acilen yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çaresizz

Kayıtlı Üye
Merhaba. Derdime derman ararken buldum burayı. Herkes gibi ben de borçlarla boğuşuyorum. Maaşıma icralar geliyor. Sıraya giriyor. Hergüni alacaklıların aramasından bunaldım. Hep azarlıyorlar. Battıkça batıyorum. Borçlarımı ödeyebilmem için ne yapayım. Akıl verin nolur. Bildiğim duaları okuyorum ama hiç düzelme olmadığı gibi iyice batıyorum. Artık gücüm kalmadı. Düzlüğe çıkmam lazım en kısa zamanda. Yardımlarınızı esirgemeyin

AURUM

Banlı Kullanıcı
Feng Shui ile durumunuzu düzeltebilirsiniz. Evinizin baqua haritasını çıkarın. Eşyalarınızı buna uygun olarak düzenleyin. Gerekirse Feng Shui bilen bir arkadaşınızdan yardım alın. Size önerim acilen oturma odanızdaki güney doğu yönünü mor renkle donatmanızdır. Ayrıca kristaller, akvaryum ya da küçük bir su şelalesinden de faydalanabilirsiniz.
Bir de imgeleme yapınız. Olmasını istediğiniz durumları bir kağıda yazın. Ayrıca dilek panosu oluşturun. Bu panoya istediğiniz resimleri (hangi eşyaya ihtiyacınız varsa, ya da bir ev, araba, vb) yapıştırın, göreceğiniz bir yere koyun.

İyilikler dilerim

çaresizz

Kayıtlı Üye
Feng Shui ile durumunuzu düzeltebilirsiniz. Evinizin baqua haritasını çıkarın. Eşyalarınızı buna uygun olarak düzenleyin. Gerekirse Feng Shui bilen bir arkadaşınızdan yardım alın. Size önerim acilen oturma odanızdaki güney doğu yönünü mor renkle donatmanızdır. Ayrıca kristaller, akvaryum ya da küçük bir su şelalesinden de faydalanabilirsiniz.
Bir de imgeleme yapınız. Olmasını istediğiniz durumları bir kağıda yazın. Ayrıca dilek panosu oluşturun. Bu panoya istediğiniz resimleri (hangi eşyaya ihtiyacınız varsa, ya da bir ev, araba, vb) yapıştırın, göreceğiniz bir yere koyun.

İyilikler dilerim

Teşekkür ederim bu kadar çabuk cevabınız için ama maalesef Feng Shui bilmiyorum. ve bilen tanıdığım da yok. Ama diğer dediklerinizi yapmaya gayret edeceğim

AURUM

Banlı Kullanıcı
İmgeleme yapabilirsiniz. Çok etkili olduğunda iddialıyım, kendi deneyimlerim var. Ne kadar yoğunlaşırsanız etkisini o kadar çabuk göreceksiniz.
Feng Shui konusunda bu forumdaki bölümden faydalanabilirsiniz.Ayrıca piyasada bir çok kitap satılıyor.

Kolay gelsin

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bu linke bir göz atın size yardımcı olabilir
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=2207&highlight=Feng+Shui
Bunun yanısıra derin bir arındırma önerebilirim size , Bu demek ki hem eviniz negatif enerjilerden arındırılacak (Feng Shui u uygulamaya başlamadan ) hem kendiniz ve aileniz...
Ama Feng Shui dan ziyade kendinizi diğer yöntemlere daha yakın buluyorsanız onları araştırmanızı ve onlara başvurmanızı tavsiye ediyorum...Bu dua olabilir ya da buna benzer diğer yöntemleri
Kolay olmasada içinizi fereh tutmayı ve olumsuz kelime ya da cümle kullanmamaya özen gösterin.
Sevgiyle kalın

çaresizz

Kayıtlı Üye
İmgeleme dediğiniz işin olacağına inanmak mıdır. Kusura bakmayın çok bilgisizim. Eğer bunu için birikim gerekiyorsa sizi de anlatma konusunda yormak istemem. Yardımlarınız için tekrar çok çok teşekkür ederim

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
the secret adlı kitabı okumanı tavsiye ederim...
orada paranın sırrı var

AURUM

Banlı Kullanıcı
İmgeleme dediğiniz işin olacağına inanmak mıdır. Kusura bakmayın çok bilgisizim. Eğer bunu için birikim gerekiyorsa sizi de anlatma konusunda yormak istemem. Yardımlarınız için tekrar çok çok teşekkür ederim
Secret isimli kitapta ve benzerlerinde çok detaylı anlatılıyor. Size faydalı olacaktır.

glamour

Kayıtlı Üye
İlk önerim nick'inizi hemen değiştirmeniz.Siz çaresiz sıfatını ne kadar kendinize yakıştırırsanız o da sizi terketmeyecektir.İkinci önerim hergün karşısında durduğunuz aynanın üzerine ' Ben bolluğu çeken mıknatısım - Ben bolluk içinde yaşıyorum ..... (Siz de ek olumlamalar üretebilirsiniz ) yazan bir kağıt iliştirin ve bu notu hergün andımız gibi sesli okumadan güne başlamayın.Üçüncü biraz zor görünebilir ama biryere ödeme yaparken son kuruşunuz dahi olsa iç rahatlığıyla onu verin, hiç üzülmeden ve gocunmadan, sanki devamı biryerlerden çıkıp gelecek gibi.Bolluk- kıtlık düşüncesi zihindedir , evrene neyi salarsanız onu çekersiniz.
Sevgiyle kalın

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Keşke daha fazla ayrıntı verebilseniz ne iş yaparsınız nerde yaşarsınız neden işler bu hale geldi v.s.

