Bilgili arkadaşlara bir sorum olucak

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Arkadaşlar benim kardeşim tam 1 yıl önce ilk defa bir kız arkadaşı oldu.Ve o gece sabaha kadar en az 10 kere farklı yerlerden tıklama sesleri duyduğunu söyledi hepsinin çifter çifter tıklandığını söyledi.O geceden sonra devamlı tıklama sesleri duyuyor ve o ilk bir ay devamlı önünden siyah gölgeler geçtiğini söylüyordu.Kız arkadaşında da aynı şey söz konusudur.Git gide rahatsız edici hale gelmeye başladı.Sizce bu ne olabilir beni bilgilendirirseniz sevinirim.

ilim-sahibi

Banlı Kullanıcı
Bu tıklama olayı ne yüzünden cerayan etti... Yani kardeşiniz bu sesleri hangi olaylar üzerine duydu ve biraz kardeşinizin yaşantısından bahsederseniz, buna çözüm bulabiliriz ve nedenini tam anlamda söyleyebiliriz...

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
bu tıklama olayı ne yüzünden cerayan etti... yani kardeşiniz bu sesleri hangi olaylar üzerine duydu ve biraz kardeşinizin yaşantısından bahsederseniz buna çözüm bulabiliriz... ve nedenini tam anlamda söyleyebiliriz...

Hayatında ilk defa biriyle çıktı ve çıktığı gceden itibaren bu tıklamayı duyuyor en son dün gece duydu.Hatta bir keresinde arakasını döndüğünde bir anda siyah bir köpeğin ona baktığını görmüş sonra bir daha baktığında orada yokmuş.Bu olay bizim evde yaşanıyor.Kardeşim kimseyle konuşmayan içine kapanık utangaç bir insan 16 yaşında ve artık karakteride değişti.Tıklamalarda ve gölgelerden korkmuyor fakat sebebini öğrenmek istiyor.Bu olayları kız arkadaşıda yaşıyor.

ilim-sahibi

Banlı Kullanıcı
Bu olay eğer kız arkadaşı ile çıktığı günden itibaren başlıyorsa; bu arkadaşına musallat olan cin ile alakalı bir durum... Cin kız arkadaşını sahiplenmiş ve kardeşiniz bu kız arkadaşı ile çıkmaya başladığı anda, karedeşinizi caydırmak için, bir takım korkutma teknikleri kullanıyor olabilir...

Bir de bu konuda tam manada yorum ve teşhis için kardeşinizin inanç durumu, hayat hikayesini ve kız arkadaşının aynı şekilde nasıl bir olduğunu bilmem gerek.

Bu konuda daha detaylı bilgi verirseniz, çözüm önerilerini verebilirim...

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Kız arkadaşının inanacı çok yüksek ama namaz kılmıyor.Fakat büyü ve bu tarz işlerle çok haşır neşir.Kardeşim ise dinden çok fazla uzak malesef.

ilim-sahibi

Banlı Kullanıcı
Kız arkadaşının inanacı çok yüksek ama namaz kılmıyor.Fakat büyü ve bu tarz işlerle çok haşır neşir.Kardeşim ise dinden çok fazla uzak malesef.

sorun tam olarak da bu... yani kız büyü ile uğraşıyorsa onun emrinde olan ve itaat eden bir cin olabilir... bu tür cinler sahibine asla birini yaklaştırmazlar ve yakınlık kursun istemezler... çünkü sahibini kaybedeceğini düşünür... bu yüzden harekete geçerek bazı korkutmalar yapmış olabilir... bu birinci ihtimal...

2. ihtimal ise büyü ile uğraşsada emrinde cin olmayabilir fakat bu iş ile uğraştığı için ona cin musallat olmuş olabilir... bu yüzden musallat cin harekete geçmiş olabilir...

2 sinin de inancının zayıf olması da bu musallatın etkisini artıran etmendir... çünkü musallat cinler insanı bu zayıf noktasından avlar... insan zayıf olduğu konuda asla bilgili ve güçlü değildir... bu yüzden tavsiyem kızın büyü işlerini bırakması ve Allah'a sığınıp İslami tanıması ve kardeşinizin de aynı şekilde dine yaklaşması gerekir...

bu yönde tesiri geçmediyse size şeytan ve cini kahreden güçlü dualar vereceğim... bu şekilde inşallah çözüme kavuşur...

