PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bağlama büyüsü

lavi_nia
21.06.2010, 13:06
Ayetel Kürsi ile bir kimseyi istediğin gibi bağlarsın. Örneğin: Bir kimsenin kârını ve kazancını bağlamak, dilini bağlamak, uykusunu bağlamak, bevlini bağlamak, erkekliğini bağlamak, muhabbetle kendine bağlamak, gerek kahriye gerek celbiye veya her ne tür şekilde olursa olsun bağlamak istersen:
Önce maksadın her ne ise güzelce bir abdest aldıktan sonra, tam inanç ile niyet edip, Besmele-i şerif ile Ayetel Kürsiyi aşağıdaki tertip üzere okursun .

Sarı, beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, gri ve siyah renk olmak üzere yedi ipek ip al. Her renk ipe yedi kere Ayetel Kürsi okuyup yedi düğüm at.

Düğümleri attıktan sonra, yedi renk ipi eline alıp hepsini birden bük ve bir araya getir. Sonra şu tertip üzere Ayetel Kürsi yi oku :

Bismillahirrahmanirrahim Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyüm.

deyince birinci düğümü bağla.

Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te' huzühü sinetün vela nevm .

deyince ikinci düğümü bağla .

Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te’ huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu indehü illa bi iznihi ya’lem.
deyince üçüncü düğümü at .

Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyüm La te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati ve me fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim .
deyince dördüncü düğümü at .

Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm.

deyince beşinci düğümü bağla.

Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm Late’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard menzellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehü vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma.
deyince altıncı düğümü at .

Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma ve hüvel aliyyül azim.

deyince yedinci düğümü bağla .
Yedi düğümüde bağladıktan sonra bu ipeği ağır bir taşın altına koy ve
''Bu taş bu ipeği nasıl basarsa fülan oğlu fülanın dilide öyle basılsın, Allah c.c. ın yardımıyla Ayetel Kürsi hakki için “ dersin.
Veya; “Bu taş bu ipeği nasıl basarsa fülan oğlu fülan ın kazancı ve karı bağlansın, Allah c.c. ın yardımıyla Ayetel Kürsi hakkı için “ dersin.
Eğer bu ameli muhabbet için yaptın ise;
“Bu taş bu ipeği nasıl basarsa fülan kızı fülanın aşkını ve gönlünü kendime bağladım vede bağlansın, Allah c.c. ın yardımıyla Ayetel Kürsi hakkı için“
dersin. Bunları dilediğin şekilde söylersin. Bu mesele sahih olup, defalarca tecrübe edilmiştir .aman akıllı ol sakın keyfi yapma iki yüzlü bıçak gibidir

kikirik
21.06.2010, 15:38
taşa mı bağlayacağız ters tepmişse ne olabilir örneğin muhabbet için yapmışsak

lavi_nia
21.06.2010, 17:03
hayır ağır olan bi taşın altına koyabilirsiniz

kikirik
21.06.2010, 17:05
peki keyfi yapmadığımız sürece ters tepke etkisi var mıdır sayın lavinia? ve de iplerin ipek olması şart mıdır?

mehmet1975
28.06.2010, 20:47
bir sorum olacak ben daha önce bir uygulamada deniz kenarında bir taşın altına koymuştum terkibi sonra hoca bana onu ordan aldırttı deniz kenarı olmaz diye varmıdır bir aslı.. birde ipek iplik özel bir ip midir tuhafiyeciye gidip ahbab oradan 5 renk ipek ip ver diyebilirmiyiz yoksa özel bir yeri mi var alınacak yanlış anlamayın biz erkekler kadınlar kadar rahat değiliz bu konularda kadınlar vapurda çatır çatır muska atıyorlar denize pikniğe gittim ellerinde muska ağaca asıyorlardı ...ben ilk terkip yaptığımda gece olmasını bekledim birisi görürse ne yapıyorsun derse cevap veremem diye .... teşekkür ederim

lavi_nia
29.06.2010, 10:35
genelde denız suyu buyuyu temızler derler ama benımde tam net bı bılgım yok ama su deymıcek yer olursa daha ıyı olur ıpı soruyorsan tuhafıyelerde falan bulabılırsın zaten 5 renk ıp ver demene gerek yok :D orda zaten kutu ıçerınde olur o şekılde de bakabılırsın arkadaşım

animalsa
29.06.2010, 11:49
Ayetel-kürsi ile bağlama işlemi nasıl oluyor anlam veremiyorum.

