''iremwm'' rüya yorumu.

iremwm

Kayıtlı Üye
Dün gece rüyamda bir odada ama kapkaranlık bir odada önümdeki karaltılardan korkarak bir köşeye sinmiş çevremden gelen sesleri dinliyordum.Birisi ''dalga geçme'' diye bana bağırıyordu.sonra da ''ben diğerlerine benzemem musallat oldum mu tam olurum''

devamını yazayım:
hemen sonrada '2bu gece senin ölümün olacak'' (yani tam olarak bu gece ölüceğimi söyledi) korunmam için birşeyler tavsiye edermisiniiz bugünde çok garip şeyler oldu zaten evimde onlarla asla dalga geçmedim ama lütfen yardım edin.

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Rüyanızda size 'bu gece senin ölümün olacak' diye size bunu söyleyen Azrail a.s olmadığına göre, Allah c.c izin vermediği sürece, hiçbir canlı ve ruhani varlık size zarar veremez zaten. Rüyanın şeytani bir rüya olduğu gayet açık. Korunmanın da türlü çeşitleri vardır, neden bu kadar korktuğunuzu da anlamadım fakat, yorumsal bir durum da söz konusu değil. Lütfen, forumda maji konuları arasında korunma türleri ile ilgili uygulamalara bakınız. Gerekirse hem islami olan, hem de majikal korunma yöntemlerini bir arada uygulayınız. Daha detaylı bilgi istiyorsanız ya da farklı bunun gibi şeyler yaşadıysanız da yöneticilere msj yazınız.