Kardeşiniz ve kız arkadaşı il olarak gusül abdesti ile namaz abdesti alıp 2 rekat namaz kılsın ve şu tövbe dualarını etsinler;

--> Tövbe duası

Yâ Rabbî! Senden istiyorum. Senin âlemlere rahmet olan Peygamberin Muhammed aleyhisselâmı vesîle kılarak sana yalvarıyorum. Yâ Muhammed! Dileğimi kabûl etmesi için Rabbime seni vesîle ediyorum. Yâ Rabbî! Onu bana şefâ’atcı et; ve Peygamberimiz Hz Muhammed (SAV) efendimizi vesile kılarak benim şeytanın vesvesi yüzünden yaptığım tüm isyanlarımı ve işlediğim günahlarımı af eyle ve onu kahreyle. Amin!

Felak 45, nas 45, Ayet'el Kursi 7,Fatiha 7 dualar adedince okunur ilk önce kendisine ve sonra suya üflenir... Su içilir...

Sonra aşağıdaki dular edilir...

--> günahlara kefalet için dualar

1.)Sübhânellahi ve bihamdihi sübhânellahil azîm
2.) Eşhedü en lâilâhe illallahü vahdehü lâ şerîke lehû ilâhen vâhiden sameden lem yettehiz sâhibeten velâ veleden velem yekün lehû küfüven ehad.
3.) Allahümmagfir lî ve li- vâlideyye ve li-üstâziyye ve lil mü'minîne vel mü'minât vel müslimîne vel müslimât el ahyâ-i minhüm vel emvât bi-rahmetike yâ erhamerrâhimîn.

--> hamd ve şükür duaları

1.)Allahümme mâ esbaha bî min nîmetin ev bi-ehadin min halkıke, fe minke vahdeke, lâ şerîke leke, fe lekel hamdü ve lekeşşükr
2.) El-hamdü-lillâhi dâimen ve alâ külli hâl ve E'ûzü billâhi min hâl-i ehlinnâr
3.) Elhamdülillahi alâ ni’metil islâm. Ve alâ tevfîkil îmân. Ve alâ hidâyetil rahmân.

--> günahların affı için dualar;

1.) Yüz kere: Sübhânallah-il-azîm ve bi-hamdihi
2.) Sabah-akşam 7defa “Allahümme ecirni minennar
3.) Sabah-akşam 7 defa, "Hasbiyallahü la ilahe illa hu, aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül-arşil-azim
4.) Sabah akşam yüz defa "Sübhanallahi ve bihamdihi
5.) Allahümme rabbenâ âti-nâ fiddünyâ haseneten ve fil-âhıreti haseneten ve kı-nâ azâbennâr
6.) Allahümmagfir lî ve li-âbâî ve ümmehâtî ve li-ebnâî ve benâtî ve li-ihvetî ve ehavâtî ve li-ecdâdî ve ceddâtî ve li-a’mâmî ve ammâtî ve li-ahvâlî ve hâlâtî ve li-zevcetî ve ebeveyhâ ve li-esâtizetî ve lil-mü’minîne vel-mü’minât vel hamdü-lillâhi Rabbil’âlemîn!
7.) Allahümme magfiretüke evsa'u min zünûbî ve rahmetüke ercâ indî min amelî
8.) Yâ Allah! Yâ Rahmân! Yâ Rahîm! Yâ Afüvvü yâ Kerîm! Fa’fü annâ, vagfirlenâ, verhamnâ, vensurnâ alel-kavmil kâfirîn!
9.) Estagfîrullahel'azîm ellezî lâ ilâhe illâ huv el-hayyel-kayyûme ve etebü ileyh
10.) Estagfirullahellezî lâ ilâhe illâ hüverrahmanirrahîm el-hayy-ül-kayyûmüllezî la-yemûtü ve etûbü ileyh Rabbigfir lî
11.) Estagfirullah min külli mâ kerihallah

Bu tüm herşeyi yaptıktan sonra aşağıdaki duaları gün içinde okumalıdır;