Anlamı budur.

ALLAH ki, Tanrı yoktur ancak O vardır, diridir ve kendi kendine kâimdir; ne uyuklaması ne de uyuması sözkonusudur; yerde ve göklerde ne varsa O’nun içindir; O’nun katında kim şefaat edebilir ki izni olmaksızın; bilir önlerinde ve arkalarında olanların hepsini; izni olmadan ilminden bir şeyi kapsamak mümkün değildir; kürsüsü semâları ve yeri içine almıştır; koruması dışında bir şey kalamaz; yüce ve azamet sahibidir.

Kontejyan
29.06.2010, 18:14
Ayetel-kürsi ile bağlama işlemi nasıl oluyor anlam veremiyorum.

Anlamı budur.

ALLAH ki, Tanrı yoktur ancak O vardır, diridir ve kendi kendine kâimdir; ne uyuklaması ne de uyuması sözkonusudur; yerde ve göklerde ne varsa O’nun içindir; O’nun katında kim şefaat edebilir ki izni olmaksızın; bilir önlerinde ve arkalarında olanların hepsini; izni olmadan ilminden bir şeyi kapsamak mümkün değildir; kürsüsü semâları ve yeri içine almıştır; koruması dışında bir şey kalamaz; yüce ve azamet sahibidir.
Meal olarak düşündügünüzde evet haklısınız lakin Ayet-el Kürside bazı esmalar geçer örnegin Hayy Kayyum Allah gibi bu isimlerin Hadimlerinin görevine bakılmalı, Baglı bulundukları konaklara bakılmalı, ayet içinde ki ebcedi deger harflerinin işaret ettigi görevliye bakılmalı.. Mealden mana ile çözüm kafa karışıtır.. Bunu ön bilgi olarak yazdım, Ayet-EL Kürsi ile çözüm olurmu olmaz mı bunu daha önce açıklamıştım..

akın
30.06.2010, 00:39
İlla 'ipek' olması şartmı yoksa tuhafiyeden alıcagımız 5 farklı renkte ipte işimizi görürmü. Biraz Hızlı cvp verirseniz çok sevinirim ...

yaralı.kalp
27.07.2010, 15:45
evt bnde bnu mrk ediyormm

Kontejyan
27.07.2010, 15:55
Arkadaşlar sürekli aynı uyarıyı yapıyoruz artık bunu ögrenin, uygulamada ne denildiyse o uygulanır, ipek denilmişse ipektir yerine başka birşey kullanamazsınız.. Burada ipek kullanılmış çünkü temsiliyeti vardır yerine başka temsilci kullanmak negatif sonuç verir.

Yesil Cingene
27.07.2010, 16:44
evt bnde bnu mrk ediyormm
Önce imla kurallarını öğrenin!

BFT
16.08.2010, 16:51
Ben tam anlayamadım, ilk önce teker teker bağlayıp sonra hepsini birbirine mi düğümleyeceğiz? Saflığım üstümde sanırım. :(
Bir de evet ipek olması şart mı?

BFT
17.08.2010, 13:05
İpek olması gerekiyormuş şimdi gördüm :) pardon :):)

mrka
27.08.2010, 19:43
Bu uygulamayı yaptıktan sonra nasıl bozacağız? İpleri yakıp toprağa karıştırsak olur mu?

URUMHAMATAHAYİL
28.08.2010, 16:20
neden yapıp bozmak istiyorsunuz.

yule
29.08.2010, 16:21
Garipmiş yapıp bozmak istemeniz. Denemek mi amacınız başarıp başarmadığınızı mı göremk istiyorsunuz.

