ebced falı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kendiyas

Kayıtlı Üye
arkadaşlar anne adı kendi adın ve doğum tarihi ile baakılan bir fal var benim yiğenim baktırmış sevgilisinin baş harfini bile bulmuş bakan kadın sizden ricam aranızda bu fala bakmayı bilen varsa lütfen banada öğretebilirmi çok öğrenmek istiyorum vesselam

kendiyas

Kayıtlı Üye
bi okuyanda yok be bu nebiçim site üffff artık yardım etsenizde istemem

DARKKING011

Kayıtlı Üye
İyide o sadece ebcedle olmuyor bildiğim kadarıyla cifir falanda gerekiyor ebced hesabı diye bi ara sen sitede vardı bu konu ile ilgili bilgiler yanlış bilmiyorsam.

kendiyas

Kayıtlı Üye
bilen varsa soruyorum işte illeki adamı böyle konuşturuyosunuz böyle konuşmasamda kimsenin bakacağı yok

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
arkadaşlar anne adı kendi adın ve doğum tarihi ile baakılan bir fal var benim yiğenim baktırmış sevgilisinin baş harfini bile bulmuş bakan kadın sizden ricam aranızda bu fala bakmayı bilen varsa lütfen banada öğretebilirmi çok öğrenmek istiyorum vesselam
Öyle ha diyince uzaktan öğrenilmez.

bi okuyanda yok be bu nebiçim site üffff artık yardım etsenizde istemem
2. günü daha mesajın, her an, her saniye, her şey okunamayabilir. Okuyanların da bilgisi yoksa boş konuşmamak için yazmamıştır, konu dağılmasın diye. Memnun değilseniz girmezsiniz burası böyle bir site.

bilen varsa soruyorum işte illeki adamı böyle konuşturuyosunuz böyle konuşmasamda kimsenin bakacağı yok
Üslubunuz değerinde karşılık alırsınız, bu gidişle de bu sorunuza yanıt alamayacaksınız. Konuyu kilitliyorum. Şikayetiniz varsa özel mesajla şikayet edersiniz, yok cevap almak istiyorsanız ve acilse de yine özel mesajla danışıp bu linki verirdiniz olur biterdi. Kimse sizin uşağınız değil burada. Memnun değilseniz de yukarıda belirttiğim gibi girmeyin olsun bitsin, ya da üyeliğinizi iptal ettirme isteğinde bulunursunuz. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...