Size bir sorum olacak arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Arkadaşlar daha önce psişik güçlerim vardı.
1.rüyamda gördüklerimi yaşardım
2.telefon çalmadan önce hissederdim ve kim aradığını bilirdim.
3.6.hislerim güçlüydü.
Ama malesef artık bunların hiç biri olmuyor.sadece 6.hislerim tamamen yok olmadı ama artık eskisi kadar kesin değil.ALLAHa olan inancım çok büyük. Her gece yasin vs. okurum. Sizce bu özelliklerim neden yok olmuştur?

ilim-sahibi

Banlı Kullanıcı
öncelikle bu güçlerinizi kaybetmeden önceki gün ve kaybettikten sonraki gün neler yaşadınız sizin iç dünyanızda,yaşamınızda ve düşüncelerinizde neler değişti..

ve bu güçleri kullanabilirkenki yaşamınız ile kaybetmeden önceki yaşamınız nasıldı karşılaştırmak için bu iki bilgiye ihtiyacım olacak... lütfen aynıydı demeyin hatırlamaya çalışın mutlaka bir şey olmuştur çünkü sebepsiz asla bir şey olmaz...

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
öncelikle bu güçlerinizi kaybetmeden önceki gün ve kaybettikten sonraki gün neler yaşadınız sizin iç dünyanızda,yaşamınızda ve düşüncelerinizde neler değişti..

ve bu güçleri kullanabilirkenki yaşamınız ile kaybetmeden önceki yaşamınız nasıldı karşılaştırmak için bu iki bilgiye ihtiyacım olacak... lütfen aynıydı demeyin hatırlamaya çalışın mutlaka bir şey olmuştur çünkü sebepsiz asla bir şey olmaz...

İnancım çok büyüktür ve her akşam yasin okur öyle yatarım çünkü kendimi hiç huzurlu hissetmiyorum.O zamanlarda çok büyük problemler vardı hayatımda hala da büyük problemler var(ailevi).Bunlar beni çok yıkıyor.O zamanlar bu olayları bir kaç kişiye söylemiştim mesela bu kişilerden biri din hocamdı o günden itibaren hiç bir özelliğim olmadı :( peki geri kazanma ihtimalim var mı?Bu olayları annem babam ayrıldıktan sonra yaşamaya başlamıştım ve 2 yıl boyunca devam etti ama malesef 2 senedir öyle bir özelliğim yok

La-edri

Kayıtlı Üye
Tanricam,size karekteristik özellikleriniz hakkinda bir soru sormak istiyorum, mesela asiri hasas kirilgan,kendi haklarini savunamamak ve kendini koruyamamak gibi özellikleriniz yogunmu...(isterseniz cevab vermeyin ) :)

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Tanricam,size karekteristik özellikleriniz hakkinda bir soru sormak istiyorum, mesela asiri hasas kirilgan,kendi haklarini savunamamak ve kendini koruyamamak gibi özellikleriniz yogunmu...(isterseniz cevab vermeyin ) :)

Malesef evet hepsi geçerli :(

La-edri

Kayıtlı Üye
Tanricam, arkadasim bakin ben ilim sahibi degilim ,size söyleyeceklerim saadece tecrübe, bakin arkadasim bir insan yukarda bahsetigim özelliklere sahib ise,bu insan zayif bir insandir ve etrafi bu insanlari cok fazla suistilam eder kullanirlar , bu yuzden Allah bu tip insanlara böyle bir yetenek verir kendilerini korumalari icin, cunki onlar normal insanlar gibi kendilerini koruyup savunamazlar. sizin durumunuz bu..
bu özellik gelir gider bazen yillarca yok olur birden yeniden cikar bazende tamamen kesilir, bunun sebebi ise sizin hayatinizda yapmis oldugunuz tecrübeler ile kisiliginizi kuvvetlendirmis olmaniz,yani gerek kalmaz böyle özel bir duruma..yada sukursuzluk

Cok inancliyim demissiniz, bakin arkadasim bir insanin inanci olagan üstü durumlar sergilemesi ile ölcülmez,Allah'in verdikleri icin sukur, vermeyi dilemedikleri icin sabir etmeniz en güzelidir,Belki size bu öngörü halleri kibir büyüksünme yada ben özel bir insanim inanci getirmistir haliyle ortaya adiniza negatif bir durum cikiyor bu yüzdende geri alinmis olabilir.. Insanoglu nankördür kardesim..bu tip özelliklere bir dönem sahib oldugu icin günümüzde bir cok insan televizyonlarda peygamberlik mehdilik taslar birde inanirlar buna, oysa o Allah'in kuluna bir ikramidir ..

eger sizi inciltecek bir cümle kurmus isem pesinen özür dilerim... :)

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Bu gayet normal bir olaydır. Bizim de vizyonlarımız sürekli dalgalanır, bir açılır, bir kanapır. Bulanıklaşır, renklenir, siyah beyaz olur. Akışına bırakın ve kasmayın, her şey zamanında güzel, her şey zamanında gelir. Hayatı deneyimleyin ve bu özelliklerinizi gözlemeyin. Söndüğünü fark ettikçe kendinize daha çok ket vurur ve özellikle kapanmasına sebep olursunuz. Yaşama olduğu gibi devam edin, gerektiğinde yeniden boy gösterecektirler.