La-edri
29.08.2010, 20:27
Erkeklik bevl baglanmakdan söz ediliyor,bozmayi tabiki sonra ister, zira bevl bagliligi hertürlü sikintiyi meydana getirir, buda vicdan meselesi..
En güzeli uzak durmak, ama olabilir kisi bagladigi insanin acisini gördügünde pismanlik duyabilir..

kikirik
29.08.2010, 20:39
denedim yalnız ipekle değil normal iple hiç bir şey olmadı.

La-edri
29.08.2010, 21:02
Normal ipden kaynaklaniyor olmasin sorun :D

mrka
04.09.2010, 10:36
neden yapıp bozmak istiyorsunuz.

yapmak kadar bozmayı da bilmek gerektiğini düşünüyorum, her şeyin bir geri dönüşü olmalı. Bir şeyi öğreneceksek hem yapmayı hem bozmayı öğrenmeliyiz. Ancak o zaman tam anlamıyla öğrenmiş oluruz.

edalim
10.09.2010, 19:41
Merak ettiğim bu anlatılanla karşımızdaki erkeği kendimize mi bağlıyoruz yoksa erkeğin erkeliğini mi bağlıyoruz?

origanum
14.09.2010, 11:01
Merak ettiğim bu anlatılanla karşımızdaki erkeği kendimize mi bağlıyoruz yoksa erkeğin erkeliğini mi bağlıyoruz?

İlk satırı okuyunca görülüyor zaten, gayet açık yazmış üyemiz ama ben gene de o kısmı kopyalıyorum:
Örneğin: Bir kimsenin kârını ve kazancını bağlamak, dilini bağlamak, uykusunu bağlamak, bevlini bağlamak, erkekliğini bağlamak, muhabbetle kendine bağlamak, gerek kahriye gerek celbiye veya her ne tür şekilde olursa olsun bağlamak istersen:

hand_Some
31.10.2010, 17:01
Gerçekten ipek iplik nasıl bulunur. Tuhafiyede varmıdır.

blackangel85
01.11.2010, 00:40
bende edıyorum cevaplayabılır mı konuyu açan arkadas?

yule
01.11.2010, 00:46
Tuhafiyelerde bulamazsınız. Ya tekstil firmalarında ya da bu tekstil firmaların satıcılarından bulabilirsiniz.

blackangel85
01.11.2010, 00:53
yule pekı bu işlemle basarıya ulasabıılrmıyız yanlıs bır sey denememek adına sormak ıstedım

yule
01.11.2010, 01:05
Bilmiyoru mdenediğim bir işlem değil deneyin görün.

lavi_nia
01.11.2010, 11:05
anlayamadığım çok ufak şeylerı sorun yapıyorsunuz taş altına değıl eşya altına dıyorsunuz yada normal ıp olmazmı dıyorsunuz vs vss yazılan neyse o yapılmalı arkadaşlar eğer dedınız gıbı basıt olsaydı herkez yapardı yapılanı bozmak ta bana göre yanlış gelıyo zaten herşeyın bellırlı bı zamanı vardır bellı bı zaman sonra yapılan herşey bozulur

tubix
22.11.2010, 14:04
biri tuhafiyede bulunur ip diyor biri firmadan al diyor
anlamıyorum ki ya
bu ipek dediğiniz ince hafif tülümü oluyor belki bizde vardır ama anneme soramam sorsam ne yapıcaksın dicek :) nasıl anlayabilirim bunu

tubix
22.11.2010, 14:16
bide k.bkmayın gene sorum olccak
burda 7 ayrı ipe düğüm atp onları eline alp bük ve bir arya getr
diyor ya sonra baslıyor tekrar düğümler
onu yumak haline gtrnce nasıl tekrar düğüm atıcaz onu anlamadım bana yardımcı olurmusunz ?

save
04.12.2010, 17:19
taşın altına koymasak olmaz mı?saçma gelebilirde alınır bişey olur

serfiraz
15.04.2011, 01:33
bu paylaşım için teşekkürler.

