Kristal enerjisi

Kar

Elit Üye
Kırklı yaşlarda olanlar belki hatırlayabilir diye soruyorum .Yıllar önce bir televizyon programında bir genç çıktı elinde bir çanta dolusu çizim vardı. Makinaya, uçandairelere benzer çizimler. Çok detaylı çizimlerdi ve kristallerle çalışıyordu bu çizimler. Genç ,bunları kendisine görmediği bir varlığın çizdirdiğini anlatıyordu. Tabi karşısındakiler bu duruma yorum bile yapamadılar konu kapandı.Aklımda kaldığı kadarıyla çizimler müthişdi.İnternette araştırdım ama bu konuyla ilgili birtek yazı bulamadım.Gencin son sözleri hala kulağımda, mühendisler lütfen bunları incelesinler devlet bu çizimlere sahip çıksındı.Bu konuda bilgisi olan varmı ben programın adını bile hatırlamıyorum.

nalper

Kayıtlı Üye
bu konuda bilgisi olan insanlar varmı bilmiyorum ama büyük bir ihtimalle yoktur..inş. bilen biri çıkar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
büyük bir ihtimmale yoktur diyorsunuz. neden bir aşağılama eğilimindesiniz anlamadım.

konu olarak açıyorum oradan okursunuz.

nalper

Kayıtlı Üye
aşığlamak istemiyorum sadece kırk yıl önceki birşeyi hatırlayan birin olucuğanı sanmadığım için öyle dedim..

Kar

Elit Üye
Ben hatırlıyorum ya.Neyse değerli zamanımızı Urum' un konuyla ilgili açtığı yazıyı okumakla geçirelim.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
Yahu biri biliyosa solesin.ole dediyse onemlidir.dunyadan disarida hic ummadigimiz seler oluyo

phusey

Kayıtlı Üye
urumu açtığılinki bulamadım ne diye aramalıyım?