sevdiğini bağlama

SAH_MUHAMMED

Banlı Kullanıcı
arabi ayının ilk cuma günü 25 cm(kurutulmuş koyun bağırsagı) kiriş alınır sirkeye batırılır tenha bir mekanda üzerine okunmaya başlanır 7 düğüm atılır
1.düğümde:MA AĞNA ANNİ MALİYEH
2.düğümde:HELEKE ANNİ SULTANİYEH
3.düğümde:HUZUHU FE GULLUHU SÜMMEL CEHİYME SALLAHÜ
4.düğümde:İZESSEMAÜN ŞAKKAT
5.düğümde VE EZİNET LİRABBÜHA HUKKAT
6.düğümde:AHİYYEN ŞERAHİYYEN
7.düğümde:KEVSER SURESİ OKUNUR
düğümler bitince :ya rabbi falan bin falanın aklını fikrini 366. damarlarını muhabbetle kendi üzerime bağladım biran bensiz duramasın rahatı huzuru kalmasın yemesin içmesin uyumasın taki bana kavuşuncaya dek denir ve bu kiriş ağır bir taşın altına gömülür .

not:bunu yapmak sizi ne kadar mutlu edecek ve karşınızdakini ne kadar mutlu edecek düşünürek yapmanızda fayda görüyorum..defalarca denenmiş başka uygulumaya gerek bırakmayacak kuvvetli bir çalışmadır.zaten çalışan bir uygula varsa ikinci bir uygulamaya gerek yoktur...
saygılarımla...

isabet

Kayıtlı Üye
Arabi ayının ilk cuma günü 25 cm(kurutulmuş koyun bağırsagı) kiriş alınır sirkeye batırılır tenha bir mekanda üzerine okunmaya başlanır
------------------
Üzerine okunacak olan özel bir duamıdır.yoksa 1.düğümden başlayan dualar mı? Paylaşım için teşekkür ediyorum.

SAH_MUHAMMED

Banlı Kullanıcı
Arabi ayının ilk cuma günü 25 cm(kurutulmuş koyun bağırsagı) kiriş alınır sirkeye batırılır tenha bir mekanda üzerine okunmaya başlanır
------------------
Üzerine okunacak olan özel bir duamıdır.yoksa 1.düğümden başlayan dualar mı? Paylaşım için teşekkür ediyorum.

konuda da belirtildiği gibi sırayla okuma verilmiştir..

saygılarımla...

aysorfi

Kayıtlı Üye
Bunu her kişi yapamaz deyilmidir ?

macias

Banlı Kullanıcı
insanların iradeleri üzerine etki etmeye çalışmak ve hatta sahte aşklar yaratmak ne kadar tuhaf ve yanlıştır. o insan seni sevicek ama neden sevdiğini anlamayacak, kopamayacak ama acı çekecek. insan her zaman sevildiği yerde mutlu olmuyor ve hatta sevilmek yetmiyor mutlu etmek için veya sonsuz secmek yolu deil mutlu bir birliktelik kurmak için. lütfen bunlardan uzak durun ve hiç olmadığı kadar insansı yaşayın tüm ilişkilerinizi. mutluluk kadar keder de bizim için. insan olmak insansı duygulara boyun eğmektir, hükmetmek değil.

origanum

Yönetici
insanların iradeleri üzerine etki etmeye çalışmak ve hatta sahte aşklar yaratmak ne kadar tuhaf ve yanlıştır. o insan seni sevicek ama neden sevdiğini anlamayacak, kopamayacak ama acı çekecek. insan her zaman sevildiği yerde mutlu olmuyor ve hatta sevilmek yetmiyor mutlu etmek için veya sonsuz secmek yolu deil mutlu bir birliktelik kurmak için. lütfen bunlardan uzak durun ve hiç olmadığı kadar insansı yaşayın tüm ilişkilerinizi. mutluluk kadar keder de bizim için. insan olmak insansı duygulara boyun eğmektir, hükmetmek değil.