sisi24
17.04.2011, 00:45
İplerin ipek olması şartmıı lütfen cevap verirmisiniz çok merak ediyorum... :(

Zeyna
20.04.2011, 02:34
Arkadaşlar uygulamalarda verilen materyaller kullanılacak malzemeler sayıları yapılış şekilleri nasıl verilmişse aynen uygulanmalıdır. Değişik şeyler kullanırsanız doğal olarak orjinalinden çıkmış olacak uygulama. Kişiye özel o olmaz ise şunu kullansak tarzında olmaz. Çünkü hepsinin bir etkisi vardır uygulamaya . iyi geceler

Zeyna
20.04.2011, 02:51
İplik konusuna gelince hepinizin elinin altında bilgisayar var. Biraz araştırmacı olun. İplik firmaları diye yazın .Bulunduğunuz İl yada ilçeye yakın birini arayın ,Bu malzemeler çok zor bulunan şeyler değil. Uygulamayı yapmadan önce sitemizde birçok örnekleri var biraz araştırın okuyun nasıl yapıldığını tam olarak algılayıp doğru şekilde uygulayın. Her yapılan uygulamanın yanlış yapıldığında etkisi olabilir karşı tarafada sizede. Örneğin: aşağıda bir arkadaşımız bahsetmiş başka bir arkadaşın kendi arkadaşını doldururduğuna inanan birine uygulama yapmak istiyor ya yanılıyorsa ya yaptığı uygulama kendisine zarar verecekse. Nasıl ilaçlarda mide hapı baş ağrısına cevap vermezse, dualarda da böyledir. Her duanın, her surenin bir Hüddamı vardır. ...Zikirler okunması gereken sayılar şifre gibidir bir fazla yada bir eksik okunduğunda farkeder. Önce mümkün oldukça burdaki ilmi bilgilerden kendimizi eğitelim ki hem kendimiz hem karşımızdaki bilinçsizce zarar görmesin. Lütfen bunları iyice düşünüp öyle hareket edelim. İyi geceler

sezer18
13.08.2011, 03:42
Merhaba arkdaslar ben bugün bu islemi denedim, yazildigi gibi harfiyen uyguladim sonuc alir almaz haber verecegim sizlere insallah ise yarar.

anktekinc
14.08.2011, 20:47
bu ayetel kürsi ile yapılan bağlama uygulamasından bi sonuşç alabildinmi?

sezer18
15.08.2011, 00:22
Emir8484 kardesim yapali nerdeyse iki gün oluyor hic bir gelisme yoktur simdi9ye kadar cok maji,tilisim ve büyü cesitleri yaptim ve 80% sonuc aldim simdilik bu büyüden hic bir tik yoktur bakalim sonuc nasil olucak ben buraya yazcagim bir hafta sonra sonuc alaip alamadigimi

demonic
15.08.2011, 01:22
Kaynak alıntı sanırım?

gül1234
17.08.2011, 20:35
evet arkadaşlar ben kendim denedim ve oldu oldu ama nasıl bozulacak hiç bir fikrim yok bilen varsa yazabilirmi lütfen

sezer18
18.08.2011, 00:07
kardes ben denedim olmadi sende kac gün sürdü etki göstermesi ?

jelouss
18.08.2011, 00:08
evet arkadaşlar ben kendim denedim ve oldu oldu ama nasıl bozulacak hiç bir fikrim yok bilen varsa yazabilirmi lütfen

neden bozmak istiyorsun herkes tutsun diye uğraşıyor :) bilgili kişiler mutlaka yardımcı olacaktır çözmen konusunda bildiğim bişeyler var ama emin olmadan yanlış yönlendirmek istemem

dreamlike
26.09.2011, 03:32
bir renk ipe 7 ayetelkürsimi okunacak yoksa, her düğüme 7 ayetelkürsi mi ??

leandra21
08.10.2011, 22:29
bunun için saf ipek iplik olması lazım araştırdım saf ipek iplik buldum fakat rengi beyaz diyer renkler için boyama yapılması lazım galiba çünkü başka rengi yok

anxiety
08.10.2011, 23:03
İslama veya bir dine inanmıyorum. Bunu denesem işe yarabilitesi var mı ? :) Olmayacağıma inancım tam ama olumlu yorumlar var ilginç.

