Baş Ağrısından Kurtulma Vefki

YasinLY

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir keresinde başım ağrıyordu yatarken ağrımıyor, ayaktayken ağrıyordu. Evde ki kitapları karıştırdım ve baş ağrısı için bir yöntem buldum.

Öncelikle başı ağrıyan kişi, aşağıda ki vefki duvara her hangi bir şeyle yazsın. Sonra eline küçük bir çivi ve çekiç alısın. Hasta elini başına koysun ve 1 Fatiha suresini okusun. Okuduktan sonra çiviyi Elif harfine yani sondan ortadaki kareye hafifçe çaksın. Baş ağrısı durmuşsa çivi orada kalsın. Eğer geçmemişse 2 Fatiha okuyup Be harfine yani sağdan en başta ki kareye çiviyi çaksın, ağrı geçerse çivi kalsın. Ben denedim 1. yapmamda ağrım kalmadı tavsiye ederim... Babamda da denedik ağrısı kalmadı :) şifa Allah'tan. Ağrı geçmezse benden değil.

NOT:Resim küçükse üzerine tıklayın daha net görürsünüz. Ayrıca 2. çivide de ağrı geçmezse 3 Fatiha okuyup Ce harfinin üstüne çakarsın Ce harfi soldan ortadaki harftir. Sistem şu ağrı geçmezse sadece bir, iki ve üç kez denenmeyebilir 9 kare var vefkte 9'a kadar deneyebilirsiniz. Kaçıncı karedeyseniz o karenin numarasına göre Fatiha okuyun.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Kuvvetli bi uygulamadır birçok defa denenmiştir... Birçok kişinin işine yarayacaktır...

YasinLY

Kayıtlı Üye
Syn. Kontejyan ben bunu tebeşirle çizim yapmıştım uygunmudur ?