Bilgili arkadaşlar bu konuda yardımcı olablir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Arkadaşlar küçüklükten beri babaannemle halam bize büyü yapıyorlar ve malesef annemle babam ayrıldı.Hiç birini sevmiyorum ve malesef babaannem bizde kalıyor.Evde geçen gün muska buldum annem zamanındada 3 odada domuz yağı vardı şimdi biri daha eklendi ve tuvalet kapısının arkadasında ve dış kapıdada var.Hiç birşey düzgün gitmiyor.Ve biz her eve girdiğimizde bir tartışma oluyor.Ben bu evde yaşama taraftarı değilim fakat ev bize ait.evdeyken ruh halim çok bozuk oluyor bunalıyorum ama dışarı çıkmak istemiyorum her zaman tartışmalar oluyor ve bunu bir tek ben farketmedim bu eve dışardan giren insanlarda aynı hissi hissediyor.Ve ben bu evde çok bunalıyorum.Ne yapmam gerek yardım edebilir misiniz?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Kimin yaptığından ve yapıldığından ne şekilde emin oldunuz?

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Bizim aile birbiryle görüşmüyor.Sadece eve girip çıkan babam ben kardeşim babaannem halam

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Flood olcak ama şu ayrıntıdanda bahsediyim babaannemler hep hocaya gidiyor ve bunu kendileri bir zamanlar ağzından kaçırmıştır

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sizin yapabileceginiz en basit uygulama sirkeli su ile evi temizlemek kapıları silmek vs, Bunu yaparken Felak ve Nas surelerini okuyacaksınız, Rahman Celil Kuddüs Esmalarını evde çok anacaksınız, temiz bir kagıt üzerine 19 defa besmele-i Şerifi yazacak eve asacaksınız.. Dedigim gibi bu herkesin evinde yapabilecegi basit alternatif uygulamadır.. Profesyonel çalışmaları ancak yeterli kişiler yapmalıdır.. Hatalar daha çok olumsuzuga sebep verir..

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Sizin yapabileceginiz en basit uygulama sirkeli su ile evi temizlemek kapıları silmek vs, Bunu yaparken Felak ve Nas surelerini okuyacaksınız, Rahman Celil Kuddüs Esmalarını evde çok anacaksınız, temiz bir kagıt üzerine 19 defa besmele-i Şerifi yazacak eve asacaksınız.. Dedigim gibi bu herkesin evinde yapabilecegi basit alternatif uygulamadır.. Profesyonel çalışmaları ancak yeterli kişiler yapmalıdır.. Hatalar daha çok olumsuzuga sebep verir..

Çok teşekkür ederim ama sirkeli suyla devamlı siliniyor ev.Ama diğer yöntemleride deniycem

ahmet255

Kayıtlı Üye
Bence şahsi fikrim babanle ve halanla muhabetini kes bide onları güzel bi benzet
sonrada tehtit et bundan sonra ayıgım taşa takılırsa sizin canınızı yakarım diye ev sizinse evden kov.
Evide majikal yöntemlerle arkdaşların üstadların verdigi yöntemlerle güzel bi temizle. Olsun bitsin.
Bu olay manevi abiminde başına geldi gece babanesinin başında bela lanet okuren muska koyarken yakalamış.
Sonra güzel bi 2 saat dövmüş evden atmış şimdi hiç bi sorunu kalmadı babanesi köye gitti olay bitti.

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Malesef yapamıyorum hasta ama burda asıl kişi halam babaannemi yönlendiren o.Yaptırıp babaanneme veriyor.Dediğinizi uygulamaya çalışıcam yani evi temizlemeye çalışıcam.Her akşam dua okuyorum zaten amabir türlü huzur bulamıyorum bu evde ve çok bunalıyorum.Uykularımda bile rahat yok

Meyra

Banlı Kullanıcı
sizin ve aile fertleriniz için üzüldüm inş. en kısa zamanda feraha çıkarsınız
eviniz huzur ve mutluluk dolar... ben çok sinirleriniyorum ve kızıyorum büyüyü
insanları ayırmak ve kötü amaçlı kullanılmasına. duyduğum an o kişiyi boğmak
geliyor içinden. kusura bakmayın ama.. ne zevktir bu anlamıyorum..

