Evler

Almunecar

Kayıtlı Üye
Sayın moderatörler.. Benim natal haritamın ikinci evinde hem Jüpiter, hem Venüs var..Akrep burcu kesiyor. (Bakmayın böyle yazdığıma, anladığımdan değil; bir arkadaşım söylemişti..)
Ancak 40 yaşıma geldim, şimdiye kadar öyle çok yüklü miktarda para kazandığımı söyleyemem. ????

Almunecar

Kayıtlı Üye
Bir sorum daha olacaktı: Astroloğa gittiğimde doğum saatimi bilmiyordum.. Ama annem, sabaha karşı doğduğumu söylemişti. Ben de astroloğa ilettim (çok tecrübeli bir astrolog) Bilgisayarındaki programa ve bana bakıp: "Doğru tam sınırda doğmuşsun. 04:30" dedi. Ve yükselenimin başak olduğunu söyledi. Bu doğru mudur? Yaşımın 40 olduğunu söylemiştim. Bundan böyle burçları okurken (doğru olduğunu varsayarsak) ana burcumu mu (terazi) yükselen burcumu mu (başak) okumalıyım.
Teşekkür ederim.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bir yorum yapılamaz bu durumda ,maalesef eksikler çok...Jüpiter para evine bulunması yetmez ..orda hangi burçtadır ve tabi ki diğer açılara , diğer gezegenlerin konumuna bakılması gerek ... Sert açılar varsa Jupiter'in 2ci evde olmasına rağmen ani maddi kayıpları da getirebilir . Bir konuda şanslı olabilirsiniz . Bu ille de maddi olacak anlamına gelmiyor .. Size ait olan evi "BENİM " anahtar kelimesi olan ev ,2ci ev yani, incelenmesi gerek. Kimiler ileri yaşlarda parayı bulur , kimiler öldükten sonra ünlenir .Tek bir işaret diye bir şey yok ,bir bütün olarak bakıp yorum yapılır
Sevgiler

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bahsettiğiniz "çok tecrübeli astrolog " arkadaşınız neye göre bu hesaplamayı yaptı bilemiyorum ..Sadece dış görünüm yükseleni bulabilmeniz için yeterli olmayabilir. Yükseleniniz tespit edilebilmesi için , sizden bazı bilgiler alınması gerek . Örnek : eğitim , önemli rahatsızlıklar , yer değişimi (yurt dışına taşınma gibi ) Tabi ki bunlar hepsi değil , ama 1-2 ipucu bulunursa , tespit edilebilirse ,o zaman şüphesiz yükseleniniz bulunur...Tabi ki doğum yılı ,ayı ,ve günü bilinmesi şart :)
Sevgiler

Almunecar

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz "çok tecrübeli astrolog " arkadaşınız neye göre bu hesaplamayı yaptı bilemiyorum ..Sadece dış görünüm yükseleni bulabilmeniz için yeterli olmayabilir. Yükseleniniz tespit edilebilmesi için , sizden bazı bilgiler alınması gerek . Örnek : eğitim , önemli rahatsızlıklar , yer değişimi (yurt dışına taşınma gibi ) Tabi ki bunlar hepsi değil , ama 1-2 ipucu bulunursa , tespit edilebilirse ,o zaman şüphesiz yükseleniniz bulunur...Tabi ki doğum yılı ,ayı ,ve günü bilinmesi şart :)
Sevgiler

Evet hepsini biliyordu. Zira eski kız arkadaşımın çok yakın arkadaşıydı. Bana özetle söylediği şuydu: "Küçük paralarla uğraşma. Bu mercedes motoru doğan marka otomobile monte etmeye benzer.. Spor bile yapsan en ağırını yap. Borsa oynarsan en en yüksek meblağlarla girersen çok kazanırsın.. vs.."
Ona hak vermedim değil. Zira annemin küçüklüğümden beri bilinç altıma ektiği kıtlık bilincinin yeni farkına vardım.. E, Jüpiter her şeyi abarttığına göre, ve 2. evde bulunduğuna göre.. Demek istediğim sanırım anlaşıldı Sayın Amthyst:)

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Evet hepsini biliyordu. Zira eski kız arkadaşımın çok yakın arkadaşıydı. Bana özetle söylediği şuydu: "Küçük paralarla uğraşma. Bu mercedes motoru doğan marka otomobile monte etmeye benzer.. Spor bile yapsan en ağırını yap. Borsa oynarsan en en yüksek meblağlarla girersen çok kazanırsın.. vs.."
Ona hak vermedim değil. Zira annemin küçüklüğümden beri bilinç altıma ektiği kıtlık bilincinin yeni farkına vardım.. E, Jüpiter her şeyi abarttığına göre, ve 2. evde bulunduğuna göre.. Demek istediğim sanırım anlaşıldı Sayın Amthyst:)

Siz öyle diyorsanız öyledir mutlaka :).. ama sadece Jüpiterin konumu anlattınız ve durum öyle olunca "vicdanen" yorum yapamam ..Doğru olmaz .. Ama satroloji nerden geldik , nereye varacağız gösterir bize , yeter ki doğru yorum yapılsın :)
Sevgiyle ve Işıkla kalın