Lilyan8
08.10.2011, 23:38
Erkeklik bevl baglanmakdan söz ediliyor,bozmayi tabiki sonra ister, zira bevl bagliligi hertürlü sikintiyi meydana getirir, buda vicdan meselesi..
En güzeli uzak durmak, ama olabilir kisi bagladigi insanin acisini gördügünde pismanlik duyabilir..

bevl nedir?

Lilyan8
09.10.2011, 00:29
arkadaslar birinin nefesin baglamak icin yani bensiz nefes alamasin diye bunu yapmak istedigimiz zaman nasil söyluyoruz? bir de dilini baglayinca tam olarak ne oluyor? yapan kisiye ne derse desin karsi mi gelemiyor nedir?
baglamanin etkisi nezaman basliyor ve nekadar suruyor? nezaman yenilenmesi gerekiyor? birden fazla baglama ayni anda veya ertesi gun yapilirsa ne olur? ayni baglama birden fazla yapilirsa ne olur? daha mi etkili olur?

hesini ciddi anlamda cevaplayan cikarsa cok sevinirim.

selamlar

sayko224
11.10.2011, 11:35
ya ben kişin anne adı ile kendi adını bilmıyorumm ne yapabilirim

Aski
28.12.2011, 20:06
Arkadaslar uzulerek söylüyorum denedim, bisey olmadi

evelina
28.12.2011, 20:32
Arkadaşlar bu nasıl bi saçmalık yok bağlama,yok buyu,yok bilmem ne bilmem ne....Peki bu tür şeylere neden başvuryorsunuz?kendinize hiç mı güvenmyorsunuz.Diğelim ki tutu....nereye kadar???bi da yenilerseniz ,sonra???Karşı tarafta da tabi ki boş durmicak bunu bozmak için uraşıcak,eeee sonra tam bi çorba.Ama bu arada ömür geçör ve mafolmuş2 hayat.Biri hırsına yenik düştü diyeri da habersiz her şeyı tepe taklak oldu.Peki bu hayat geçici kim nezaman ölecek beli değil.Hesap zamanı kimse mı düşünmyor???Bir insana kendinize sevdirecek gücünüz yokken yaptıkların hesabı nasıl ödiyeceksınız.Diyelim ki bağaladınız onu ve o ne yaptını bilmeden programlanmış bi makina gibi size seviyor...Ama farkında değil...Bu nekadar zeyvkli olur?çok merakedyorum.Siz buyu muyu brakın gücünüz varsa boile sevdirin kendinize,olacak olursa zaten kendinden olur.Bişeilerin hesabı sormak için yapıyorsanız(intikam gibi)bu Allahın işi hesap sormak.Siz Rabimin işine karışmayın.Yaşadınız herşey den zevk alın,verilenle mutlu olun ,da fazla isteyın ama.....hiç bişei zorla almayın.Hele siz ayıt bişei değilse aklınızdan bile geçırmeyın.Brak o bir dünyada ki hesabı...burdan başlarsın bedel ödemeye.Ya çoluk çocukten çıkar ,ya aileden ya senden.Ama çıkar.Başınıza oile bişei gelir ki felç da olabilirsin ,yuzunuz vucudunuz yanabilir,sakat kalabilirsın.ozaman yapacan buyu bile sana kimse balanmaz.Aklınızı başınıza toplayın ve herşeyı oluruna brakın.Atıcanız her adım,sonrasını da hesaplayın ki pişman olmayasınız...Giri dönemecek bi yola girmeyın.GEÇ OLMADAN!!!!!!!!!!!!!!