sabahh

Kayıtlı Üye
sn.akın kendinden büyük bir insana şiddet uygulamak hiç hoş değil bunu yapan insanlarıda kınıyorum bunu tavsiye etmenizede şaşırdım dogrusu.Tanrıcam büyüden tılsımdan korunmak için sn.kontejyan çok güzel uygulamaları var eve tılsım saklanmayıp yedirilip içirilmişte olabilir belki bu yüzdende sirke ile yaptıgın temizligin faydasını görememiş olabilirsin

erdemtekin1

Kayıtlı Üye
Tanrıcam...Sevgili kardeşim..
Bunu bi konuda daha yazmıştım ama mutlaka uygula..Göreceksin neler değişecektir...
Her zaman abdestli gez..
Sigara içiyorsan içme..(40 gün en azından)
Sabah Namazına kalk ve namazına icra ettikten sonra seccadeden kalkmadan
3 İhlas,1 Felak,1 Nas ve 1 Fatiha Suresini okuyarak;
101 Bismillahirrahmaniirrahim
101 Estağfirullah El Azim
101 Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed
101 La İlahe İllallah
101 Allah
101 Hu

Bu 6 esmayı sabah namazından sonra huzurda seccadeden kalkmadan oku.(Gün içerisinde de okuyabildiğin kadar okuyabilirsin).Sonra tekrar 3 İhlas,1 Felak,! Nas ve 1 Fatiha okuyarak Esmanı tamamla.
Ardına" Allahım Sen bizim cennet vatanımızı koru.Onu pis ayaklara çiğnetme..Namus ve vicdanımıza sen sahib ol yarab" diyerek duanı et ve en son şu sözü söyle..
"İlahe ente maksudi ve rızagen matlub.." yani" Maksudumuz sensin.matlubumuz senin rızandır" YA RAB...İşte bunu uygula sonra sana büyü yapabilecek bir fani tanımıyorum kardeşim..40 gün içerisinde göreceksin çok şeyler yaşayacak ve göreceksin.Ama senden ricam sakın hiçbirşeyi hiç kimseye anlatma kardeşim...Dediğimiz gibi" Gören söylemez,Söyleyen görmez." Allahın izni ile herşeyin aile içi hayatın bile düzelecektir..Özellikle sabah namazlarına kalkıp yapmanı tavsiye ederim." yatak odasında,mutakta namaz kılma"

erdemtekin1

Kayıtlı Üye
Ve unutmadan söyleyim kardeşim AYET-EL KÜRSİ yi dilinden düşürmemeye dikkat et.

La-edri

Kayıtlı Üye
erdemtekin kardesim yatakodasinda niye namaz kilmamasini tavsiye ettiniz,merak ettim

kadasencan

Kayıtlı Üye
aslına bakılırsa büyünün nasıl bir büyü olduğuda önemli bazı büyüler büyüyü yapanın kendi rızasıyla kalkar... Size tavsiyem Kuranı kerimden El Tahrim suresini bol bol okuyunuz...Bunlarla birlikte En büyük güç Sevgidir annen ile babanın bir birlerine bağlılıklarının devam etmesi,her türlü tartışmada bunun sebebini büyüye bağlayıp tartışmanın yersiz olduğunun farkına varıp bir birlerini idare ederek taşıyabilmeleriyle büyünün etkisini azaltırsınız...Allah şifa vermek amacıyla bile "haramdan gelecek şifalaradn kaçınınız "sözüyle büyünün şifai yöntem olarak kullanılmasını bile yasaklamışıtr.kaldıki ayırma ölüm,papaz,kara büyü yapanlarınvay haline...

yücekaya

Kayıtlı Üye
sayın yönetici 10 sene önce yanlış hatalı bir birlikteliğim oldu halen beraberiz evimden gitmiyor 20 binliradan fazla paramı çaldı halen besliyorum şimdi tehdit edip evimde yaşamaya devam ediyor aileme zarar vereceğini söylüyor YAPAR BUNDAN NASIL KURTULURUM HOCAYADA GİTTİM FAYDASI OLMADI ne olur önce ALLAHTAN sonra sizden yardım diliyorum lütfen cevap yazın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...