Ben bunları söyledim. Ha siz diyorsunuz ki ben başka türlü yardım istedim, zaten ben de başka türlü yardımın profesyonel olanını, psikolog veya kişisel gelişim uzmanı önerdim. Evet hala sinirli misiniz? Zira o mesajda yazdıklarımın aynısını yazdım. :)

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
sanırım ben suçluyum sizden özür dilerim:(

druid...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...