eski iş yerine tekrar geri alınmak için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nuast

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba eski işyerimde fevri davrandığım için çıktım. patronum aylarca peşime geldiği halde kabul etmedim. fakat ordan çıktıktan sonra işlerim iyi gitmedim. çok pişmanım patron çalışmamı istiyor ama yine giderim diye güvenmiyo. işime geri dönmem için hangi yöntemi kullanmalıyım.

arkhe93

Kayıtlı Üye
Aynı olay bizim başımıza geldi. Ama bahsettiğim kişi dönmedi. Ve şu anda çok daha iyi bir işi var. Kendi işini kendi kurdu. Ve şu anda eski iş yeri son yıllarını yaşıyor :)

nuast

Kayıtlı Üye
belki haklısın ama 2.5 sene oldu hala hiçbiyerde tutunamıyorum. ne yapmak lazımki geri çağırsın ? güvenini tamamen kazanim. elimden geleni yaptım ama yinede korkuyor .
yardım edin lütfen :((

Kar

Elit Üye
İşden ayrılalı uzun zaman olmuş.Yinede şansını denemelisin,önce kendine güven.Kendini sorgula bakalım patron seni işe tekrar alsa herşeye rağmen devam edebilecekmisin. Bunu iyice kafanda netleşdir.Sonrada gidip dürüstçe ,kendinden emin şekilde, sesin titremeden konuş benim fikrim bu tabiki.Ayrıca sitedeki bölümlerde dualar var onlardan yararlanabilirsin.Ayrıca ayrılma sırasında patrona hakaret etmiş olabilirsin veyada incitmiş olabilirsin.Bir şekilde telafi etmen lazım .Allahdan hakkında hayırlısını iste o bilir.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
belki haklısın ama 2.5 sene oldu hala hiçbiyerde tutunamıyorum. ne yapmak lazımki geri çağırsın ? güvenini tamamen kazanim. elimden geleni yaptım ama yinede korkuyor .
yardım edin lütfen :((
2 tane mıknatıs alacaksın, birisinin üzerine kendi adını digerinin üzerine Malik-Ül Mülk yazacaksın (Arapca olarak) mıknatısları birbirine temas ettirmeyeceksin kesinlikle..

Daha sonra temiz iki küçük kagıt üzerine ayrı ayrı

قُلْ يَجْمَعُ بَيْنَنَا رَبُّنَا ثُمَّ يَفْتَحُ بَيْنَنَا بِالْحَقِّ وَهُوَ الْفَتَّاحُ الْعَلِيمُ

yazacaksınız...

kagıtları mıknatısa sararaksınız... Üzerini balmumu ile kaplayacaksınız, birisini çantanızda üstünüzde taşıyacaksınız digerini iş yerinde su deymeyen bir yere gömeceksiniz...

nuast

Kayıtlı Üye
mıknatısların büyüklüğü ve küçüklüğü önemlimi? Malik-Ül Mülk yazacaksın demişsiniz(Arapca olarak) arapça nasıl yazabilirim.sanırım hertarafını bal mumu ile kaplıcam. ve son sorum işyerinde su deymeyen yer demişsiniz nereye gömücemki. cadde üzerinde biryer sadece karşı kaldırımın orada belediyenin koyduğu çiçeklik var onada illaki su dökerlerdir. saklasak olmazmı?

nuast

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar 5 senelik bir ilişkim var ve sevgilimi çok seviyorum. fakat hep o bilir , hep onun dediği olur, saygı duymaz yani özeti o hep beni yönlendirmeye çalışıyor.
artık bu konulardan sürtüşmeye başladık. kaybetmekten korkuyorum. sizce nasıl bir yöntem kullanmalıyımki benim dediklerime karşı çıkmasın ve her dediğimi yapsın.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
mıknatısların büyüklüğü ve küçüklüğü önemlimi? Malik-Ül Mülk yazacaksın demişsiniz(Arapca olarak) arapça nasıl yazabilirim.sanırım hertarafını bal mumu ile kaplıcam. ve son sorum işyerinde su deymeyen yer demişsiniz nereye gömücemki. cadde üzerinde biryer sadece karşı kaldırımın orada belediyenin koyduğu çiçeklik var onada illaki su dökerlerdir. saklasak olmazmı?
Mıknatıs ebatı önemli degil ama minicikte olmasın yani, Arapca yazım konusunda Birçok yerden bulabilirisiniz, görsel ögelerden kitaplardan vs, iş yerine saklasanızda olur ancak bulabilirler gömmek daha kesin olacaktır lakin bulunmayacagından eminseniz sorun yok..

nuast

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim. arapça yazım aratırıyorum ama 2 gündür bulsmsdım ..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
teşekkür ederim. arapça yazım aratırıyorum ama 2 gündür bulsmsdım ..

esmaulhusnafaziletleri_malikul_mulk.JPG

nuast

Kayıtlı Üye
kontejyan sana minnettarım. yardımların için çok teşekkür ederim. iyiki varsınız

1156

Kayıtlı Üye
Merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum sinirli bir anımda istifa ettim ve pişman oldum tekrar eski işyerime geri dönmek istiyorum ama yazdıklarınızı uygulamam biraz zor çünkü o işyerinde çalışmayan oraya giremez ve güvenliği çok fazla bahçesine bile gidemem mıknatısın birini o işyerine götürmek şart mı? başka türlü yapılamaz mı?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

2 tane mıknatıs alacaksın, birisinin üzerine kendi adını digerinin üzerine Malik-Ül Mülk yazacaksın (Arapca olarak) mıknatısları birbirine temas ettirmeyeceksin kesinlikle..

Daha sonra temiz iki küçük kagıt üzerine ayrı ayrı

قُلْ يَجْمَعُ بَيْنَنَا رَبُّنَا ثُمَّ يَفْتَحُ بَيْنَنَا بِالْحَقِّ وَهُوَ الْفَتَّاحُ الْعَلِيمُ

yazacaksınız...

kagıtları mıknatısa sararaksınız... Üzerini balmumu ile kaplayacaksınız, birisini çantanızda üstünüzde taşıyacaksınız digerini iş yerinde su deymeyen bir yere gömeceksiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...