Şahsi görüşlerinizi değil uygulamaya yönelik bilgilerinizi paylaşmanız gerekiyor forumlarda. Burası iç dökme yeri değil, ya da kişilere kendi fikirlerinizi empoze etme yeri hiç değil. Tavsiyelerinizi kendinize saklayın. Konu hakkında birşey bilmiyorsanız gereksiz yazışmlaradan kaçının. Konu ile ilgili uygulamada sorun yaşarsanız buradan sorun ki paylaşımda bulunan kişi veya konuyla ilgili bilgi ve tecrübesi olan bir üyemiz yanıtlasın. Başka bir amaçla geldiyseniz yanlış yerdesiniz.
Kaliteli forumlar dilerim.

bendeniz

Kayıtlı Üye
6.düğümde:AHİYYEN ŞERAHİYYEN

Yukardaki verilen formul Kurani kerimden alintilar 6. dügüm deki gecen kelimeler nelerdir simdi bunlar cin ismimi oluyor?

esra_25

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben yaptım ama yaptığımda ben daha çok soğudum karşı taraftanda ses soluk çıkmadı benim soğummın nedenini bilen varsa açıklayabilirmi şimdiden teşekkürler

blackangel85

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar ben yaptım ama yaptığımda ben daha çok soğudum karşı taraftanda ses soluk çıkmadı benim soğummın nedenini bilen varsa açıklayabilirmi şimdiden teşekkürler
kirişi nerden aldın? aktarda bulamadım ben bırde garıp garıp baktılar napıcaksın gıbısınden

Kadoramas

Kayıtlı Üye
İlk Önce Söylemeliyimki Her Yapılan Büyü Veya Dua Kabul Olmaz Allahın Tutmasını İstedikleri Olur
Konuyu Açan Arkadaşın Dediği Gibi Karşı Tarafında Mutluluğu Önemli
Yoksa Başkasının İradesine Bir Mudale Her İki Taraf İçinde Olumsuzluklar Doğurabilir

htas83

Kayıtlı Üye
Ben sevdigim kızla aynı şirkette çalışıyordum. Sevdigim kızla konuştuk anlaştık, babasından istemeye gittik. Babası benim saçlarım dökük oldugundan kızın yanına yakıştıramamış, bizi ayırmayı denedi, vazgeçmedik. Telefonda bana agza alınmayacak küfürler etti, kızı da seni de öldürürüm, bu ilişkiyi bitireceksiniz deyip tehdit edip bizim çalıştıgımız şirketi arayarak beni işten kovdurdu. Kızla ayırdı ve aramızı komple bozmak için de beni yapmadıgım halde beni suçluymuş gibi göstererek mahkemeye verdi. Bunların tek bir nedeni oldugunu ögrendim. Kızın babası devsolcu benim de ülkücü oldugumdan yapıyormuş. Allah rızası için benim sevgilimden ayırmaması için sizlerden yardım istiyorum, ne gibi birşey yapabilirsem babasının gücü bizi ayırmaya yetmez? Bir takım kişilerden yardım istedim, onlar yaptı birşeyler ama sonuç 10 ay oldu daha hiç birşey olmadı aksine adam beni mahkemeye bile verdi.

yesilzeytinler

Kayıtlı Üye
çok kuvvetli bir işlem.hatta erkekliği bağlama büyüsü olarak da biliniyor.7 sene tesirli,yapanın bile bozamadığını biliyorum fakat benim bildiğim kadarı ile siyah kumaşa sarıp evin ucra,karanlık bir köşesine koyuyorsun.

sidemel

Kayıtlı Üye
bir sorum olcak bende daha önceden yapılmıs kiriş var ve buna kendim dügüm attım 7 tane şimdi onu çözüp bu sekilde yapsam olurmu ben gömmedim hala duruyor karanlıkda sakla denmişti.

demetg

Kayıtlı Üye
arkadasım tarıfı yanlış yazmışssın cırış kurultulmuş domuz bagırsagıdır ve bu ışlem kurutulmuş domuz bagırsagı ıle yapılır koyun bagırsagı ıle denemeyın sonuç alamazsınız ayrıca koyun bagırsakları kurutulup satılmıyor koyun bagırsagını kasaptan,ciriş i buyu malzemesı satan yerlerden el altından alıyorsun

the_lovely21

Kayıtlı Üye
SLM SIMDI BEN arabi ayının ilk cuma günü NASIL BULACAM BIRI BANA YARDIMCI OLSUN 30-01-2012 DEYIZ BUNA GORE ILK CUMA GUNUN TARIHINI VEREBILECEK OLANINIZ VARMI

parıltı

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşımın kayınvalidesi kendi oğluna yapmış.Bazı kaynanalar ne yazıkki oğullarının eşlerini kıskanabiliyorler...Bu durumdan arkadaşım nasıl kurtulabilir,yani bu büyüyü bozmak için ne yapabilir,sevgilerle...