<--şeytanı kahreden ve tüm şerri def eden dular-->

Allahümme inneke sellatte aleyna adüvven basıyran bi uyubina yerana hüve ve kabilühu min haysü la nerahüm.Allahümme fayishü minna kema ayestehu min rahmetike ve kannıthü minna kema kannattehu min afvike ve eb’ıd beynena ve beynehu kema eb’adte beynehu ve beyne cennetike inneke ala külli şey’in kadiyr.
Euzü bi kelimatillahit tammeti min şerri ma haleka ve zerae ve berae min şerri ma yenzilü mines semai ve min şerri ma ya'rucü fiha ve min şerri fitnetil leyli ven nehari ve min şerri külli tarikın illa tarikan yatruku bi hayrin ya rahman.

--> Günlük Okunacak Hafiflik veren ve koruyucu dualar

1.) BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Lev enzelna hazel Kur’ane ala cebelin leraeytehü haşian mütesaddian minhaşyetillah.
Ve tilkel emsalü nadribüha linnasi leallehüm yetefekkerün.
Hüvalla hüllezi la ilahe illa hü,Alimülğaybi veşşadeh,hüver Rahmanür-Rahiym.
Hüvallahüllezi la ilahe illahü,Elmelikül-Kuddusus selamül-Müminül-Müheyminül-Azizül-Cebbarul-Mütekebbir.Sübhanallahi amma yüşrikun.Hüvallahül Halikul – Bariül – Müsavviru lehül-Esmaül-Hüsna, Yüsebbihu lehu ma fissamaveti val’ard vehüvel azizül Hakıym.

2.) BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Va’te samtü bihablillah.Vela havle vela guvvete illa billahil aliyyil aziym.
Ya gaimü,ya daimü ya hayyü,ya gayyüm,ya vitrü,ya ehadü,ya samedü,ya Allah
Allahümme salli ala Muhammedin ve ala alihi ve sahbini ve sellim.
Eşhedü enne Muhammeden Abdühü ve Resulühü,
Estağfirullah min kulli zenbin ve etubu ileyk.
Birahmetike ya erhamerrahimiyn.

3.) BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Şehidallahü ennehu la ilahe illa hüve vel melaiketü ve ülül ilmi kaimen bil kıst,la ilahe illa hüvel azizül hakim.inneddine in’dallahil islam,ve mah’telefellezine utül kitabe illa min ba’di ma caehümül ilmu bağyen beynehüm,ve men yekfur bi ayatillahi fe’innallahe seriul hisab.

4.) Allahüme inni eselüke bi esmaike
Ya Allah,Ya Rahman,Ya Rahim,Ya Alim,Ya Halim,Ya Azim,Ya Hakim,Ya Kadim
Ya Mukim,Ya Kerim.
Sübhaneke ya la ilahe illa ente’l emanü’l esnanü hallisna mine’n-nar.

5.) La havle vela kuvvete illa billahil Aliyyil Azim,ya Hayyül,ya Kayyüm,ya Daimü,ya Ehadü,ya Samedü.

6.) Allahu la ilahe illa Hüvel Hayyul Kayyum*Allahula ilahe illa Huvel aliyul Hakim.
Allahu la ilahe illa huves Semiul Alim*Allahu la ilahe illa Huver Rahmanürrahim
Allahu la ilahe illa Huvel Vahidul Ehad*Allahu la ilahe illa Huvel Ferdül Varid.
Allahu la İlahe illa Huve Raufur Rahim*Allahu la ilahe illa Huvel Aziz’ur Rahim.
Allahu la ilahe illa huvez Zahirul Batınu*Allahu la ilahe illa Huvel Ahadus Samedu.
Allahu la ilahe illa Huvel Fetta’ul Alim*Allah’u la ilahe illa Huvel Aziz’ul Alim.
Allahu la illa Huvel Hannan’ul Mennan’ul Deyyan*Allahu la ilahe illa Huvel Adir’ul Kahiru.
Alahu la ilahe illa Huver-Rafiul Alim*Allahu la ilahe illa Huver-Rabbül arş’il Azim.
Allahu la ilahe illa Huvel Melikul Kudüs*Allahu la ilahe illa Huvel Hamdul mubin.
Allahu la ilahe illa Huvel Bais’ul Varis*Allahu la ilahe illa Huvel Esmaul Hüsna.
Huvel Hayy’u la ilahe illa Huve Fadi’u MuhlisineLehuddiyn* Subhane birahmetike ya erhammerrahimin.Velhamdu-lillahi Rabbil alemin.

