sevdiğim kişiye istediğimi yaptırtmak için

nuast

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar 5 senelik bir ilişkim var ve sevgilimi çok seviyorum. fakat hep o bilir , hep onun dediği olur, saygı duymaz yani özeti o hep beni yönlendirmeye çalışıyor.
artık bu konulardan sürtüşmeye başladık. kaybetmekten korkuyorum. sizce nasıl bir yöntem kullanmalıyımki benim dediklerime karşı çıkmasın ve her dediğimi yapsın

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
bence sevdiğin kişiyi olduğun gibi sevmelisin ama bu senin kararın tabikide sn.nuast
birini seviyorsanız sırf sizin dediğiniz olsun diye sevdiğiniz kişiye zarar vermek pek doğru gelmiyor ama forumda bu konuyla ilgili bir çok konu açılmıştır

saygılarımla

termagant

Kayıtlı Üye
Merhaba günaydın :)

Benim bu konuda tavsiyem, kendini onun yerine koyarak olumlu enerjiler yükleyebilmen. Sen nasılsan dünyan da, etrafındaki insanlar da öyledir. Ona birşey yaptırmak istiyorsan, pozitif bir enerji ile bunu hayal etmelisin. Umarım işe yarar :)

Sevgiyle kalın :)

zenithmx

Kayıtlı Üye
sanırım arkadaşımız maji çalışaması beklentisi içerisinde. bununla ilgili başlıklar var biraz forumu araştırmanızı tavsiye ediyorum. fakat daha önce herhangi bi maji çlaışması yapmadıysanız ve bu konuda tecrübesizseniz bilinçli bi şekilde yapamayacaksanız bu konuda uzman olan başka birine yaptırmanızı tavsiye derim. Selametle.

La-edri

Kayıtlı Üye
sevgi cogu zaman sahiblenme duygusunu beraberinde getirir, ama insan herhalukarda özgür bir varliktir ve özgür olmali, bence konusarak hal edilmeyecek bir sorun yoktur insani iliskilerde...
siz yazinida maji uygulamasimi istediniz bilmiyorum belkide saadece tavsiyelerde bulunulsun istemissinizdir, ben öyle algilamak istedim,yönetilmekden sikayetcisiniz, ama yöneten olmak istiyorsunuz,biraz düsünün isterseniz...(kizmayin dostane bir tavsiye saadece) :)

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Bende başlarda aynı sorundan dolayı şikayetçiydim.Fakat yavaş yavaş düzelmeye başladı.Sevgilinizi her haliyle kabul etmelisiniz.Çünkü her insanın farklı bir özelliği vardır.Ben her haliyle kabullendim.Siz hakimiyeti elinize almayı istiyorsunuz ama bence hatalısınız onun yerine başka bir yöntem bulmalısınız.

nuast

Kayıtlı Üye
hepinizin düşüncesine saygı duyuyorum ve teşekkür ediyorum. defalarca denedim tabikide hep yöneten taraf asla olmak istemem . ama karşınızdaki insan hep yönetmek isteyince hiç bişeyden zevk alamaz hale geldim. mutlu olamıyorum ikimizin düşüncesi aynı olmasını her ikimizin kararıda hoş karşılansın istiyorum. benim bu konuyu yazmamdaki sebep , hem maji çalışması hemde yorumlarınızı görmekti niyetim. ama bu laftan anlamıyor ki :(

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
bana kalırsa yinede maji uygulaması yapmanızı tavsiye etmem çünkü anladığım kadarıyla pek fazla bu konuda araştırma yapmamışınız başınıza gelebilicekleri bi düşünün o kızın ne acılar çekiceğini ? hem aranızda kelime ayrılığı bir çok kez oluyorsa ayrılmanızı tavsiye edeceğim ama yok o kız benim hayat arkadaşım diyecekseniz ileridede bu sorunla karşılaşabilirsiniz X)

sağlıcakla kalın

Kar

Elit Üye
Sayın oneblood yazılarınız neden çelişkili,diğer açtığınız konuda sevdiğiniz kıza kavuşmak için yardım istiyorsunuz burda,tam zıddı tavsiyede bulunuyosunuz.Biraz sakin kafayla gerçekden ne istediğinizi iyi tahlil edin ,ruhen daha kararlı olursunuz.

nuast

Kayıtlı Üye
sayın, kar neyapmalıyım sizce ?

en basit ve en etkili olan şey nedir?

erdemtekin1

Kayıtlı Üye
En basit ve en etkilisi kendini tartman..Saygısı yok diyorsun..bi ilişkide saygı yoksa zaten o ilişki bitmiştir.Daha fazla zorlamayacaksın kardeşim..Herşeyi oluruna bırak..her istediğini yaparsan sen yandın demektir..Yapma..Herşeyi açıkça konuş..Majiye,büyüye bilmem neye hiç gerek yok..Aklını ve yüreğini aurı ayrı konuştur..Aklınla idrak et ,kalbinle onayla ve ağzınla söyle..Göreceksin düzelir..Düzelmezse uğraşma sana sevgili çok kardeşim :)

Kar

Elit Üye
Eğer majikal çalışmayla kendine bağlamayı tercih edersen inançlı ve sabırlı olmalısın,.Sitedeki bir çalışmayı kendine seçmeli ve üzerinde sabırla devam etmelisin.Yok eğer majiyi tercih etmem diyorsan kaybetmeyi onsuzda yaşamayı göze almalısın ve buna hazırlanmalısın.İnan çok zor değil ben tecrübe ettim daha önce .Sitede kişisel ve ruhi gelişimle ilgili yazıları oku bu sana güç katar,güçlü olursan bazı olayları karşılaman ,atlatman daha kolay olacaktır.Majikal yardım için Kontejyan'a özelden mesaj atabilirsin.

termagant

Kayıtlı Üye
kesinlikle arkadaşım, bu sitedeki bilgileri okumalısın.Kendine uygun olanı bulursun zaten kullanmak için. İç sesin seni yönlendirecektir.
Ya arkadaşlar bu arada birine vicdan azabı çektirmek için yapılabilecek birşeyler varmı? nereye bakacağımı anlayamadım.. Yada ne yapabiliriz? yardımcı olurmu sunuz?
Teşekkürler, sevgiler...

nuast

Kayıtlı Üye
arkadaşlar neden biri kişide şunu yap diye yardımda bulunmuyor :( herkeze derman bulmaya çalışıyor. bana burda bile yardım eden çıkmıyor.

pasa_subasi

Kayıtlı Üye
ne yaptın bende su an 6 yıldır beraber oldugum sevgılım var bır barısıyoz 2 ay konusmuyo ve bende onu cok sevıyom sen majı calısması yaptınmı

sabahh

Kayıtlı Üye
Hükmetme gücü http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=10948 Muhabbet ve kötü huydan vazgeçirme http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=11340 Bu iki linki de incelemenizi tavsiye ederim yardımcı olacagını düşünüyorum ayrıca küçük bir yorum yapmadan geçemicegim siz bu insanın bugüne kadar sizi yönetmesine müsade etmişsiniz bu saatten sonra karşınıza alıp konuşarak yada tavrınızı ortaya koyarak çok iyi bir sonuç alamazsınız aksine size son günlerde değiştiğinizi söyler ve kendi kafasında kuruntular eder sanırım şuan için en iyi fikir maji gibi geldi ;) iyi forumlar

nuast

Kayıtlı Üye
saba sana çok teşekkür edrim. ohhh be sonunda beni anlayan biri çıktı. deneyeceğim arkadaşım sağol*sağlıcakla kal