''nurbe'' rüya yorumu.

nurbe

Kayıtlı Üye
Rüyamda kar yağmış her yer buz içinde ve ben demir bir merdivenin üstündeyim ve çok yüksek bir yere çıkıyorum dağ gibi bir yer ama ayaklarımın altı uçurum. Orada genç bir kadın beni düşürmek için elinden geleni yapıyor, ben o merdivenlerden kayıp düşüyorum ve tekrar ayağa kalkıp kaya kaya tekrardan o demir merdvenlerden tırmanıyorum ama içimde öyle bir öfke var ki hep isyan ediyorum neden diye sebebini bilmeden sürekli neden neden diye tekrarlayıp isyan ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Çok net, çok açık rüyanızda gördüğünüz cinsten bir tehlikenin işaretçisi olan bir rüya bu. Şu an Yaz mevsimindeyiz, görmüş olduğunuz rüya ise tam tersi kış. Bu şu demektir mevsiminde görülmediği için ve Yaz'dan sonra kışa, arada bir sonbahar olduğu için bu gelecek zaman işareti, yani gelecekte olacak bir olayı haber veriyor size muhtemelen aynen falcılıkta olduğu gibi bunda da vakit kavramı geçerlidir. Vakit itibari ile 2 yıl sonra kış veya 2 yıl sonra yaz, ya da daha yakın 2 mevsim sonrasını da işaret ediyor olabilir fakat, çıktığınız yer çok yüksek olduğu için daha uzun süre sonrasını da ifade ediyor benim düşünceme göre...
Şimdi gelelim yorum kısmına, çok fazla zorluk çekip çok istediğiniz bir şeyi başaracaksınız aşk, iş, eğitim veya devlet kapısında bekleyen bir işiniz (mahkeme vs.) de olabilir bu. Zorla ve çaba ile başardığınız şeyi, bir başkasının oyununa gelip kaybedeceksiniz ve siz haklı olduğunuz halde kaybedeceksiniz zorla kazandığınız o şeyi...

Yapmanız gerekenler; Bu rüya size bir gelecek mesajı vermiş olduğuna göre, gelecekte karşılaşacağınız kötü olayı yaşamamanız için, özellikle (iş ve eğitim konusunda söylüyorum) kimseye sırrınızı vermeyin, güvenmeyin, diğer kişilerle ilgili fikrinizi ve hiçbir şeyinizi paylaşmayın. Umuyorum ki bir haksızlığa uğramazsınız...
Bu düşünceyi beyninizin bir köşesinde saklayın ve zorla kazandığınız bir mevkii olursa, köşesinden çıkarıp uyarımı dikkate alarak davranın! İnsanoğlu çiğ süt emmiştir, sakın kimselere güvenmeyin gelecekle ilgili bir haberci rüyadır bu.