Aski
29.12.2011, 01:30
Arkadaşlar bu nasıl bi saçmalık yok bağlama,yok buyu,yok bilmem ne bilmem ne....Peki bu tür şeylere neden başvuryorsunuz?kendinize hiç mı güvenmyorsunuz.Diğelim ki tutu....nereye kadar???bi da yenilerseniz ,sonra???Karşı tarafta da tabi ki boş durmicak bunu bozmak için uraşıcak,eeee sonra tam bi çorba.Ama bu arada ömür geçör ve mafolmuş2 hayat.Biri hırsına yenik düştü diyeri da habersiz her şeyı tepe taklak oldu.Peki bu hayat geçici kim nezaman ölecek beli değil.Hesap zamanı kimse mı düşünmyor???Bir insana kendinize sevdirecek gücünüz yokken yaptıkların hesabı nasıl ödiyeceksınız.Diyelim ki bağaladınız onu ve o ne yaptını bilmeden programlanmış bi makina gibi size seviyor...Ama farkında değil...Bu nekadar zeyvkli olur?çok merakedyorum.Siz buyu muyu brakın gücünüz varsa boile sevdirin kendinize,olacak olursa zaten kendinden olur.Bişeilerin hesabı sormak için yapıyorsanız(intikam gibi)bu Allahın işi hesap sormak.Siz Rabimin işine karışmayın.Yaşadınız herşey den zevk alın,verilenle mutlu olun ,da fazla isteyın ama.....hiç bişei zorla almayın.Hele siz ayıt bişei değilse aklınızdan bile geçırmeyın.Brak o bir dünyada ki hesabı...burdan başlarsın bedel ödemeye.Ya çoluk çocukten çıkar ,ya aileden ya senden.Ama çıkar.Başınıza oile bişei gelir ki felç da olabilirsin ,yuzunuz vucudunuz yanabilir,sakat kalabilirsın.ozaman yapacan buyu bile sana kimse balanmaz.Aklınızı başınıza toplayın ve herşeyı oluruna brakın.Atıcanız her adım,sonrasını da hesaplayın ki pişman olmayasınız...Giri dönemecek bi yola girmeyın.GEÇ OLMADAN!!!!!!!!!!!!!!

Arkadasim kim istemeski oluruna birakmak , bazen öyle aci varki ölümden beter , ama insan caresiz kalinca hersey yapiyomus demekk,

origanum
29.12.2011, 01:46

Siz büyü sitesinde olduğunuzu unutuyorsunuz galiba. Burada tavsiye ve uyarı yapmayın demedik mi üyelere. Bu tip yorumlar yasaktır ve affetmeyiz kimseyi de. Buraya uygun şekilde davranmasını bilmeyenlerin ilişiğini keseriz. Böyle biline.
Dini değerlerinize uymuyor ise uygun yerlere gidiniz. Burada işiniz ne? Size uymayan konuları görünce de yapmanız için kimse zorlamıyor, tıpkı yapmaması için de zorlanmadığı gibi. Düzenimiz bu şekildedir. Sizlerin anlayamadığı buranın büyüler hakkında bilgilendirmek, fikir sahibi etmek için kurulduğudur. İnancına ters düşenlerin yorum yapması için değil.

üzgün kız
30.12.2011, 14:14
ben bunu yaptım ama filancanın oğlu falan dedikten sonra tasın altına koydum tutmama ihtimali var mı bide ters tepebilir mi acaba bilgilendirirseniz sevinirim

ina
13.01.2012, 21:25
ben bunu yaptım ama filancanın oğlu falan dedikten sonra tasın altına koydum tutmama ihtimali var mı bide ters tepebilir mi acaba bilgilendirirseniz sevinirim
sevgili uzgun kiz, bu tur uygulamalarda tam inanc mecburiyeti vardir. Eger supheyle yaklasirsaniz bastan kaybettiniz demektir. Inanarak yapin bir diger konuda yapilan uygulamalarin gizli kalma ilkesidir. Soylenen sir olmaktan cikan uygulamalarin gerceklesme sansi cok azdir bilginize

use
05.07.2014, 18:32
Bu 7şer düğümü attıktan sonra hepsini büküp sureyi okumaya başlandığındada 1,2,3. düğüm atarak sure okuyor ya o düğümler naıl atılıyor sorulmuş ama cevap gelmemiş