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Tanricam, arkadasim bakin ben ilim sahibi degilim ,size söyleyeceklerim saadece tecrübe, bakin arkadasim bir insan yukarda bahsetigim özelliklere sahib ise,bu insan zayif bir insandir ve etrafi bu insanlari cok fazla suistilam eder kullanirlar , bu yuzden Allah bu tip insanlara böyle bir yetenek verir kendilerini korumalari icin, cunki onlar normal insanlar gibi kendilerini koruyup savunamazlar. sizin durumunuz bu..
bu özellik gelir gider bazen yillarca yok olur birden yeniden cikar bazende tamamen kesilir, bunun sebebi ise sizin hayatinizda yapmis oldugunuz tecrübeler ile kisiliginizi kuvvetlendirmis olmaniz,yani gerek kalmaz böyle özel bir duruma..yada sukursuzluk

Cok inancliyim demissiniz, bakin arkadasim bir insanin inanci olagan üstü durumlar sergilemesi ile ölcülmez,Allah'in verdikleri icin sukur, vermeyi dilemedikleri icin sabir etmeniz en güzelidir,Belki size bu öngörü halleri kibir büyüksünme yada ben özel bir insanim inanci getirmistir haliyle ortaya adiniza negatif bir durum cikiyor bu yüzdende geri alinmis olabilir.. Insanoglu nankördür kardesim..bu tip özelliklere bir dönem sahib oldugu icin günümüzde bir cok insan televizyonlarda peygamberlik mehdilik taslar birde inanirlar buna, oysa o Allah'in kuluna bir ikramidir ..

eger sizi inciltecek bir cümle kurmus isem pesinen özür dilerim... :)

ALLAH'a her zaman şükretmişimdir hiç bir zaman da bu özelliklerimden dolayı övünmedim. Benden bu özellikleri aldı diye de isyanda değilim. Sadece nedenini merak ettim o kadar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar daha önce psişik güçlerim vardı.
1.rüyamda gördüklerimi yaşardım
2.telefon çalmadan önce hissederdim ve kim aradığını bilirdim.
3.6.hislerim güçlüydü.
Ama malesef artık bunların hiç biri olmuyor.sadece 6.hislerim tamamen yok olmadı ama artık eskisi kadar kesin değil.ALLAHa olan inancım çok büyük.Her gece yasin vs. okurum.Sizce bu özelliklerim neden yok olmuştur?
Olasılıklar:
-Bazı sebeplerden bunların kapatılmasını istemişsinizdir, talep kabul edilmiştir.
-Sahip olduklarınız yeni bir düzeye geçiş sürecine girmiştir, uyumlanma süresindesinizdir.
-Şimdiye kadar sahip olduklarınız, bazı varlıkların denetimindedir, şimdiye kadar yaptıklarınız değerlendirmeye alınmış olup, bir tür sınava tabi tutuluyorsunuzdur.
-Hayat şartları, psikolojinizi, enerji düzeyinizi, düşünce yapınızı vs. vs. etkilemiştir, geçici bir kapanma sürecine girmişsinizdir.
-Hayatınızdaki bir şey kriptonitiniz olmuştur, onu bulup kendinizden uzaklaşmanız gerekiyordur. (Kriptonit-Süperman ilişkisi. Bazı şeyler de aynen böyle etkileyebiliyor :) )
-Her şey sizden bir sebeple alınmıştır.
Daha bir çok olasılık sıralanabilir. Detaylarıyla incelenmeden her şey bir olasılık dahilinde konuşulur bu şekilde.

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
-Hayat şartları, psikolojinizi, enerji düzeyinizi, düşünce yapınızı vs. vs. etkilemiştir, geçici bir kapanma sürecine girmişsinizdir.

Bu olma ihtimali çok yüksek.Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkürler

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Yeteneklerinizin sizden alınmasının çok farklı nedenleri olabilir. En bilinenleri;
- Yeteneklerinizi insanlara söylemek.
- Hayatınızdaki dengesizlikler. (aşırı stress, içsel çatışma, öfke,gerginlik, vs...)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...