--> imanı artırma, kalbi koruma ve kaltte imanın sabit kalması için dualar

Allahümme innî e’ûzü bike min en-üşrike bike şey-en ve ene a’lemü ve estagfirü-ke li-mâ lâ-a’lemü inneke ente allâmülguyûb. (Sabah ve akşam okumalıdır.)

“Ya hayyü ya kayyum ya zel celal-i vel ikram. Allahümme inni eselüke en tuhyiye kalbi bi nuri marifetike ebeden ya Allah, ya Allah, ya Allah celle celalüh”

Allahümme, yâ mukallibelkulûb, sebbit kalbî, alâ dînik

Allahümme yâ muhavvilel havli vel-ahvâl havvil hâlenâ ilâ ahsenil hâl!

Yâ hayyü yâ kayyûm yâ bedîassemâvâti vel erdı yâ zel celâli vel ikrâm, yâ lâilâhe illâ ente-es'elüke en tuhyiye kalbî bi-nûri marifetike yâ Allahü yâ Allahü yâ Allah celle celâlüh.

Yâ hayyü yâ kayyûm yâ zelcelâli vel ikrâm, yâ lâ ilâhe illâ ente.

--> şeytanıni,cinin,insanın ve hayvanların şerrinden koruyan ve korkulu anlarda okunacak dualar;

1.)E’ûzü bi-kelimâtillâhittâmmati min şerri ma haleka,ya iblis! (sert bir tonda)
2.) Yâ Allah-ür-rakîb-ül-hafîz-ür-rahîm. Yâ Allah-ül-hayy-ül-halîm-ül’azîm-ür-raûf-ül-kerîm. Yâ Allah-ül-hayy-ül-kayyüm-ül-kâimü alâ külli nefsin bimâ kesebet, hul beynî ve beyne adüvvî!
3.) E’ûzü bi-kelimâtillâhittâmmati min şerri külli şeytânın ve hâmmatin ve min şerri külli aynin lâmmetin.
4.) E’ûzü bikelimâtillâhit-tâmmâti min şerri külli şeytânin ve hâmmatin. Ve min şerri külli effâkin kâzibetin. Ve min şerri külli gammâzin hâinetin. Ve min şerri külli aynin lâmmetin. Ve min şerri külli bid’atin dâlletin.
5.) Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil'aliyyil'azîm
6.) Sübhânellahi vel-hamdülillahi velâ ilâhe illallahü vallahü ekber velâ havle velâ kuvvete illâ billahil’aliyyil’azîm

Bu tüm herşeyi yaptıktan sonra kardeşiniz ve kız arkadaşı <--şeytanı kahreden ve tüm şerri def eden dular-->

burdan itibaren tüm duları bu musallat geçesiye kadar devam eder... ve olabildiğince dine sarılsınlar...

İnşallah Allah'ın izni ile geçecektir...

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Çok teşekkür ederim gerçektende çok yardımcı olsun ALLAH razı olsun.Kendisiyle birazdan görüşücem.

ilim-sahibi

Banlı Kullanıcı
bir an önce başlayın ilerleden durum... yoksa daha vahim olabilir...

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Hiç bir zaman onaylamadığım bir şey varsa, o da sadece Arapça duaların verilmesi ve Türkçe Meallerin verilmemesidir. Bir insan papağan gibi gördüğü herşeyi okumaya dolaylı olarak zorlanır ve İslam zekanızı kullanın derken insanları itaate ve uyuma zorlar. Özgür düşünceye sınır çekerek zaruri itaati beraberinde getirir. Paylaşım size aitse Türkçe Mealini talep edeceğim, bu aynı zamanda insanlara ne okuduklarını tamamen bilerek özgüven dolmasını sağlayacaktır. Şayet yukarıdaki reçete size ait değilse lütfen belirtiniz, mesajı düzenleyip altına alıntı yazacağım.

