Yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şans1

Kayıtlı Üye
Ben gerçekten çaresizim erkek arkadaşımın işleri çok kötü gidiyor bunda ne var diyebilirsiniz anlatayım beach clup açtık 5 hafta oluyor ama açılış olamıyor 13 senedi kuşadası tarihii böyle yağmur görmemiş haliyle 5 haftadır sadece açıcagımız günde yağmur sel oluyor. ve en önemliside başında beze gibi bişiy çıktı benimde boynumda sizce bu büyü müdür lütfen acil.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben gerçekten çaresizim erkek arkadaşımın işleri çok kötü gidiyor bunda ne var diyebilirsiniz anlatayım beach clup açtık 5 hafta oluyor ama açılış olamıyor 13 senedi kuşadası tarihii böyle yağmur görmemiş haliyle 5 haftadır sadece açıcagımız günde yağmur sel oluyor. ve en önemliside başında beze gibi bişiy çıktı benimde boynumda sizce bu büyü müdür lütfen acil.
İlla büyü var denilemez. Bazen işler ters gidebilir. Majikal bir etki bazen başkaları tarafından olması gereken bir şey olmayabiliyor, insan kendi kendine de yapabiliyor.

şans1

Kayıtlı Üye
yani pek anlayamadım peki şansımızın açılması için yapabilceğim en önemlisi denenmş birşey varmı şimdiden teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...