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Çekim yasasını denemenizi öneririm.Burda yapmanız gereken şuan bulunduğunuz durum da biraz sizi zorlasada pozitif düşünmektir.Kendinizi bu borçlardan kurtulmuş rahat bir hayatı yaşarken imejine edin(hayal edin düşünün)Burda önemli olan o borçlardan nasıl kurtulucağınızı düşünmemektir.Siz rahat borçsuz halinizi düşündüğünüzde evrene onu bir istek olarak gönderirsiniz.Evren de sizin borçlarınızdan kurtulmanız için planlar yapmaya başlar.Aşağıdaki linkler konuyla ilgili size yardımcı olacaktır.

Sevgi ve Işıkla Kalın

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?p=53262#post53262

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=11387&highlight=para

çaresizz

Kayıtlı Üye
Bütün bunlar öncelikle paraya hiç önem vermememden kaynaklandı. Sonunu düşünmeden yaptığım harcamalardan. Ve bunları kendim için de yapmadım. Ben kimin ihtiyacı olsa elimdekini hemen veririm. Sonra aksilikler oldu. Afetlerde eşyalarım gitti. Yine öenmsemdim. Hiç para biriktirmedim. Üstelik bu çekim yasasını bilmeden birgün hep zengin olacağıma inandım. Yalnız şunu net söyleyebilirim benim her işim ters gider. Olacak işim olmaz. Bana bakan bir kadın daha önce benim için muska gibi birşey yapıldığını o muska bulunmadan hiçbir işimin olmayacağını söylemişti. Bunu halledebilmek için de çok param gitti ama yine işler çok kötü. Şu anda çok kötü durumdayım. Beterinden saklasın Allah diyorum ama olabilecek en kötü durumdayım. Sadece sağlığım ve çocuklarımın sağlığı var. Çocuklarım beni ayakta tutan. BAzen onlarla birlikte bu dünyadan bile gitmeyi düşünüyorum. Sonra kendime geliyorum. İnançlarım engel oluyor. Bunu söylememdeki sebep çaresizliğimin boyutunu size anlatmak. Her gün biraz daha kötüue gidiyor herşey.

Kar

Elit Üye
Bu siteye bende bundan bir yıl önce aynı sizin yaşadığınız olaylara çare aramak için girmişdim. Sizi çok iyi anlıyorum.Benim durumum çok şükür tam düzelmesede herşey yoluna girdi ,taban yaptıkdan sonra tekrar yükselişe geçtik.Arkadaşlar çok güzel tavsiyelerde bulunmuşlar benimde tavsiyem sabret ümitsizliğe asla yer verme.Elinden geldiğince sitedeki ilgini çeken herşeyi oku. Hangi dine inanıyorsan onun dualarını okumaya devam et.Bu hale gelmene dış etkenler sebeb gibi görünsede bütün sorumluluğu üzerine al ,kabullen ama suçluluk duymadan daha çok tecrübe edinmişsin gibi ve zamana bırak.Bir an önce düşüncelerini takip edip her olumsuz düşünceni olumluya çevirmeye çalış, inşallah sende benim gibi rahatlarsın bir zaman sonra.

çaresizz

Kayıtlı Üye
Bu siteye bende bundan bir yıl önce aynı sizin yaşadığınız olaylara çare aramak için girmişdim. Sizi çok iyi anlıyorum.Benim durumum çok şükür tam düzelmesede herşey yoluna girdi ,taban yaptıkdan sonra tekrar yükselişe geçtik.Arkadaşlar çok güzel tavsiyelerde bulunmuşlar benimde tavsiyem sabret ümitsizliğe asla yer verme.Elinden geldiğince sitedeki ilgini çeken herşeyi oku. Hangi dine inanıyorsan onun dualarını okumaya devam et.Bu hale gelmene dış etkenler sebeb gibi görünsede bütün sorumluluğu üzerine al ,kabullen ama suçluluk duymadan daha çok tecrübe edinmişsin gibi ve zamana bırak.Bir an önce düşüncelerini takip edip her olumsuz düşünceni olumluya çevirmeye çalış, inşallah sende benim gibi rahatlarsın bir zaman sonra.

Umut verdiniz teşekkür ederim. Umarım bir daha hiç sıkıntınız ve derdiniz olmaz. Hemen hemen her gün en az 3 saat dua etmeye çalışıyorum. Sürekli Allah' a yalvarıyorum. Zaman zaman ümitsizlipe düşüp isyan etsem de kendimi yoplayıp beterini düşünüyorum. Bu sıkıntılarım yeni değil 5-6 yıldır hep kötü hep kötü derken şu anda maddi anlamda en kötü yerdeyim belki de. Ailemle birleikte kendimize ait başımızı sokacak bir yerimiz dahi yok. Ailemizde kalıyoruz. Buna da şükür diyorum ama zorlanıyorum işte. ALlah çocuklarımı bana bağışlasın başka servet istemem diyorum ama onların ihtiyaçlarını bile eksik ve zor kariılamak ağır geliyor. İnşallaj birgün bütün bunlar düzelir

çaresizz

Kayıtlı Üye
Ben bilmeden hep iyi şeyler olacak bir gün rahatlayacağım diye düşündüm. Hiç umutsuzluk yoktu içimde. Hele her duamın arkasından gönül rahatlıpıyla uyudum ama hiçbirşey değişmedi tam tersi oldu. Şimdai bakıyorum da hep olumlu düşündüğüm halde bunlar başıma geldi. Yanlışım var benim biryerde ama nerde?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...