ikinci rüyam...

kariya

Kayıtlı Üye
Şu anda oturduğumuz evin salonunu çok kalabalık görüyorum tanımadığım bir yığın erkek ve kadın içeride oturuyor ben salonun kapısından arada sırada içeriye bakıyorum içeride oturan herkesin yüzü asık ve mutsuzlar...İçeride tanıdığım bir annem, teyzemin oğlu hasan abim birde dört yıl önce kaybetmiş olduğum babam...Ya bir alım satım olayı var ya da ona benzer bir konu hatırlamıyorum...Ben ve bir kaç kişi saloınun hemen yanındaki mutfakta bir çok tencerede yemek pişirmişiz konuşma bittikten sonra içerideki insanlara dağıtacağız...Yine kafamı uzatıp annemden bir şey istiyorum annem beni azarlıyor o arada konuşma bitiyor herkes ayağa kalkıyor bir anda babam başını önüne eğerek yere düşüyor hiç kimse tepki vermiyor yanına gidip babamı kaldırıyorum başını sakın bir daha öne eğme dik tut ne olur canım babam üzülme allah büyük diyorum...Herkes üzgün ama hiç kimse tepki vermiyor herkesin başı önünde duruyor...Ben mutfağa gidiyorum yemekler önceden kaplara konsaydı bakın şimdi dağıtırdık neden hazır değil diye sinirleniyorum ama kimseye yemek koymuyoruz orada uyanıyorum...Bugün yani cumrtesi sabah 9 da uyandığımda gördüm...