ilim-sahibi

Banlı Kullanıcı
Hiç bir zaman onaylamadığım bir şey varsa, o da sadece Arapça duaların verilmesi ve Türkçe Meallerin verilmemesidir. Bir insan papağan gibi gördüğü herşeyi okumaya dolaylı olarak zorlanır ve İslam zekanızı kullanın derken insanları itaate ve uyuma zorlar. Özgür düşünceye sınır çekerek zaruri itaati beraberinde getirir. Paylaşım size aitse Türkçe Mealini talep edeceğim, bu aynı zamanda insanlara ne okuduklarını tamamen bilerek özgüven dolmasını sağlayacaktır. Şayet yukarıdaki reçete size ait değilse lütfen belirtiniz, mesajı düzenleyip altına alıntı yazacağım.

İslam dini itate zorlamaz... herkes yapacağında özgürdür... yarın tüm meallerini vereceğim...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar benim kardeşim tam 1 yıl önce ilk defa bir kız arkadaşı oldu.Ve o gece sabaha kadar en az 10 kere farklı yerlerden tıklama sesleri duyduğunu söyledi hepsinin çifter çifter tıklandığını söyledi.O geceden sonra devamlı tıklama sesleri duyuyor ve o ilk bir ay devamlı önünden siyah gölgeler geçtiğini söylüyordu.Kız arkadaşında da aynı şey söz konusudur.Git gide rahatsız edici hale gelmeye başladı.Sizce bu ne olabilir beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Dört standart durum söz konusudur teknik olarak:
1-Kardeşinizde bir varlık durumu vardır ve ilk duygusal bağlantıda, aktif olarak ortaya çıkmıştır.
2-Kardeşinizin arkadaşında bir varlık durumu vardır ve kardeşinizle kurduğu duygusal bağlantı sayesinde (iyi veya kötü) bunu paylaşmıştır.
3-Tamamen bu dönemde rastlantısal biçimde ortaya çıkan varlıksal veya altıncı duyunun aktive olmasıyla farklı algıların açılma durumu oluşmuştur.
4- Psikolojik etkiler söz konusudur.
Hepsinin çözümü vardır. Çok da endişe edilecek bir durum yoktur.

İslam dini itate zorlamaz... herkes yapacağında özgürdür... yarın tüm meallerini vereceğim...

Mealleri vermeyi unutmuşsunuz.

nalper

Kayıtlı Üye

Eğer kız arkadaşın büyülerle çok haşır neşir olursa, başına bu tür olayların gelmesi kaçınılmaz olur. Ben de o kız arkdaşın gibiydim ama ondan bir farkım vardı. O farkı da söylemek istemiyorum. onlardan kurtulması uzun sürebilir eğer beklerse ama başka şeyler denerse dua gibi kısa sürede kurtulur.

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
eğer kız arkadaşın büyülerle çok haşır neşir olursa başına bu tür olayların gelmesi kaçınılmaz olur bende o kız arkdaşın gibiydim ama ondan bir farkım vardı o farkıda söylemek istemiyorum.onlardan kurtulması uzun sürebilir eğer beklerse ama başka şeyler denerse dua gibi kısa sürede kurtulur.

Benim kız arkadaşım değil kardeşimin kız arkadaşı.Bana kalırsa böyle şeylerle uğraşmasına gerek yok.Çünkü kardeşim yeteri kadar çok seviyor kız eğlencesine takılıyor

nalper

Kayıtlı Üye
Bir çok insan eğlencesiyle başlar ben de öyle başladım. Sadece eğlence aslında vakit kaybı. Ben uzun bir süre uğraştım ama artık sıkıldım, uğraşmaya gerek yok..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
birçok insan eğlencesiyle başlar bende öyle başladım.sadece eğlence aslında vakit kaybı.ben uzun bir süre uğraştım ama artık sıkıldım uğraşmaya gerek yok..
Konu ne olursa olsun, baştan ciddiyet ve disiplinle yaklaşılmazsa bir süre sonra gereksiz gibi algılanır ve fayda vermez. Bu her konu için geçerlidir. Oysa ki her konunun kendine göre bir gereği vardır. Hiçbir şey gereksiz değildir.