Onlarla mı alakalı!

vampir

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Klasik Filoloji
Anlatmam ne kadar doğru bilemiyorum ama merak ediyorum.Bu bölüme yazmam da doğru sanırım. Değilse lütfen uyarın.

Dün gece kardeşimle yatağımıza yattık. Yataklarımız ranza gibi ama kardeşimin yatağı dolabının üstüne monteli. Neyse, evde uzun bir süredir varlıklar görüyorum.Dün gece çok büyük bir merakla yattım, "Acaba kim onlar?" diyerek kendime. Tam uykuya dalıyordum ki bir gürültü koptu ve yataklarımız itildi,dolabın kapısı çarptı.Hatta dolapta uzun da bir tespih asılı idi,sesini bile duydum. Sanki büyük bir darbe vuruldu dolap tarafından. Kardeşime "Ne oldu?" öyle dedim. Bilmiyorum "Belki dolabın önüne oyuncağım düşmüştür." dedi. Kalktım ışığı yaktım ve dolabın oralara bakındım. Hiç birşey yoktu.Ayrıca bir oyuncağın düşmesi bu kadar hareket sağlamaz ki. Acaba ne olabilir?

nalper

Kayıtlı Üye
Büyük bir ihtimalle cindir.cinler madde değildir ama yinede cisimleri etkileyebilirler.sen yatağından kalkıp ışığı açıncaya kadar onlar dünyayı 5 kez turlar o yüzden onları görmen olanaksız görmenide tavsiye etmem yoksa aklını kaçırma tehliken var onlar çok korkutucu varlıklardır.ama onlardan korkmadıkça sana birşey yapamazlar korkma sitede bu konuyla ilgili bilgi var.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bir çok şey olabilir. Maddeler sıcağa ve soğuğa duyarlıdır. Sıcakta genleşirler soğumaya başlayınca da tekrar büzüşürler. Bu sırada tahta cam metal gibi pek çok madde sarsılabilir, ses çıkarabilir hatta kırılabilir, dengesi bozulabilir ve tekrar yerine oturabilir, bu da sese neden olabilir.
Ses dalgaları çok güçlü dalgalardır, bazılarını kulağımızla duyamayız. Yeryüzünden ya da başka bir yapıdan gelebilir, bu da maddeleri etkileyebilir. Ses dalgası hareket eder ve nesneleri etkileyebilir.

Odada ses ve sesin dağılımı farklılıklar gösterir. Bazen çok küçük bir ses yankıya neden olur, ses gürültü gibi duyulabilir.

Bedensiz varlıklar herhangi bir maddeye durduk yere değmez. Ses çıkarmaz. Sanıldığı gibi öyle herkesi korkutma amacı olan, oyun amacı olan varlıklar değildir.

Cinler madde varlıklardır. 3 boyut oldukları için maddeleri vardır. Diğer varlıkların da maddeleri vardır fakat boyutları farklı olduğu için, dünya maddeleri gibi değildir.

Cinler çok korkunç, aklımızı yitirecek kadar korkunç varlıklar değildir. o bizim bilinç altımızdan kaynaklı bir yorumdur. Ben bu güne kadar korkunç tek bir varlık görmedim. ezoterik kayıtlarda öyle korkunç varlıklar yok. Tek korkunç kayıtlar, Hıristiyanlıkta ve onun karşıtı olan politik din satanizmde vardır. Nedenleri de aşikardır tekrarlamaya gerek yok.

Sesler her gün ritmik oluyorsa ancak o zaman bir varlıktan bahsedebiliriz.

vampir

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Klasik Filoloji
Evde uzun zamandır gördüğüm karartılar ve beyazlıklar var. O gece aşırı bir merakla yatıp sizi bu gece kesin göreceğim deyip yattım ve gözümü yumar yummaz oldu. İlk defa yatağımda oldu bu ses ve bir yatakla birlikte dolabın öylesine genişleme sesi çıkartacağına inanmıyorum açıkçası. Onun haricinde duyduğum sesler de var tabi ama bu kadar şiddetli değil. Yine de sağ olun yorumlarınız için =))

nalper

Kayıtlı Üye
bir çok şey olabilir. maddeler sıcağa ve soğua duyarlıdır. sucahta genelişirler soğumaya başlayacında tekrar büzüşürler. bu sırada tahta cam metal gibi pek çok madde sarsılabilir. ses çıkarabilir hatta kırılabilir.

dengesi bozulabilir ve tekrar yerine oturabilir. buda sese neden olabilir. ses dalgaları çok güçlü dalgalardır bazılarını kulağımızla duyamayız. yeryüzünden yada başka bir yapıdan gelebilir. buda maddeleri etkilebilir. ses dalgası hareket eder ve nesneleri etkilebilir.

odada ses ve sesin dağılımı farklılıklar gösterir. bazen çok küçük bir ses yankıya neden olur ses gürültü gibi duyulabilir.

bedensiz varlıklar herhangi bir maddeye durduk yere değmez. ses çıkarmaz. sanıldığı öyle herkezi korkutma amacı olan oyun amacı olan varlıklar değildir.

cinler madde varlıklardır. 3 boyut oldukları için maddeleri vardır. diğer varlıklarında maddeleri vardır fakat boyutları farklı olduğu için dünya maddeleri gibi değildir.

cinler çok korkunç aklımızı yitirecek kadar korkunç varlıklar değildir. o bizim bilinç altımızdan kaynaklı bir yorumdur.ben bu güne korkunç tek bir varlık görmedim. ezoterik kayıtlarda öyle korkunç varlıklar yok. tek çorkun kayıtlar. hiristiyanlıkta ve onun karşıtı olan politik din satanizimde vardır. nedenleride aşıkardır tekrarlamaya gerek yok.

sesler her gün ritmik oluyorsa anca ozaman bir varlıktan bahsedebiliriz.
Size de katılıyorum, genleşme büzülme olayıdır.

Cinler hakkında dediğimde, bizimkinden farklı maddedirler.(düzelttiğiniz
için teşekkürler.)

Aslında sizin dediğiniz de doğru o kadar korkunç varlıklar değiller çünkü benim taa dedemin dedesi cinleri görmüş ama korkup aklını kaçırmamış. Sadece bizden farklı oldukları için korkabiliriz.