astral boyutta hayvanların bedenine girmek

aragorn

Kayıtlı Üye
İş
Ogrenci
merhaba herkese
hep kafamı kurcalıyor bu.. acaba oalbilirmi diye
astral yapamadım henüz.. yaptığım an çok kısa sürdü..
fakat bunu merak ediyorm olabilirmi acaba
hayvanların bedenine girebilirmiyiz
mesela eski kızılderililerde kargaya şahine vs dönüşebildikleri söyleniyor bazı yerlerde. bence bu direk insan bedenin döüşmesi değilde.. o hayvanın bedeninin kontrol altına alınıp onun gözlerindne görüp onu yönetmek gibi birşey olabilir.
hayvanlar öldükten sonra ööteki tarafta sorguya çekilmicekler.. bence onların ruhu yok. sadece bedenleri var.. bu sayede onların bedenine girebilceğimizi düşünüyorumç belki saçmaladım bilmiyorum. denemeden bilemeyiz.. siz ne düşünüyorsunz

Voy

Kayıtlı Üye
merhaba herkese
hep kafamı kurcalıyor bu.. acaba oalbilirmi diye
astral yapamadım henüz.. yaptığım an çok kısa sürdü..
fakat bunu merak ediyorm olabilirmi acaba
hayvanların bedenine girebilirmiyiz
mesela eski kızılderililerde kargaya şahine vs dönüşebildikleri söyleniyor bazı yerlerde. bence bu direk insan bedenin döüşmesi değilde.. o hayvanın bedeninin kontrol altına alınıp onun gözlerindne görüp onu yönetmek gibi birşey olabilir.
hayvanlar öldükten sonra ööteki tarafta sorguya çekilmicekler.. bence onların ruhu yok. sadece bedenleri var.. bu sayede onların bedenine girebilceğimizi düşünüyorumç belki saçmaladım bilmiyorum. denemeden bilemeyiz.. siz ne düşünüyorsunz

Öncelikle onların ruhu yok yanlış bir bakış açısı olmuş verdiğiniz kızılderili örneğinde kızılderiler için o ruhlar kutsaldır zaten.Bir de içinde bilinçli enerji bulunmayan hiç bir şey canlı değildir dolayısıyla ruhu vardır,ama bilinç aynı durumda eşit olmayabiliyor.Düşüceniz saçma değil ama çok uğraş gerektiren şeyler.Zaten onların gözlerinden bilgi ,görüntü alınması olayı mevcuttur ama bedenine girmek farklıdır.

Kar

Elit Üye
Saçmalamıyorsunuz ama merdivenleri birbir çıkmak lazım,birden en üst merdivene çıkarsan kargaya dönüşebilirsin ama uçmasını bilmeyen bir kargaya,sonucu sen düşün.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hayvanların içine girmek demeyelim, etki etmek diyelim. Bunun için de astrale gerek yok. Aynı zamanda astral planda yaptıklarınız bire bir yaşadağımız madde plana uyumlanmaz. Orada bir şey yaparsınız etkileri buraya yansır. Astral plan bir bakıma buradan bağımsızdır etkiler konusunda. Tamam çıkıyorsunuz geziyorsunuz görüyorsunuz ama gittiğiniz yerde imaddeye hükmetmiyorsunuz. Duruma bu şekilde bakın daha iyi anlarsınız.

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Şamanların yaptığı şey fiziksel dönüşüm değildir. Dönüşmek istedikleri hayanı aylar, belki yıllar boyunca takip ederler. Nasıl yürüyor, nasıl nefes alıyor, nasıl cinsel birleşme yaşıyor, nasıl dışkılıyor, nasıl uyuyor, nasıl tuzak kuruyor... Bunların hepsini dikkatlice gözetler. Bundan sonra bunları bir dans formuna dönüştürerek, tekdüze bir trans ritmine ahenkle uydurarak ''Dönüşüm Dansı''nı yaparlar. Uzun süredir gözetliği hayvan gibi kendilerini imgelerler. Burada dönüşüm başlar ve başkaları, Şamanı o hayvanın kılığında görür. Ama burada gerçekleşen metaform fiziksel değil, enerjiseldir. Başkalarının sizi o hayvan gibi görmesini sağlamak için kendi enerji alanınızı o hayvanınkiyle doldurursunuz.

Şamanların, Druidlerin, Cadıların ve diğer bir çok metaform gerçekleştiren okultist ve majisyenlerin yöntemi budur.

lavi_nia

Kayıtlı Üye
çok ılgınç gerçekte böyle bışey mümkünmüdür acaba olanağı varmı