Aydaki Şehirler

Kar

Elit Üye
NASA’nın Sırları: Aydaki Şehirler
Amerikalı bilimadamları NASA’nın Ay’daki şehirler ile ilgili sırlarını ortaya çıkarıyor.
Apollo Ay programı sırasında NASA’nın Lunar Receiving Laboratuarında Data ve Fotoğraf Kontrol Departmanının eski yöneticisi olan Ken Johnston ABD’de bir seri sansasyonel açıklamalarda bulundu. Amerikan astronotlarının Ay’a indikleri zaman yapay kaynaklı eski harabeler ve daha önce bilinmeyen bir teknoloji bulduklarını söyledi. Astronotlar buldukları nesnelerin fotoğraflarını çektiler, ama NASA Johnston’a resimleri yok etmesini emretti. Johnston emre uymadı. ABD hükümetinin bu bilgiyi 40 yıldır gizlediğini söyledi.
Johnston’un ürkütücü iddiaları son zamanlarda yayınlanan yeni bir kitapta ortaya konuyor, “Karanlık Misyon: NASA’nın Gizli Tarihi”, kitabın ortak yazarları eski NASA danışmanı ve CBS Bilim Danışmanı Richard C. Hoagland ve Mike Bara, aerospace mühendislik danışmanı.
Kitaptaki düşük kalitedeki resimler camdan yapılmış kubbeye benzer yapıların, taş kulelerin ve havada asılı kalelerin yıkıntılarını gösteriyor.
“Kaybedecek bir şeyim yok. NASA ile kavga ettim ve işten atıldım” dedi Ken Johnston. NASA Ayda bulunan kadim uygarlık iddialarının ciddi olmadığına inanıyor. Tartışmalı kitabın yazarları Sovyetler Birliği ile ay yarışı başlatan Başkan Kennedy’nin aslında dünya dışı teknolojileri Moskova ile paylaşmaya niyetli olduğunu söylüyorl
indigo dergisi

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Nasa , national geographic vesaire bulduğu en önemli şeyleri insanlardan saklıyor. saklaması iyi olur çünkü insanoğluna güvenilmez... :D

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
NASA'nın insanlardan sakladığı çok şey var.

Kar

Elit Üye
Tek nasa değil ,islam alimi adı altında tanıdığımız bazı şahsiyetlerde sanki bizlerden birşeyler saklıyorlar gibi geldi bana,belki kendilerince haklıda olabilirler ama ben artık gerçekleri öğrenmek istiyorum.

ilim-sahibi

Banlı Kullanıcı
Tek nasa değil ,islam alimi adı altında tanıdığımız bazı şahsiyetlerde sanki bizlerden birşeyler saklıyorlar gibi geldi bana,belki kendilerince haklıda olabilirler ama ben artık gerçekleri öğrenmek istiyorum.

Hangi gerçekleri öğrenmek istiyorsun....

KARANLIKTAN

Kayıtlı Üye
Bence NSA haklı . İnsanların gerçekleri öğrendiklerinde vereceği tepkileri düşünün ; intahar etme , isyan etme , kaos ...

yoda

Kayıtlı Üye
hepiniz haklısınız arkadaşlar..otoriteyi elinde bulunduranlar bizlerden çok şeyler saklıyorlar ve paylaşmaya da niyetleri yok.. onlar yani nasa-esa-japon uzay araştırma gurubu-ruslar(kgb den kalan ve yeni bulunanlar).. AMMAA asıl önemli olan bir yer daha var ki hepsinden daha hain ve kötü.. VATİKAN !! burada tarihin buluntuları, eski bilgiler, batmış medeniyetin bilgi formları ve peygamberler devirlerine ait olup tüm insanlığın malı olan bilgi hazineleri.. yetke sultayı elden bırakmamak için her türlü şeyi yapacak olan güç ve iktidar delisi papalar,kardinaller...insanlığı geliştirmek yerine bir çok bilgiden-görgüden mahrum bırakıp,koyunlaştıran ve kullanan zihniyet..bence bunlar daha fazla korkutucu ve belirleyici.. amma ve lakin bu yamyamlarında devrinin sonuna geliyoruz.. ortaya çıkmadık ve bilinmedik bir şey kalmayacak ki bu düzen(düzensizlik) bozulup yerine yeni bir insanlığın sağlam temelleri atılacak.. buna inancım çok fazla.. yoksa niye gerçeği arayıp bulmak isteyen bu kadar fazla insan bir araya gelmeye başladı???

gulchn

Kayıtlı Üye
Ya arkadaşlar delinin biri kuyuya bir taş atıyor herkes onun peşinden. Amerika hadi diyelim böle bişey yaptı gizledi bunu açığa çıkartıcak adam yaşabilirmi ki kalkıp kitap yazıcak Amerikada vay foyamız meydana çıktı diye oturup üzülücek komik efsaneler bunlar.(Kast ettiğim bu kitapla ilgilidir)

KARANLIKTAN

Kayıtlı Üye
Ya arkadaşlar delinin biri kuyuya bir taş atıyor herkes onun peşinden. Amerika hadi diyelim böle bişey yaptı gizledi bunu açığa çıkartıcak adam yaşabilirmi ki kalkıp kitap yazıcak Amerikada vay foyamız meydana çıktı diye oturup üzülücek komik efsaneler bunlar.(Kast ettiğim bu kitapla ilgilidir)
:) haklısın aslında . Cenevre deneyindede insanlar böyle yapmıştı .

Sennin

Kayıtlı Üye
"yoda" arkadaşımızın söylediği doğru.gerçektende vatikan kütüphanesinde saklananlar çok değerli bilgiler.